Mokyklos ir universitetai Juodkalnijoje

Geriausios verslo mokyklos ir universitetai Juodkalnijoje 2018/2019

Šiame puslapyje Jūs galite ieškoti universitetai, verslo mokyklos ir Juodkalnija. Jūs sužinosite viską apie aukščiausią reitingą universitetų Juodkalnija informaciją. Paspauskite ant "Skaityti daugiau " už išsamų aprašymą universiteto ir studijų programų siūlo apžvalga.

Ieškoti universitetų Juodkalnija ir naršyti savo programas rasti tuos, kurie tiktų jums geriausia. Gauti visą apie įvairias studijų galimybes Juodkalnija informacijos ir palyginti mokesčius už mokslą ir studijų trukmės. Galite sutaupyti laiko ir kontaktiniai universitetų Juodkalnija tiesiogiai: užpildyti "Prašymas informaciją nemokamai " formą, kuri padės jums susisiekti su priėmimo biure.

Pradėkite savo ateities švietimo paiešką iš karto!

1 Rezultatai Juodkalnija

University Mediterranean Podgorica

MBA Juodkalnija Podgorica

Mūsų universitetas siūlo jums modernias studijų programas, kurios remiasi į tiek teorinių ir praktinių žinių nuoseklumo ir visiškai prisitaikiusios prie šiuolaikinio pokyčius darbo rinkoje. Mūsų dėstytojai, asistentai ir mūsų universiteto partneriai padės jums savo studijas su savo žiniomis, patirtimi, entuziazmo ir besąlygišką paramą įgyti specializuotų žinių, kurios padės jums visiškai atsakyti į iššūkius šiuolaikinio verslo veiklos metu. Jūsų pasirinkimas, kurį norite atidaryti… [+] daug galimybių, kai kalbame apie jūsų asmeninio dalyvavimo, ne tik mūsų universitete, bet visi Atlas grupė, kurios nariu mes esame. Tokiu būdu, jums bus suteikta galimybė tobulinti ir padaryti geriau savo žinias, įgūdžius ir kompetencijas, jums įsigyti savo studijų metu, bet ir prisidėti prie būsimų pokyčių ir visos grupės klestėjimo. Fakultetas Verslo studijų "Juodkalnija verslo mokykla"Universitetas" Viduržemio jūros "Podgoricoje, yra jauna švietimo įstaiga Juodkalnijoje kuri palaipsniui išplėsti savo mokymo programą, siekiant patenkinti dėl aukštos kokybės ir up-to-data švietimo jaunų žmonių poreikį. Fakultetas taip pat įsipareigojo internacionalizavimą švietimo, taip pat studijų programas anglų kalba. Po šį įsipareigojimą, fakultetas naudojamas galimybę bendradarbiaujant su užsienio universitetais pagal TEMPUS projekto debiutinis M. [-]