Oficialus aprašymas

Iš Bolton universitetas turėjo sėkmingą partnerystę su winc RAK nuo 2008 m. Programos yra prieinama bakalauro ir magistro lygio. Programos dėsto JK ir vietos kuratorių JK nurodo dėstytojai nuo Bolton universiteto, taip pat bus monitoringo programas. Studentai taip pat turės prieigą prie Universiteto interneto galimybe, pavyzdžiui, "Moodle".

Kursai

 • BA (Hons) Verslo Valdymas
 • BA (Hons) Apskaita
 • BA (Hons) Verslo vadyba (papildymo)
 • Bakalauro (Hons) Verslo vadyba (papildymo)
 • BA (Hons) Verslo vadyba (Žmogiškųjų išteklių valdymas)
 • BA (Hons) Verslo vadyba (Marketingas)
 • BSC (Hons) Verslo vadybos
 • Bakalauro (Hons) Verslo vadyba (Poglebienie)
 • ba teisė
 • MBA (absolventas)
 • MBA (Poglebienie)
 • MBA (Executive)
 • MSC Statybos projektų valdymas
 • BSC (Hons) Kompiuterija
 • BSC (Hons) Kompiuterija (papildymo)
 • Beng (Hons) elektros ir elektronikos inžinerija (išplėstinis stovint)
 • Magistro Informacinės technologijos
 • MBA
 • Beng (Hons) Mechaninė
 • bakalauro Physcology
 • Bakalauro (Hons) Kiekis Geodezijos ir komercinės Mgmt

Universitetas Boltonas

Su studentų kūno maždaug 11.000 gausite geriausias visų pasaulių ne iš Bolton universitete. Jums bus grindžiama modernios, kompaktiškos miesteliu, kur niekas jaučiasi anoniminė, o su mažais mokymo grupių daugelyje kursų, galite būti tikri, esate pavadinimas, o ne tik skaičius.

Pati Boltonas yra draugiškas, klesti miestas arti didžiųjų miestų Mančesterio ir Liverpulio.

Mūsų mokymo kokybė nuolat laimėjo aukščiausius įmanomus iš Vyriausybės kokybės kontrolės agentūra reitingus ir mes turime profesionalių akreditaciją daugiau nei 30 mūsų mokymo programas.

Šiuo metu yra 192 akademinio personalo nariai, kuriems 130 triumų doktorantūros laipsnių. Tai 67,7% daktaro turėtojų tarp akademinio personalo.

Mūsų etoso

Iš Bolton Universitetas yra viešasis išteklių profesinių žinių ir mokymosi, darbo su vardu ir žmonių ir organizacijų spręsti praktines problemas.

Mes tvirtai tikime, kad mokymasis yra esminis asmenų ir visuomenės transformacijos.

Mes negailestingas mūsų noras neatsilikti nuo komercinio, socialinio, kultūrinio ir ekonominio kaita ir įtraukti savo įtaką į mūsų kursus ir mūsų darbą su partneriais.

Mes švenčiame meistriškumą kitiems ir noriai priima savo gerą praktiką atgal į universitetą ir į mūsų partnerystę.

Mes didžiuojamės, kad visi visuomenės elementai visapusiškai atstovaujama tarp mūsų darbuotojai, studentai ir partnerių organizacijų.

Mes apima įvairovę ir vertės skirtumas.

Mes parodysime gebėjimą prisitaikyti, griežtumo ir lankstumo nustatant ir tenkinant asmenų ir organizacijų poreikius.

Mes gerbiame ir vertiname tradicinį vaidmenį ir pasiekimus mokslininkų ir universitetų, o siekiant sukurti aukštojo mokslo, kuris yra sutelktas į profesionalumą, inovacijų ir taikymo modelį.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

University of Bolton - Ras Al Khaimah Academic Centre

Ši programa yra mokoma JAE. MBA yra visą darbo laiką programa, skirta verslo profesionalams rengiasi tapti vyresnieji vadybininkai. Jo dėmesys skiriamas žinių ir supratim ... [+]

Ši programa yra mokoma JAE

Graduate Management Admission Test arba EMBA yra visą darbo laiką programa, skirta verslo profesionalams ir rengiasi tapti vyresnieji vadybininkai. Jo dėmesys skiriamas žinių ir supratimą apie strateginio valdymo klausimais plėtrą, siekiant apmąstyti ir tobulinti verslo ir vadybos praktiką. Programa yra sukurta siekiant derinama su visą darbo laiką poreikius.

Apie kursą

Nesvarbu, kokia dalis pramonės ar komercijos dirbate, MBA kursas padės jums įgyti kritinę suprasti problemas ir iššūkius, su kuriais susiduria įmonės ir organizacijos ir aprūpinti jus su analizės ir kritinių fakultetų nustatyti galimus sprendimus. Šios savybės yra ieškoma prestižinių darbdaviams.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai „Al Jazirah Al Hamra“
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MBA

University of Bolton - Ras Al Khaimah Academic Centre

Ši programa yra mokoma JAE. Verslo administravimo (MBA) magistro yra antrosios pakopos studijų laipsnį verslo komunikacijos. Tai taip pat vienas iš labiausiai ieškoma po ... [+]

Ši programa yra mokoma JAE

Graduate Management Admission Test arba Master of Business Administration (MBA) yra antrosios pakopos studijų laipsnį verslo komunikacijos. Tai taip pat vienas iš labiausiai ieškoma po laipsnių pasaulyje, nes jos vertę žmonėms, verslo ir administravimo. MBA laipsnį gali būti naudinga tiems, pozicijas verslo ir valdymo, ypač tiems, vykdomosios ir vadovaujančias pareigas.

MBA programa suteikia jums vertingų žinių apie verslą ir visų su juo susijusių aspektų. Sužinosite apie verslo strategijų ir koncepcijų, ir kaip naudoti šiuos įgūdžius praktiniame gyvenime ir diena iš dienos verslo operacijas. Šis kursas moko jus būtinas vadovavimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, kurie padės nustatyti jums be tų, kurie neturi tokios patirties, ir gali padaryti jums lyderis savo pasirinktoje srityje.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai „Al Jazirah Al Hamra“
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bolton - Ras Al Khaimah Academic Centre

Ši programa yra mokoma JAE. MBA viršų viršų yra paspartintą programa tiems, kurie jau turi podiplominių kvalifikaciją valdymą. Pagrindinė šios programos MBA disertacija. ... [+]

Ši programa yra mokoma JAE

Graduate Management Admission Test arba MBA Poglebienie yra paspartintą programa tiems, kurie jau turi podiplominių kvalifikaciją valdymą. Pagrindinė šios programos MBA disertacija.

Pareiškėjai mokysis visą laiką per du nėštumo trimestrus, kuri yra mažesnė nei kalendoriniai metai. Jie turės ne mažiau kaip dvejų metų darbo patirtį ir 7 lygio kvalifikaciją kartu su mažiausiai 100 kreditus HE7.

Mokymo ir mokymosi metodų įvairovė suteikia prieigą prie mokymosi patenkinti besimokančiųjų poreikius diapazoną ir yra skirti; išplėsti dalyvavimą tarp besimokančiųjų, išvengiant atskirties ir plėtoti mokinių gebėjimus tiek akademinės ir darbo vietų arenose. Dirbantys metodai apima: paskaitas; seminarai; vadovėliai (grupinės ir individualios) bei svečių garsiakalbiai.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai „Al Jazirah Al Hamra“
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
6 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba