Oficialus aprašymas

Apie Success Point College

Labai pripažintas švietimo institutas JAE, „ Success Point College siūlo diplomus, bakalauro ir magistro programas, kurias Škotijos Vakarų universitetas patvirtino siekiantiems studentams ir dirbantiems specialistams. Pagal Pasaulio universiteto reitingus 2019 m. Universitetas buvo pripažintas vienu iš geriausių 500 pasaulyje.

Ji buvo įkurta 2015 m., Stipriai bendradarbiaujant Indijos vyriausybei ir Sharjah vyriausybei pagal Šardžos prekybos rūmų ir Indijos prekybos ir parodų centro globą. Per metus kolegija sustiprino ryšius su Indijos vyriausybe ir kartu su naujomis partnerystėmis su universitetais Jungtinėje Karalystėje. Viena iš naujausių mūsų partnerių yra „International Skill Development Corporation“. Tai padėjo mums kurti mūsų universitetą pagal ISDC Global Business School pagal JAE (IGBS) standartus.

Visos programos yra akredituotos tarptautinių profesinių organizacijų, įskaitant CIMA, ACCA, IPA ir CMI, teikiančias studentams konkurencinį pranašumą prieš kitus. Jie skirti studentams pasiekti puikų teorinių žinių ir praktinės patirties derinį. Jis ne tik skatina jų karjerą, bet ir suteikia jiems įgūdžių, reikalingų nedažnai susidoroti su darbo vietomis.

Sėkmingos ateities kūrimas

Success Point College , tikime, kad ateityje bus kuriami mokiniai, turintys geriausių įgūdžių, reikalingų kelioms pramonės šakoms. Tai įmanoma tik dėl bendrų mūsų patrauklių ir aukštos kvalifikacijos dėstytojų, specialiųjų pagalbinių darbuotojų, pažangių technologijų naudojimo ir mūsų studentų ryžto.

Mes siūlome įvairias programas, kurios vykdomos visą darbo dieną, savaitgalį ir nuotolinio mokymo pagrindu. Studentai gali išsirinkti vieną, kuris atitinka jų tvarkaraštį, geriausius ir dirba savo sėkmės dėka su mūsų dėstytojų ir jų teikiama medžiaga. Mes įgalinome specialius pervežimo paslaugas dieninių studijų studentams, kurie išvyksta iš Šardžos, Ajmano ir Dubajaus į universitetą.

Pasiruošimas mokiniams realiame pasaulyje

„Sharjah“ klasėse įrengta naujausia technologija, padedanti mokiniams mokytis kuo geriau. Universitete yra didžiulė biblioteka, laisvalaikio centras ir lauko sporto zona, kurioje studentai gali praleisti laisvalaikį su draugais.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Success Point College

MBA logistika ... [+]

Apie

MBA logistika

MBA logistika

[-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Sharjah
Rugsėjis 2019
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Success Point College

Tarptautinio verslo magistro studijos iš Škotijos vakarų universiteto gamina aukštos kvalifikacijos absolventus, kurie gali veiksmingai reaguoti į nenuspėjamus iššūkius p ... [+]

Apie

Tarptautinio verslo magistro studijos iš Škotijos vakarų universiteto gamina aukštos kvalifikacijos absolventus, kurie gali veiksmingai reaguoti į nenuspėjamus iššūkius pasauliniu mastu konkurencingoje verslo aplinkoje. Jis suteikia esmines pagrindines verslo žinias ir supratimą, ypatingą dėmesį skiriant taikomų vadybinių įgūdžių, būtinų efektyviems verslo lyderiams, kūrimui. Jūsų bendravimas, derybos ir palengvinti įgūdžiai bus puoselėti ir sustiprinti.

Programa apima tokias temas kaip pasaulinė

[-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Sharjah
Rugsėjis 2019
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Success Point College

Tarptautinio verslo MBA ... [+]

Apie

Tarptautinio verslo MBA

Programa lemia 9 popieriaus (F1-F9) išimtis ACCA atžvilgiu ir išimtis iki aukštesnio lygio vadybos apskaitos diplomo, išskyrus valdymo atvejo tyrimą CIMA atžvilgiu.

[-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Sharjah
Rugsėjis 2019
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Ground Floor, ITEC Campus, Near Expo Centre, Sharjah
Sharjah, Sharjah, Jungtiniai Arabų Emyratai