University Canada West (UCW)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Universitetas Kanada Vakarų (UCW) yra Kanados šiuolaikinio nepriklausomas universitetas. Įkurta 2004 metais, UCW siūlo programas, jų Vankuveris Campus ir internete. Programos apima verslo administravimo bakalauras prekybos magistras, o menų bakalauro Žiniasklaida ir komunikacija.

Mūsų vizija, kaip Kanados šiuolaikinio nepriklausomos universitete reiškia, kad mes esame pasiekiami ir visame pasaulyje gerbiamas. Mes transformuoti studentus į lyderystės paruoštas absolventų bendruomenėms visame pasaulyje.

Mūsų misija yra teikti išskirtinę paslaugą ir paramą studentams. Mes skatinti įvairiapusę ir sudėtingas mokymosi aplinką, orientuotą į praktinį taikymą žinių ir kurti kompetencijų stipendiją, vadovavimo ir atsakingai pilietybės pasaulio kontekste. Mes didžiuojamės mūsų absolventai, kurie yra pasirengę priimti vadovavimo ir bendruomenės galimybes, kurie laukia jų.

UCW yra pripažintas ir veikia pagal Didžiosios Britanijos Kolumbijos ministerijos Išplėstinė Švietimo ir darbo rinkos plėtros institucijai dėl studijų kokybės vertinimo valdybos rekomendacijas. Universiteto programos yra siūlomos pagal rašytinio sutikimo aukštesniojo mokslo ministro Vyriausybės Britų Kolumbija, Kanada liftui kokybės vertinimo procesą ir buvo nustatyta, kad atitiktų nustatytus ministro kriterijus.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • English (Canada)

Matyti MBA » Matyti Parengiamieji metai » Matyti Associate of Arts » Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

MBA

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 2 metų April 2019 Kanada Vancouver + 1 daugiau

Verslo administravimo magistro (MBA) programa iš UCW pasiruošs jums vadovauti pasaulinėje arenoje. Ši programa yra akredituota ACBSP. Jūs paimsite sudėtingiausias situacijas savo kelyje, pritaikysite pragmatiškus sprendimus problemoms, su kuriomis susidursite, ir galiausiai padėsite sėkmingai organizuoti savo informuotą sprendimų priėmimą. [+]

MBA

Verslo administravimo magistro (MBA) programa iš UCW pasiruošs jums vadovauti pasaulinėje arenoje. Ši programa yra akredituota ACBSP. Jūs paimsite sudėtingiausias situacijas savo kelyje, pritaikysite pragmatiškus sprendimus problemoms, su kuriomis susidursite, ir galiausiai padėsite sėkmingai organizuoti savo informuotą sprendimų priėmimą.

Programa buvo išplėsta, kad galėtumėte įgyti daugiau specifinių žinių ir įgūdžių pasirinkdami 3 pasirenkamuosius kursus iš vienos iš šių dalykų: Vadovavimas, rinkodara ar finansai. Programa baigiama pagrindiniu mokslinių tyrimų projektu, kurio tikslas - parodyti savo naujai išmoktus įgūdžius realiame pasaulyje.... [-]


Kontaktai
Vietos adresas
Vancouver Campus
Suite 100 – 626 West Pender Street

Vancouver, British Columbia, CA