University Canada West (UCW)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Universitetas Kanada Vakarų (UCW) yra Kanados šiuolaikinio nepriklausomas universitetas. Įkurta 2004 metais, UCW siūlo programas, jų Vankuveris Campus ir internete. Programos apima verslo administravimo bakalauras prekybos magistras, o menų bakalauro Žiniasklaida ir komunikacija.

Mūsų vizija, kaip Kanados šiuolaikinio nepriklausomos universitete reiškia, kad mes esame pasiekiami ir visame pasaulyje gerbiamas. Mes transformuoti studentus į lyderystės paruoštas absolventų bendruomenėms visame pasaulyje.

Mūsų misija yra teikti išskirtinę paslaugą ir paramą studentams. Mes skatinti įvairiapusę ir sudėtingas mokymosi aplinką, orientuotą į praktinį taikymą žinių ir kurti kompetencijų stipendiją, vadovavimo ir atsakingai pilietybės pasaulio kontekste. Mes didžiuojamės mūsų absolventai, kurie yra pasirengę priimti vadovavimo ir bendruomenės galimybes, kurie laukia jų.

UCW yra pripažintas ir veikia pagal Didžiosios Britanijos Kolumbijos ministerijos Išplėstinė Švietimo ir darbo rinkos plėtros institucijai dėl studijų kokybės vertinimo valdybos rekomendacijas. Universiteto programos yra siūlomos pagal rašytinio sutikimo aukštesniojo mokslo ministro Vyriausybės Britų Kolumbija, Kanada liftui kokybės vertinimo procesą ir buvo nustatyta, kad atitiktų nustatytus ministro kriterijus.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti MBA » Matyti Associate of Arts » Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

MBA

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 2 metų October 2018 Kanada Vancouver + 1 daugiau

Verslo administravimo magistro (MBA) programa iš UCW pasiruošs jums vadovauti pasaulinėje arenoje. Ši programa yra akredituota ACBSP. Jūs paimsite sudėtingiausias situacijas savo kelyje, pritaikysite pragmatiškus sprendimus problemoms, su kuriomis susidursite, ir galiausiai padėsite sėkmingai organizacijai su savo informuotu sprendimų priėmimu. [+]

MBA

Verslo administravimo magistro (MBA) programa iš UCW pasiruošs jums vadovauti pasaulinėje arenoje. Ši programa yra akredituota ACBSP. Jūs paimsite sudėtingiausias situacijas savo kelyje, pritaikysite pragmatiškus sprendimus problemoms, su kuriomis susidursite, ir galiausiai padėsite sėkmingai organizacijai su savo informuotu sprendimų priėmimu.

Absolventai MBA programos galės:

strategiškai reaguoti į verslo iššūkius ir galimybes.įvertinti etikos pasekmes verslo veiklai.kurti, įgyvendinti ir įvertinti verslo problemų sprendimus.suformuluoti verslo sprendimus ir sistemingą analizę, kuri atspindi kritinį mąstymą.parodyti veiksmingus įgūdžius bendradarbiauti su įvairiomis žmonių grupėmis.vadovaujančias komandas sprendžiant problemas ir sėkmingai įgyvendinus projektus bei užduotis.integruoti asmenines vertybes ir perspektyvas į problemų sprendimą ir prisiimti atsakomybę už sprendimus.Kruopščiai analizuojant informaciją perduodama idėjas įtikinamai (raštu ir žodžiu).rinkti, analizuoti ir sintezuoti informaciją verslo kontekstui.Reikalavimai kursuiBakalauro laipsnis iš pripažinto universiteto, kurio sukauptas GPA yra 3,00 iš 4,33 skalės (ar lygiavertis) arba geresnis irTurite vieną iš šių:Priimtinas balas už aukštojo mokslo vadybos priėmimo testą (GMAT) arba aukštojo išsilavinimo egzaminus (GRE), kuris buvo parašytas per pastaruosius penkerius metus.Tinkamas Kanados profesionalus pavadinimas arba atitinkamas tarptautinis pavadinimas (pvz., CPA, CA, CGA, CMA, CHRP arba P.Eng).Bakalauro laipsnį verslo administravimo (BBA) arba komercijos (BComm) arba lygiavertis.Mažiausiai du (2) metų dokumentais įgytos profesinės ar valdymo patirties.... [-]

Kontaktai
Vietos adresas
Vancouver Campus
Suite 100 – 626 West Pender Street

Vancouver, British Columbia, CA