International Masters Program for Managers

Įvadas

Oficialus aprašymas

Vadovų "EMBA: kasimo vadovai nepriklausančių administravimo

Priešingai atvejų tyrimus siekdama vystyti analitinius įrankius studentų tikimasi "akcijų kompetencijos" viena su kita, remiantis savo patirtimi, kaip vadybininkai. ("Anti-MBA" New York Times "20 Geg 2012). Dalyviai sukurti materialų perspektyvą valdymo, atrasti gilesnį supratimą apie save ir vystyti naujas įžvalgas, kad sukelti didelių pokyčių savo organizacijose.

Nuo 1996 m Tarptautiniai magistro praktikuojančių valdymas, Įkūrėjų Henry Mintzberg, buvo keisti švietimo vadybos ir vadovavimo plėtros kursą. Tai yra daugiau nei EMBA kad atkartoja už patyrusių žmonių MBA. Be administraciją, IMPM užsiima jus kaip atliktą lyderis apmąstyti savo patirtį ir pasidalinti įžvalgomis su kolegomis iš viso pasaulio. Per 16 mėnesių, galite dalyvauti penki 10 dienų modulius, pagamintus ir pristatytus pirmaujančių verslo mokyklų Bangalore, Pekinas, Lancaster, Monrealyje, ir Rio de Žaneire.

Skaitykite apie inovacijas, kad jūs rasite jokia kita programa Šeima: vadybinių mąstyseną, draugiškas konsultavimas, bendrai instruktavimas, valdymo mainus, poveikio komandų atgal darbe, specialieji susodinimo tvarką, dedikuoti lenteles verslininkams ir kitiems, ir dar daugiau. Kitas mūsų klasės prasideda spalio 25 d. Mes sveikiname paraiškas iš patyrusių vadybininkų įskaitant su MBA ir tiems, be laipsnio. Nėra GMAT nereikia.

Kryžkelėje? Čia yra atnaujinimo mygtuką

Šis tarptautinis magistro programa kreipiasi į vadybininkų įvairiausių priežasčių. Daugelis jų yra Atlikti lyderiai, kurie nori sustiprinti įgūdžius jie išmoko dėl darbo. Kai kurie MBA arba EMBA ir manome, kad atėjo laikas vadybos išsilavinimą. Kai kurie atlikti įrašus, bet ne laipsnį. Ir tada yra tie, kuriems reikia kėlimo, postūmį: jie padarė gerai, bet jaučiasi pakimba kur jie yra. Ne, kalbant apie karjeros - kai kurie iš jų yra Vadovai - bet pasiruošti pokyčiams priekį.

Nėra programa virpesius vadybininkai iš nusiraminti geriau nei IMPM. Nėra! Kviečiame skaityti komentarus šioje svetainėje, arba pasikalbėti su mūsų absolventų. Prašome neskaito tai ir sako: "gera idėja. Vieną dieną aš turiu daryti IMPM. "Tai daugiau nusiraminti. Jei ne dabar, tai kada?

IMPM pristatomas bendradarbiaujant su 5 mokyklose.

Valdoma McGill, programoje penki moduliai vyksta Didžioji Britanija, Kanada, Kinija, Indija ir Brazilija. Kiekvienas trunka 10 dienų, yra priimtas kitokio akademinio partnerio ir yra skirta kitokia valdymo mąstysena.

Pirmasis modulis, pradedant spalio 25, 2015, vyksta Lancaster University Management School ir Lake District. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas savęs ir skatina "atspindinti mąstyseną." Anglijoje ir kiekvienoje modulis, kuris seka dalyviai aplankyti vietines įmones ir taikyti kai kurias turinį jie matė. Tai leidžia jiems geriau taikyti mokymąsi, kai jie grįžta į savo organizacijas.

Tuomet dalyviai susitinka McGill universiteto Monrealyje, kur pagrindinis dėmesys bus skiriamas į "analitinio proto-Set", ir valdyti organizaciją.

Po trijų mėnesių, tuo Renmin University School of Business Pekine, dalyviai ieškoti naujų idėjų, bendradarbiavimo ir bendradarbiavimo iš Kinijos perspektyvos.

Tuo Fundação Getúlio Vargas Rio de Žaneire pažvelgti, kaip valdyti tęstinumas ir kaita ir kitus aspektus "veiksmų mąstysena." Paskutinis modulis, Bangalore į Indijos valdymo institutas dalyvių bus sukurti savo "materialų mind- rinkinį. "mąstyseną yra" žemiškas "vietoj" globalus ", nes" pasaulio "reiškia vienas dydis tinka visiems, ir mes norime dalyviai tikrai vertiname kultūrinių skirtumų svarbą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vaizdo įrašai

IMPM - International Masters in Practicing Management

The Impact of the IMPM