Kelowna College of Professional Counselling

Įvadas

Oficialus aprašymas

Jūsų švietimas, tavo kelias ...

Tapkite profesionaliu patarėju ar gydytoju vos per 1 metus; ARBA per 7 mėnesius vykdyti specializuotą sertifikatą.

KCPC treniruoja lazeriu panašų metodą ... nuliojant teorijas ir specifinius įgūdžius, kad absolventai būtų pasiruošę pasiekti žemę.


Štai ką turime pasiūlyti.


KCPC programos siūlo praktines ir prieinamas alternatyvas tik akademinei 4 laipsnių programai.

 • KCPC gavo aukščiausio lygio privataus karjeros sertifikatus Britų Kolumbijos aukštųjų mokyklų ministerijoje.
 • Paruoškite įsidarbinti kaip vidurio lygio patarėjas arba terapeutas bendruomenės agentūroje arba atidarykite privačią praktiką.
 • Sužinokite, kokie įgūdžiai reikalingi siekiant padėti suaugusiems, poroms, jaunimui, susiduriančiam su įvairiomis psichikos sveikatos problemomis.


Kokia programa Jums tinka?

Siekiant pritaikyti įvairias įsidarbinimo galimybes psichikos sveikatos srityje, KCPC siūlo įvairias galimybes, kad atitiktų jūsų karjeros tikslus

Taikomosios psichologijos ir konsultavimo diplomas yra pagreitinta internetinė programa, kurią galima užbaigti per vienerius metus. Šis pritaikytas diplomas leidžia jums pasirinkti iš dviejų specializacijos sričių, skirtų profesinio konsultavimo karjerai, arba psichoterapijos praktikai.


Koks skirtumas tarp konsultavimo ir psichoterapijos?

Konsultantai sprendžia lengvą ar vidutinį elgesį ir emocines problemas, kurios daro įtaką kliento asmeniniam ar socialiniam koregavimui. (Suaugusiųjų studento statusas, reikalingas priimant į diplomo programą, kurios specializacija - konsultavimas).

Psichoterapeutai naudoja pažangias technologijas, skirtas gydyti sudėtingas psichikos sveikatos problemas, kurios rimtai veikia individo veikimo lygį. (Bakalauro laipsnis, reikalingas priėmimui į diplomą, kuris specializuojasi psichoterapijoje).

Taikomosios konsultacijos pažyma. 7 mėnesių trukmės sertifikato programa (sudaryta iš 9 kursų) psichikos sveikatos priežiūros specialistams, norintiems specializuotis vienoje praktikos srityje, pavyzdžiui:

 • Psichoterapijos praktika
 • Sekso ir intymumo konsultavimas
 • Jaunimo ir šeimos konsultavimas
 • Gyvenimo įgūdžių treniravimas
 • Pagalbos patarėjas
 • Bendruomenės konsultavimas
 • Pastoracinė konsultavimas
 • Arba pritaikytas pagal pageidaujamą praktikos sritį.

person holding white ceramic mugstaylor hernandez / Unsplash

Pasiruošimas karjerai

Pasirinkus tinkamą mokyklą, jums ir mums yra svarbiausias rūpestis. KCPC priėmimų komanda skatina visus pareiškėjus atlikti savo tyrimus ir atidžiai pasverti savo galimybes. Palyginkite siūlomos švietimo kokybę su reikiamu finansiniu ir laiko įsipareigojimu.

Daugelis KCPC studentų nurodo, kad pirmosios karjeros mokymas per trumpiausią laiką buvo prioritetas. Jiems akredituota kompetencijos pagrindu sukurta koledžo programa, kuri reikalavo pusę laiko ir pinigų, kaip universitetų programa, prasmingiausia.


Ką apie darbo galimybes?

Užimtumo rengimas

Per visą programą bus sukurtas praktinių įgūdžių portfelis. Priklausomai nuo specializacijos srities, būsite pasiruošę dirbti kaip vidurio lygio patarėjas arba terapeutas viešojoje agentūroje arba atidaryti savo privačią praktiką. Kai kurie absolventai taiko įvairius darbo įgūdžius kitoms verslo pastangoms.

Įsipareigojimas diplomams

- KCPC yra už mūsų įsipareigojimą mokyti įgūdžius, reikalingus norint pradėti karjerą kaip profesionalus konsultantas. Nors negalime garantuoti užimtumo rezultatų, pirmus metus po baigimo suteiksime nemokamus kvalifikacijos kėlimo kursus, kurie padės išlaikyti darbdavių kompetencijos lygį, kurį tikisi iš KCPC.

Įsipareigojimas darbdaviams - KCPC laikosi mūsų įsipareigojimo darbdaviams - užtikrinti, kad naujai samdomi diplomai būtų kompetentingi ir pasirengę dirbti kaip pradinio lygio patarėjai. Bet koks mokymo spragas bus ištaisytas per nemokamus kvalifikacijos kėlimo kursus.


