Oficialus aprašymas

Vakarų Londono universitetas - RAK filialas Campus

UWL turi aukštos kokybės švietimo, glaudžiai susijusią su užimtumu, reputaciją. Mes siekiame įkvėpti mūsų studentus tapti naujoviškų profesionalų, juos prijungiant prie įdomių ir naudingų karjeros.

Universitetas, įsikūręs vienoje iš sėkmingiausių verslo regionų Jungtinėje Karalystėje, turi aukštos kvalifikacijos darbuotojų, turinčių daug patirties atitinkamose disciplinose ir stiprius ryšius su savo pramonės šakomis.

Viskas, ką mes darome, yra skirtas suteikti studentams tiek akademinių žinių, tiek praktinių įgūdžių, kad jie galėtų sėkmingai pasirinkti savo karjerą. Mes esame Karjeros universitetas.


Čia "West London" universitete mes pradėjome bendradarbiauti su "Wisdom Education Group", kuri yra mūsų vietinė akademinė infrastruktūra. Tai yra mūsų vienos filialo kampelis, skirtas tarnauti studentams iš JAE, Vidurio Rytuose ir Afrikoje.

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti aukštos kokybės, karjeros krypčių bakalauro ir magistrantūros kursus, kuriuos teikia patyrę dėstytojai.

Mes pristatome savo studentams orientuotą etosą Ras al Khaimoje, užtikrinančią, kad studentai yra visų dalykų, susijusių su ugdymo turiniu, mokymu ir universitetų gyvenimu, esme. Mes siūlome lanksčius tvarkaraščius, kad atitiktų studentų poreikius ir prisitaikytų prie darbo profesionalų. Klasės pristatomos anglų kalba, o suteikiamos kvalifikacijos bus tokios pačios kaip ir mūsų apdovanojimai JK.

Vakarų Londono filialo universiteto universitetas, Akademijos zona, Ras al Khaimas Jungtiniai Arabų Emyratai:

Neseniai įsteigtas Vakarų Londono universitetas (RAKFTZ filialas) yra Akademinėje zonoje Ras al Khaimos laisvosios prekybos zonos Jungtinėse Arabų Emyratuose. Tai pirmasis Vakarų Londono universiteto Filialo universitetas Artimuosiuose Rytuose./strong>

Campus yra įsikūręs Umm Al Qaiwan pasienyje, esančiame "Al Hamra Emirate" Ras Al Khaimoje. "RAK Ceramics", visame pasaulyje žinoma "Ceramics" kompanija, įsikūrusi netoli šio Campuso. Tiesioginė prieiga nuo Fujairah emiroto yra papildomas pranašumas. Šis Campus galėtų tiesiogiai aptarnauti visą Šiaurės Emyratus, nes jis yra netoli Fujairah, Umm Al Quwain, Ajman, Sharjah ir Dubajus. Centras yra už 50 minučių kelio automobiliu nuo Dubajaus. Transportas teikiamas visame Šiaurės Emyratai, įskaitant Dubajuje.

Centre siūlomi įvairūs bakalauro ir magistrantūros kursai, kuriuos moko labai patyrę dėstytojai. Klasės pristatomos anglų kalba, o suteikiamos kvalifikacijos bus tokios pačios kaip ir mūsų apdovanojimai JK.

Kursai, kuriuos ketinama pasiūlyti, yra vadyba, finansai ir apskaita, kelionių ir turizmo vadyba.

Karjeros ir studijų progresavimas

Kursų baigimo metu mūsų MBA studentai jaučiasi labiau įsitikinę, o daugelis iš jų yra perėję į augimo sritis, pavyzdžiui, bankininkystės, konsultavimo, vyriausybės ir ne pelno sektorius tarptautinėje arenoje, o kiti vykdo savo sėkmingą verslą.

Mūsų MBA magistrantams dabar dirba su tokiomis kompanijomis kaip:

Citibank
"Accenture"
GlaxoSmithKline
NHS trestos
BBC
Yahoo
"Starbucks"
Žemyninės padangos
The Times "Indija
Jarvis viešbučiai
Globėjas

Studijų progresavimas


Studijuodami, galbūt atradote sritį, kurioje norite sužinoti daugiau. Doktorantūros studija leidžia jums kurti mokslinius tyrimus ir bendrus įgūdžius, kad galėtumėte sėkmingai dirbti kaip profesionalus tyrėjas./>

Karjeros parama


Mūsų laipsniai yra skirti padėti jums rasti karjerą, kuri jums tinka. 96% mūsų absolventų dirba per 6 mėnesius nuo studijų baigimo./>

Su mūsų pageidaujama Vakarų Londono vietove mes turime glaudžius ryšius su daugeliu nacionalinių ir tarptautinių organizacijų, tokių kaip BBC, Hewlett-Packard (HP) Ltd, "Middlesex Law Society" ir "Savoy Education Trust". Mes turime tvirtą patirtį teikiant vertingas darbo vietas ir mes taip pat teikia praktinę patirtį universitete per mūsų studentų ambasadorių programą.

Daugelis mūsų darbuotojų turi sėkmingą patirtį atitinkamose pramonės šakose ir gali patarti, kaip pradėti savo karjerą. Mūsų karjeros tarnyba taip pat padės jums realizuoti savo potencialą teikiant specialistų konsultacijas ir konsultacijas įvairiais karjeros klausimais, įskaitant:

  • CV
  • Darbo medžioklė
  • įdarbinimo ir atrankos procedūros
  • tolesnis tyrimas.

Mes esame Karjeros universitetas.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

University of West London - Ras al Khaimah Campus

Verslo administravimo magistras yra vienas iš labiausiai gerbiamų verslo laipsnių, ir absolventai dažnai teigia, kad MBA padėjo jiems užtikrinti savo svajonių darbą. Jūs ... [+]

MBA yra stipri prekės ženklas verslo kvalifikacijos pasaulyje, kuriame yra įrodytų žinių ir įgūdžių.

Taip pat galite įsigyti magistro laipsnį su praktine patirtimi.

Apdovanojimas: magistrai

Trukmė: Vieneri metai (dieninė) / 15 mėnesių sausio pradžios (dieninės) / Dvejų trejų metų (ne visą darbo dieną)

Pradžios data: sausis

Kursas pabrėžia

Studentai, sėkmingai baigę mūsų MBA, nemokamai gauna metinę narystę Chartered Management Institute ir galimybę dvejopo akreditavimo.

Moduliai

I semestras

Global Marketing and Digital Business (Core)Strategija ir verslumas (pagrindinė)Verslo etika veikloje (pagrindinė)

II semestras

Žmonių valdymas (branduolys)Sprendimų priėmėjų apskaita (pagrindinė)Verslo operacijos ir žvalgyba (pagrindinė)... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai „Al Jazirah Al Hamra“
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
15 - 36 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba