Master Education International- DXB/ SHJ

Įvadas

Oficialus aprašymas

"Masters suteikė man su įvairių pripažintų universitetų galimybių MBA programų, kurios suteikia išsamių žinių už tai, kad konkurencinga šioje globalizuotame pasaulyje. Aš neabejoju, kad kapitonai buvo absoliučiai geriausias pasirinkimas už mane, ir bus daugumai žmonių. " -Amin Kazi, vykdantysis direktorius ir GM Emyratai drėgnos servetėlės ​​FZCO (RMB & Ghantoot grupė)

"Aš buvau su Masters nuo liepos 2011, aš padariau mano BBA laipsnį rinkodara. Mačiau nuostabų ir aukštos kvalifikacijos dėstytojai. Šiuo metu aš esu užbaigti savo MBZ laipsnį rinkodara. Džiaugiuosi, kad būtų su meistrų. " -Ala'aeddin MJ Tumalih, vyresnysis bendradarbis, ACSS (Arabų Bank Plc)

Sprendimas buvo kapitonai švietimo institutas. Mei padėjo man pagerinti profesionaliai ir asmeniškai. Mano geriausi linkėjimai štabo ir dėstytojai. -Deepthy Kūdikių K., administratorė -Procter Gamble

Norėdami pateikti konkrečią ir aukščiausios kokybės išsilavinimą rengiantis profesinės pozicijas šiandieninėje sparčiai besivystančiame pasaulyje, kur Talentingi ir kvalifikacija yra labai svarbus siekiant pažangos.

Teikti pašto švietimo galimybes klientams jau užsiima verslu, leidžiant jiems atlikti savo karjeros tikslus, didinant jų kvalifikacinę bazę nenutraukiant savo pašaukimą arba kelti švietimo kokybę.

Norėdami naudoti, jei reikia, tradicinę praktiką, šiuolaikines technologijas ir technologijas geriausią pranašumą pristatymo, siekiant pagerinti ir praturtinti mūsų klientams pasiekti jų švietimo ir karjeros tikslų.

Norėdami išlikti koja kojon su naujovėmis ir kurti naujus metodus ir technologijas pristatymo švietimo ir sudėtinių medžiagų, taip pat administracinius aspektus instituto.

Dėl JAE gyventojų: Ø Dubajus - penktadienį ryte (8:30-12:30) O Sharjah - penktadienį ryte (8:30-12:30) ir pietų (2,00-6,00 pm)

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Vienerių metų MBA studijos » Matyti Verslo administravimo bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vienerių metų MBA

Meistras Verslo Administravimas - UK (MBA, Dubajaus / Šardža)

Su bendrabučiu Ištęstinės 1 metai September 2019 Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai Sharjah Abu Dhabi + 2 daugiau

Studentai užtikrina 120 kreditų 8-10 dėstomiems modulius JAE, kurių vertinimas yra 100% Paskirties, kad būtų galima taikyti ir užbaigti Anglia Ruskin University-UK papildomą MBA, visų pirma pateikdamas atskirą disertaciją. [+]

Studentai užtikrina 120 kreditų 8-10 mokomiems modulius JAE, kurių vertinimas yra 100% Paskirties, taikyti ir užbaigti Anglia Ruskin universiteto-Didžiosios Britanijos universiteto papildomą magistro laipsnį, visų pirma pateikiant atskirą disertaciją, kurią dėsto fakultetas. universiteto.

Disertacija (ne daugiau kaip 60 kreditų) koncentracija gali būti:

Generalinis direktoriusRinkodaraŽmogiškieji ištekliai.

Universiteto vadovė dirbs su studentais, kai baigs savo disertaciją. Anglia Ruskin universitetas yra įsipareigojęs gaminti aukštos kokybės mokslinius tyrimus, turinčius įtakos visoms savo sritims.

Anglia Ruskin universitetas yra vienas didžiausių Anglijos rytų universitetų ir daugiau nei 30000 studentų. Universiteto šaknys sugrįžta į 1858 m.Anglijos Ruskino universitetas "Times Higher Education World University" suteikė 2018 m. 301-350 reitingą. Taip pat 2016 m. Universitetas buvo pavadintas jungtiniu 38-oji geriausia institucija Jungtinėje Karalystėje pagal "Times" aukštojo mokslo pasaulinį reitingą. Reitingai yra vienintelė visuotinė universitetų veiklos lentelė, skirta spręsti pasaulinio lygio universitetus visose pagrindinėse jų misijose - mokymuose, mokslinių tyrimų, žinių perdavimo ir tarptautinėse perspektyvose. Pagal 2017 m. "Guardian University League" lenteles "Anglia Ruskin" universitetas Jungtinėje Karalystėje užėmė 66 vietą.... [-]


Kontaktai

Master - (Al Sharq) Studies Institute

Adresas 117149 Dubai Dubai, Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai
Interneto svetainė http://www.masterei.com/
Telefonas +971 6 548 2102

Adresas Suite 304, Iran Insurance Building, Opp. Dubai Islamic Bank, Immigration Road, Sharjah, United Arab Emirates
61142-Sharjah Sharjah, Sharjah, Jungtiniai Arabų Emyratai