Oficialus aprašymas

Nuo 1995 m. "Master Education International" (MEI) savo artimiesiems ir asocijuotoms institutams Viduriniuose Rytuose, Indijoje, Tolimuosiuose Rytuose ir jų studentų bendruomenei teikė JK, JAV ir Indijos aukštąjį mokslą. Jos pavyzdinės programos yra MBA ir BBA. MEI yra trijų žinomų JK apdovanojimo tarybų partneris; "QUALIFI", "BTEC Edexcel" ir "NCC" švietimo ir miesto vizijos universitetas, JAV ir "Banasthali" universitetas, Indija (įtraukta į sąrašą ir rekomenduojama MOHE, JAE). Be to, magistrai taip pat yra universitetų biuras, skirtas moksliniams tyrimams pagrįstos programos, vedančios į Ph.D.

"Master Education International", teikianti vadybos išsilavinimą per pastaruosius 20 metų ir turinti savo pristatymo centrus Dubajus ir Sharjah (Ajman) JAE, su grupės būstine Indijoje ir jos partneriais KSA ir Singapūre. Mes ypač aptarnaujame specialistų poreikius, atliekame fizines interaktyvias pamokas penktadieniais tik mūsų pristatymo centruose. Kreditas, gautas kito universiteto, yra perleidžiamas, kad galėtumėte pradėti savo aukštąjį išsilavinimą.

Atsiliepimai

"Magistrantams suteikta galimybė susipažinti su įvairiais pripažintomis universiteto galimybėmis MBA programose, kurios suteikia išsamių žinių, kad būtų galima konkuruoti šiame globalizuotame pasaulyje. MBA programa suteikė tiesioginę vertę, didindama savo strateginį supratimą. Neabejoju, kad magistrai buvo visiškai geriausias pasirinkimas man ir bus daugumai žmonių ".
-Aminas Kazi, vykdantysis direktorius ir "GM Emirates Wet Wipes FZCO" (RMB


"Buvo magistro laipsnis nuo 2011 m. Liepos mėn., Aš padariau savo BBA laipsnį rinkodaros srityje. Buvo liudijantis nuostabus ir aukštos kvalifikacijos dėstytojas. Šiuo metu baigiau savo magistro laipsnį rinkodaros srityje. Džiaugiuosi, kad esi magistro laipsnis." -Ala'eddinas MJ Tumalih, vyresnysis asocijuotas narys, ACSS ("Arab Bank Plc")

"Man visada domino MBA-HR ir susirūpinęs, kaip valdyti studijas dirbant darbe, nes man reikalavo pakankamai instruktavimų ir užsiėmimų po darbo. Sprendimas buvo Masters Educational Institute." MEI "padėjo man profesionaliai tobulėti

Mūsų tikslai

Suteikti specialų ir aukščiausios kokybės išsilavinimą rengiantis profesinėms pareigoms šiuolaikiniame sparčiai besikeičiančiame pasaulyje, kur menotraklija ir kvalifikacija yra esminės pažangos.

Suteikti post-edukacines galimybes klientams, kurie jau užsiima verslu, leidžiantys jiems įvykdyti savo karjeros tikslus, tobulindami savo įgūdžių bazę nepraleidžiant profesijos ar pakenkdami švietimo kokybei.

Prireikus naudoti tradicinę praktiką, šiuolaikines technologijas ir technologijas, kad būtų galima kuo geriau išnaudoti pristatymą, kad būtų sustiprintas ir praturtintas mūsų klientų pasiekimas siekiant išsilavinimo ir karjeros tikslų.

Išlikti žingsniu su inovacijomis ir kurti naujus metodus ir technologijas švietimo ir komponentų medžiagoms pristatyti bei instituto administracinius aspektus.

JAE gyventojai: Ø DUBAI - penktadienio ryte (8:30 - 12:30) Ø SHARJAH - penktadienio ryte (8: 30-12: 30)

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vienerių metų MBA

Master Education International - Dubai / Sharjah

Studentai užtikrina 120 kreditų 8-10 dėstomiems modulius JAE, kurių vertinimas yra 100% Paskirties, kad būtų galima taikyti ir užbaigti Anglia Ruskin University-UK papild ... [+]

Studentai užtikrina 120 kreditų 8-10 mokomiems modulius JAE, kurių vertinimas yra 100% Paskirties, taikyti ir užbaigti Anglia Ruskin universiteto-Didžiosios Britanijos universiteto papildomą magistro laipsnį, visų pirma pateikiant atskirą disertaciją, kurią dėsto fakultetas. universiteto.

Disertacija (ne daugiau kaip 60 kreditų) koncentracija gali būti:

Generalinis direktoriusRinkodaraŽmogiškieji ištekliai.

Universiteto vadovė dirbs su studentais, kai baigs savo disertaciją. Anglia Ruskin universitetas yra įsipareigojęs gaminti aukštos kokybės mokslinius tyrimus, turinčius įtakos visoms savo sritims.

Anglia Ruskin universitetas yra vienas didžiausių Anglijos rytų universitetų ir daugiau nei 30000 studentų. Universiteto šaknys sugrįžta į 1858 m.Anglijos Ruskino universitetas "Times Higher Education World University" suteikė 2018 m. 301-350 reitingą. Taip pat 2016 m. Universitetas buvo pavadintas jungtiniu 38-oji geriausia institucija Jungtinėje Karalystėje pagal "Times" aukštojo mokslo pasaulinį reitingą. Reitingai yra vienintelė visuotinė universitetų veiklos lentelė, skirta spręsti pasaulinio lygio universitetus visose pagrindinėse jų misijose - mokymuose, mokslinių tyrimų, žinių perdavimo ir tarptautinėse perspektyvose. Pagal 2017 m. "Guardian University League" lenteles "Anglia Ruskin" universitetas Jungtinėje Karalystėje užėmė 66 vietą.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai Sharjah Abu Dhabi
September 2019
Ištęstinės
1 metai
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Master - (Al Sharq) Studies Institute
Address
117149 Dubai Dubai, Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai
Interneto svetainė
Telefonas
+971 6 548 2102
Address
Suite 304, Iran Insurance Building, Opp. Dubai Islamic Bank, Immigration Road, Sharjah, United Arab Emirates
61142-Sharjah Sharjah, Sharjah, Jungtiniai Arabų Emyratai