Ar galiu išmokti tapti psichikos sveikatos specialistu, mokydamas kursus internete? Visiškai…

Nuotolinis mokymasis greitai tampa daugeliui studentų pageidaujamo mokymo metodu. Šiandienos technologija kartu su KCPC unikaliu nuotolinio mokymosi metodu suteikia galimybę užbaigti mokymą nuo jūsų namų patogumo ir patogumo.


Yra keletas priežasčių, dėl kurių studentai pageidauja nuotolinio mokymo patogumo:

 • Užduotys suteikia praktinių įgūdžių praktiką su savanoriais „klientais“, su jumis konsultanto vaidmeniu.
 • Vadovėliai pristatomi tiesiai į jūsų duris. Be to, turėsite neribotą prieigą prie daugiau kaip 200 mokomųjų vaizdo įrašų iš KCPC transliacijos bibliotekos.
 • Interaktyvūs pratimai moko konsultavimo įgūdžius, kuriuos galima perkelti į darbo vietas.
 • Jūs pagerinsite savo mokymąsi savanoriškai dirbdami bendruomenėje ar privačioje agentūroje; plėtoti profesionalų tinklą ir darbo įgūdžių portfelį, kuris būtų praktiškai svarbus būsimiems darbdaviams.
 • Instruktoriai yra profesionalūs konsultantai, psichologai, socialiniai darbuotojai.
 • Jūs galėsite susitikti su kitais studentais įgūdžių laboratorijose dėl papildomos praktikos.


Kas vyksta Koledžo universitete?

Studentams, norintiems lankytis universitetų klasėse, čia atsispindi tai, ko tikėtis iš studijų „Kelowna Campus“.

 • Praktikos užsiėmimai, susiję su kursų temomis, imituoja konsultavimo situacijas.
 • Mažos klasės dydis, diskusijos ir grupiniai projektai.
 • Klasė susitinka 4 valandas per dieną pirmadieniais – penktadieniais; kiekvienas kursas yra 3 savaites. (Užduotys atliekamos kartu su klasėje praleistu laiku.)
 • Studijų grupės parinktis yra prieinama kartu su nuotolinio mokymo užduotimis.
 • Studentai turi neribotą prieigą prie internetinės vaizdo įrašų bibliotekos.
 • Instruktoriai yra profesionalūs konsultantai, psichologai, socialiniai darbuotojai.
 • „Campus“ klasės užsiėmimai turi būti minimalūs.

psychology, confidence, professionalcvpericias / Pixabay

Ką dar gerai žinoti?

KCPC atitinka aukščiausius standartus, taikomus privačioms karjeros kolegijoms Britų Kolumbijoje. Studentai iš viso pasaulio gali būti tikri dėl siūlomos švietimo kokybės.

Vadovėliai ir studijų medžiaga, įtraukta į studijų kainą, apima naujausias psichologijos, socialinio darbo ir konsultavimo teorijas, sąvokas ir metodus. Taip pat turėsite prieigą prie interneto daugiau kaip 200 vaizdo įrašų iš KCPC vaizdo transliacijos bibliotekos.

Praktinė praktika lemia profesinę kompetenciją - interaktyvios užduotys imituoja realią konsultavimo situaciją. Šis praktinis požiūris rengia absolventus, kad jie atitiktų tendencijas ir kintančius darbo reikalavimus, keliamus pradinių konsultantų ar psichoterapeutų, dirbančių bendruomenės agentūrose, ir privačių praktikų nustatymuose.

Fakultetas, mokymo programa ir vadovėliai yra panašūs į tuos, kurie rasti universitetinių studijų programose. Tai naudinga studentams, kurie nusprendžia tęsti mokymą Universiteto sistemoje. Perkėlimo kreditai KCPC kursams gali būti taikomi BA laipsniui arba tam tikrų magistro laipsnių prielaidai Universiteto priėmimo skyrių nuožiūra.

Instruktoriai yra patyrę mentoriai, turintys magistro laipsnį psichologijoje, konsultacijoje ar susijusiose srityse. Jie žino, ko reikia norint tapti patarėju ir suteikti individualią grįžtamąjį ryšį bei paramą studentams. Instrukcijos ir užduotys pritaikytos įvairiems mokymosi stiliams.

Nuolatinis mokymasis, galite pradėti dabar - Kursai planuojami nepertraukiamu 3 savaičių ciklu. Pradėkite savo programą bet kurio kurso pradžioje.

Profesionalus paskyrimas - KCPC absolventai, norintys gauti profesinį vardą kaip „registruotas profesinis patarėjas“, gali kreiptis į Kanados profesionalų konsultantų asociaciją.

Savęs supratimas ir etinis sprendimų priėmimas yra esminės veiksmingų konsultantų savybės. Nors šis kursas nėra skirtas kaip profesionalaus konsultavimo pakaitalas, kiekvienas kursas suteikia studentams galimybę įgyti asmeninių įžvalgų.

Vietos

Kelouna

Address
Suite 101, 251 Lawrence Avenue
V1Y 6L2 Kelouna, Britų Kolumbija, Kanada

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: