Oficialus aprašymas

Laurentian universitetas yra įsikūręs į nesugadintas 765 akrų pusiasalyje Sudbury - mažiau nei keturias valandas į šiaurę nuo Toronto.

Mes esame viena iš sparčiausiai augančių universitetų Kanada pastarąjį dešimtmetį, dabar tarnauja beveik 9500 studentų. Mūsų pagrindinis Campus yra Sudbury, ir dabar mes siūlome vis daugiau programų Baris į 1000 studijuojančių tą miesteliu. Mes turime aukščiausius po baigimo užimtumo Ontario po 6 mėnesių 93% ir 95% po dviejų metų. Mes gauname didelį pripažinimą mūsų pavydėtinas klasės dydžių, turintys vieną iš mažiausių vidutinių klasės dydžių Kanadoje.

Mūsų du namų miestai yra panašūs į daug svarbių aspektų: jie abu energingas, saugus, prieinamą vidutinio dydžio miestai su visais miesto patogumais, kiekvienas su tikrąja prasme bendruomenės, ir abu yra per garsus natūralioje aplinkoje dėl Muskoka regione , Be įtempto gyvenimo miesteliu, jūs rasite daug padaryti ir mėgautis tiek mūsų Laurentian priimančiųjų miestų. Abi bendruomenės turi veiksmingą ir ekonomišką viešuoju transportu ir yra gana lengva naršyti automobiliu ar pėsčiomis.

Vadybos fakultetas

Graduate Management Admission Test arba Vadybos fakultetas apima programas, kurios parengti studentus dinaminių karjeros verslo administravimo ir sporto administracija. Mūsų absolventai dirba visuose ekonomikos sektoriuose. Studentai plėtoti išsamių žinių apie visus verslo aspektus, įskaitant apskaitos, finansų, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių valdymo ir strateginio planavimo. Nesuskaičiuojama stažuotės ir Co-op įsidarbinimo galimybes laukia studentai ieško verstis verslo pasaulyje karjerą.

Ką mūsų studentai sako: "MBA laipsnį suteikė man žinių ir įgūdžių, reikalingų pradėti savo karjerą. Su kelių darbo pasiūlymų, galėjau pasirinkti vieną, kad buvo teisingas tinka man. "Anthony Ward MBZ absolventas, Fall 2014.

Laurentian ŠIANDIEN

Šiandien universitetas skaičiuoja daugiau nei 52.000 absolventai su daugeliu tarptautinių absolventai skyriai, įskaitant neseniai įkurta Kinijos. Stiprus savo dvikalbių ir tricultural tradicijų ir pasaulinės perspektyvos, Laurentian universitetas ir toliau plėsti savo programą aukas, mokslinių tyrimų veiklą ir partnerystę Kanadoje ir užsienyje.

Faktai ir skaičiai

METAI įkurta: 1960 PRIĖMIMAS: 9500 PROGRAMOS

Bakalauro: 94 Diplomai ir sertifikatai: 22 Kandidatas: 18 Daktaro: 6 Profesionalus laipsnis (Medicina): 1

GRADUATE įdarbinimo rodiklis: 92,6% Fakultetas: 355 dieninių miesteliai: Sudbury & Baris

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Faculty of Management - Laurentian University

Verslo administravimo (MBA) programa ne Laurentian universiteto magistras yra orientuota jūsų greitas, labai konkurencingoje pasaulio. Įdėkite mus į testą. ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Verslo administravimo magistras (MBA) programa ne Laurentian universiteto yra orientuota jūsų greitas, labai konkurencingoje pasaulio. Įdėkite mus į testą.

Pradedantis naujai pataisytą mokymo programą 2015 m rudenį, MBA programa yra lanksčiai forma, kad būtų visiškai arba neakivaizdinių studijų baigtų internete, on-campus ar per abu formatus derinys. Mokymasis, kada ir kur yra tikrai iki jums!

Remiantis pagrindinių verslo pamatų, MBA programa suteikia žinių ir įgūdžių, kad klientai reikalauja imtis savo verslo į kitą lygį besimokančiuosius. Kursai sutelkti dėmesį į etišką lyderystę, pažangių finansų ir marketingo koncepcijas, informacines sistemas, verslo strategiją, valdymo ir tyrinėja, siekiant valdyti per pasaulio kontekste sudėtingumo. Capstone konsultacinis projektas suteikia tiesioginę nuorodą į pramonės ir taikymo žinias, įgytas per visą programos. Naujausi absolventai bus reikalaujama užbaigti darbo integruota mokymosi programą, kuri bus suteikti jiems patirties, kurių reikia perkelti savo karjerą į priekį. ... [-]

Kanada Sudberis
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Laurentian University Bookstore
Address
Sudbury Campus 935 Ramsey Lake Road
P3E 2C6 Sudberis, Ontarijas, Kanada
Interneto svetainė
Telefonas
+1 705-675-1151