Oficialus aprašymas

Kataras: ateities varomoji jėga

Kataras yra viena iš sparčiausiai augančių pasaulio ekonomikų ir todėl yra labai patraukli verslo paskirties vieta.

Kataro ekonomikos augimas daugiausia buvo grindžiamas naftos ir gamtinių dujų pramonės šakomis. Tačiau, remiantis Kataro nacionaline vizija 2030 m., Ekonominė politika orientuota į ne energetikos sektorių plėtrą. Siekiama pakeisti dabartinę anglies dioksido ekonomiką į pažangią, konkurencingą ir žiniomis grįstą ekonomiką.

HEC Paris in Qatar

"HEC Paris" įstojo į Kataro fondą 2010 m. Birželio mėn., Todėl pasaulinės klasės vykdomosios švietimo programos ir mokslinių tyrimų veikla bus vykdoma Dohoje ir regione. Tai pirmasis Europos švietimo miesto partneris.

Šiame kontekste " HEC Paris" siūlo visą valdymo programų spektrą, įskaitant Kataro pirmąjį tarptautinį Executive MBA, specializuotą magistro laipsnį "Strateginio verslo padalinio valdymo" , taip pat ne vadybininkų vadybos programas vykdančių trumpųjų programų forma. Per pastaruosius 8 metus "HEC Paris" yra vienas iš pagrindinių vykdomosios švietimo programų teikėjų pasaulyje, kuris siūlo individualiai pritaikytas programas.

HEC Paris in Qatar programos ir tyrimų veikla HEC Paris in Qatar stiprina įmonių konkurencingumą pasaulio ekonomikoje ir yra visiškai suderinta su Kataro nacionaline vizija 2030 m., Siekiant remti Kataro transformaciją į pažangią, konkurencingą ir žiniomis grįstą ekonomiką.

Dalijimasis mūsų akademinėmis žiniomis

"HEC Paris" įsteigė Kataro tyrimų tarnybą, kuri toliau prisidėdama prie žinių ekonomikos kūrimo Kataras, kuri neapsiriboja vien tik pasaulio geriausiomis vykdomosios švietimo programomis regione. Tyrimų biuras, sukurtas remiant Kataro fondui, renka potencialų finansavimą iš Kataro nacionalinio tyrimų fondo (QNRF), Kataro fondo tyrimų

Mokslinių tyrimų biuras daugiausia dėmesio skirs pedagoginio turinio plėtrai, pavyzdžiui, vietos verslo įmonių verslo srities tyrimams rašyti, novatoriškiems moksliniams tyrimams, kurie bus skelbiami prestižo žurnaluose, po doktorantūros ir doktorantūros stipendijas bei stipendijas, bendradarbiavimas su akademiniais ir verslo bendruomenių Kataras ir "Mokslinių tyrimų dėmesio" renginių, seminarų ir konferencijų organizavimas.

Įranga

Moderniausios patalpos apdovanojimus pelniusio 52 istorijos "Tornado" bokšte, esančioje Vakarų įlankoje - verslo centre Dohoje.

Įrenginiai yra patogi ir lengvai pasiekiami "HEC Paryžiaus" programos renginių metu, iš jų atsiveria įspūdingi miesto vaizdai.

Partnerystė

Įkurtas 1995 m. Jo Aukštumo šūkio Hamado Bin Khalifa Al Thani įsakymu, Kataro Fondo tėvas yra privati, ne pelno organizacija.

Kataro fondo misija yra ugdyti būsimus Kataro lyderius. Pavyzdžiui ir dalijantis savo patirtimi, Fondas taip pat prisideda prie žmonių vystymosi nacionaliniu, regioniniu ir tarptautiniu lygiu. Visoje savo veikloje Fondas remia kompetencijos kultūrą Kataras ir skatina savo vaidmenį remiant novatorišką ir atvirą visuomenę, kuri siekia plėtoti tvarų žmonių gebėjimą, socialinę ir ekonominę gerovę žinių ekonomikai.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

HEC Paris in Qatar

Tarptautinė MBA yra praktinė ir intensyvi programa, sukurta tam, kad suprastumėte tarptautinio verslo socialinius, ekonominius ir aplinkosaugos aspektus, taip pat įgūdžiu ... [+]

1 laipsnis, 7 didieji, 11 vietų

Tarptautinė MBA yra praktinė ir intensyvi programa, sukurta tam, kad suprastumėte tarptautinio verslo socialinius, ekonominius ir aplinkosaugos aspektus, taip pat įgūdžius įgyvendinti savo viziją.

Mūsų ypatingas dėmesys strategijai, vadovybei ir pasaulinei verslo aplinkai užtikrina, kad įgysite visapusiškų, novatoriškų ir pritaikomų žinių bei įgūdžių.

Jūs mokysite ne tik iš aukščiausios fakulteto, bet ir iš kitų vyresniųjų dalyvių, kurie praturtina praktinę verslo patirtį iš įvairių pramonės šakų ir valdymo funkcijų į klasę.

Programos išmokosPasaulinio lygio fakultetas11 vietų visame pasaulyjePatogus formatasIntensyvi programaGlobalus absolventų tinklasProgramos studijų programa... [-]
Kataras Doha
Vasaris 2020
Anglų
Ištęstinės
16 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
HEC Paris in Qatar
Address
Tornado Tower, 16th Floor P.O Box 5825
Doha, Doha, Kataras
Interneto svetainė
Telefonas
+974 4454 0161