HEC Paris in Qatar

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kataras: ateities varomoji jėga

Kataras yra viena iš sparčiausiai augančių pasaulio ekonomikų ir todėl yra labai patraukli verslo paskirties vieta.

Kataro ekonomikos augimas daugiausia buvo grindžiamas naftos ir gamtinių dujų pramonės šakomis. Tačiau, remiantis Kataro nacionaline vizija 2030 m., Ekonominė politika orientuota į ne energetikos sektorių plėtrą. Siekiama pakeisti dabartinę anglies dioksido ekonomiką į pažangią, konkurencingą ir žiniomis grįstą ekonomiką.

HEC Paris in Qatar

"HEC Paris" įstojo į Kataro fondą 2010 m. Birželio mėn., Todėl pasaulinės klasės vykdomosios švietimo programos ir mokslinių tyrimų veikla bus vykdoma Dohoje ir regione. Tai pirmasis Europos švietimo miesto partneris.

Šiame kontekste „ HEC Paris“ siūlo visą vadybos programų apimtį, įskaitant pirmąjį Kataro tarptautinį vykdomąjį MBA („Financial Times“ 2019 m. Užėmė pirmą vietą visame pasaulyje), specialųjį magistro laipsnį strateginiame verslo padalinio valdyme , taip pat ne laipsnio valdymą. vadovų programos, vykdomųjų trumpųjų programų pavidalu. Viena iš geriausių pasaulyje vykdomųjų švietimo programų teikėjų per pastaruosius 8 metus, „HEC Paris“ taip pat siūlo individualiai sukurtas programas individualioms įmonėms.

HEC Paris in Qatar programos ir tyrimų veikla HEC Paris in Qatar stiprina įmonių konkurencingumą pasaulio ekonomikoje ir yra visiškai suderinta su Kataro nacionaline vizija 2030 m., Siekiant remti Kataro transformaciją į pažangią, konkurencingą ir žiniomis grįstą ekonomiką.

Dalijimasis mūsų akademinėmis žiniomis

„HEC Paris“ kelerius metus veikia Katare esanti tyrimų tarnyba. Tai skatina HEC Paryžiaus indėlį į žinių ekonomiką Katare ir praturtina mūsų lyderystės ugdymo programas. Tyrimų biuras kuria pažangiausias įžvalgas ir sprendimus lyderystės, vadybos ir suaugusiųjų mokymosi srityse. Organizuojame minties lyderystės renginius ir leidžiame knygas, straipsnius, vietos pavyzdžių studijas ir kitą daugialypės terpės turinį, kad mūsų kursų dalyviai galėtų padėti jiems mokytis. Katare kartu su vietiniais ekspertais ir organizacijomis atliekame griežtus ir taikomuosius tyrimus. Mes taip pat palaikome ryšius su savo fakultetu ir mokslo partneriais iš viso pasaulio, kad kartu sukurtume atsakymus į šiandienos ir rytojaus iššūkius. Tokiu būdu mes užtikriname, kad mūsų tyrimai visada atitiktų Kataro nacionalinės vizijos, Jungtinių Tautų visuotinio kompaktiško atsakingo vadybos ugdymo principų (PRME) ir darnaus vystymosi tikslų (SDG) poreikius ir reikalavimus. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su prof. Wolfgangu Amannu el. Paštu amann@hec.fr.

Įranga

Moderniausios patalpos apdovanojimus pelniusio 52 istorijos "Tornado" bokšte, esančioje Vakarų įlankoje - verslo centre Dohoje.

Įrenginiai yra patogi ir lengvai pasiekiami "HEC Paryžiaus" programos renginių metu, iš jų atsiveria įspūdingi miesto vaizdai.

Partnerystė

Įkurtas 1995 m. Jo Aukštumo šūkio Hamado Bin Khalifa Al Thani įsakymu, Kataro Fondo tėvas yra privati, ne pelno organizacija.

Kataro fondo misija yra ugdyti būsimus Kataro lyderius. Pavyzdžiui ir dalijantis savo patirtimi, Fondas taip pat prisideda prie žmonių vystymosi nacionaliniu, regioniniu ir tarptautiniu lygiu. Visoje savo veikloje Fondas remia kompetencijos kultūrą Kataras ir skatina savo vaidmenį remiant novatorišką ir atvirą visuomenę, kuri siekia plėtoti tvarų žmonių gebėjimą, socialinę ir ekonominę gerovę žinių ekonomikai.

Vietos

Doha

HEC Paris in Qatar

Address
Tornado Tower, 16th Floor
P.O Box 5825

Doha, Doha, Kataras
Telefonas
+974 4454 0161

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Akreditacijos

Programos