Oficialus aprašymas

MODUL universiteto namų kampelis yra Austrijoje, šalyje, kurioje yra 23 Nobelio premijos laureatai, iš kurių visi buvo mokomi Austrijos mokyklose ar universitetuose. Austrija yra žinoma kaip tarptautinis kokybės standartas ir auksinis standartas ekonomininkams, muzikantams, kompozitoriams, viešbučių užsakovams ir iš tikrųjų - mokslininkams ekonomikoje ir versle bei tvarumo moksliniams tyrimams ir plėtrai.

"MODUL" prekės ženklas reiškia daugiau nei 100 metų puikų išsilavinimą. MODUL kolegija, įkurta 1908 m., Yra profesinio mokymo mokykla, turinti ilgiausią turizmo ir svetingumo švietimo tradiciją visame pasaulyje. Nuo 2007 m. MODUL Vienos universitetas siūlo aukščiausio lygio išsilavinimą (BBA, bakalauro, magistrantūros, MBA ir doktorantūros studijų programas) tarptautinio valdymo, naujų žiniasklaidos technologijų, viešojo valdymo, tvaraus vystymosi, turizmo ir svetingumo valdymo srityse.

"MODUL University Vienna" yra plačiai laikomas didžiausiu Austrijos tarptautiniu privačiu universitetu ir priklauso Vienos prekybos ir pramonės rūmams, didžiajam privačiam švietimo teikėjui Austrijoje. Universiteto miestelis yra Kahlenbergo, vaizdingoje kalvoje, iš kurios atsiveria įspūdingas vaizdas į Austrijos sostinę.

2016 m. Rugsėjo mėn., Praėjus beveik šimtmečio senumo Austrijos švietimui, "MODUL" švietimas atrado naują namuose namus Dubajus, JAE, o MODUL University Dubai atidarė 2016 m. Spalio 10 d.

MODUL University Dubai , "Dubai Investments" dukterinė įmonė, paskelbė, kad jo pagrindinė filialas Austrijoje - MODUL University Vienna, neseniai buvo įtrauktas į 25 populiariausių pasaulio universitetų daugumą minėtų paskelbtų mokslinių tyrimų, sustiprindamas išskirtinę savo mokslinių tyrimų kokybę. gebėjimai ir patirtis.

2016 m. Nuosmukis MODUL University of Dubai atidarė savo universitetą kaip pirmąjį ir vienintelią Austrijos universitetą Artimuosiuose Rytuose. Įsikūręs Dubajaus centre, Campus siūlo bakalauro studijų programas "Tarptautinis vadybos ir turizmo bei viešbučių valdymas", "Darnios plėtros magistrantūros programa" , Vadybos ir politikos, taip pat MBA programas su pagrindinėmis turizmo galimybėmis

" MODUL University Dubai įsteigta "Dubai Investments PJSC" ir "DACH Advisory", siūlo 360 laipsnių aukštojo mokslo laipsnius verslo, turizmo, svetingumo, tvarumo, viešojo valdymo ir naujų žiniasklaidos technologijų, verslumo, vadovavimo ir naujovių srityse, taip pat fondo programoje ir trumpalaikio profesinio mokymo programose. - kalbos.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

MODUL University Dubai

Verslo administravimo magistras (MBA) yra mišraus mokymo programa, sukurta specialiai pramonės specialistams, norintiems tobulinti savo karjerą. ... [+]

MBA apžvalga

Verslo administravimo magistras (MBA) yra mišraus mokymo programa, sukurta specialiai pramonės specialistams, norintiems tobulinti savo karjerą.

Joje daugiausia dėmesio skiriama strateginei analizei ir planavimui, tarpdisciplininiams įgūdžiams, vertingam valdymui ir kritiniam mąstymui.

Studentai išplėstų savo žinias pagrindinėse verslo srityse, įskaitant žmogiškųjų išteklių valdymą, organizacinį elgesį, apskaitos ir finansų, rinkodaros ir operacijų, inovacijų ir verslumo.

Netikras mąstymas kyla iš egzistuojančių ribų ir minčių.

Studijuokite MBA, esantį MODUL University Dubai

Mišrios mokymosi programaSukimosi programa tarp Vienos ir DubajusMėnuo-riedančios įplaukos2-4 dienas miesteliu vieną kartą per mėnesįKursai yra mokomi anglų kalba3 specializacijos specialistai su galimybe dvigubai padidinti18 mėnesių trukmės studijų laikas... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba