Institute of Management Technology Dubai

Įvadas

Oficialus aprašymas

Vadybos technologijų Dubajuje institutas (IMT Dubajus) yra tarptautinė verslo mokykla, kuri yra skirta rengti pramonės paruošta, socialiai atsakinga ir sąmoningumą specialistų įmonėms Artimuosiuose Rytuose ir visame pasaulyje. Institutas didžiuojasi turintys stiprią akademinę dėmesio, pramonės bendradarbiavimą, ir verslumo mąstyseną. Ji siūlo akredituota bakalauro ir magistro programas studentams iš tautybių ir išsilavinimo miniai. Įkurta 2006 metais, institute buvo tarp pirmųjų tarptautinių verslo mokyklų, kad įsteigti visavertę miesteliu Dubajuje.

Iš IMT verslo programų portfelis apima taip:

  • MBA koncentracija siūlomi tarptautinės bankininkystės ir finansų, rinkodaros ir mažmeninės prekybos valdymas, projektų ir operacijų valdymas ir žmogiškųjų išteklių valdymas
  • BSBA (bakalauro verslo administravimo) koncentracija siūlomų apskaitos, mažmeninės prekybos valdymo ir logistikos ir tiekimo grandinės valdymo
  • Vadybos plėtros programos veikiančių įmonių regione.

Švietimo kokybė teikia IMT Dubajuje yra sertifikuota pagal aukštojo mokslo, JAE ministerijos; Institutas yra licencijuota MOHESR ir KHDA, ir visos jos programos yra akredituotos pagal CAA.

Stiprus Tarptautinė mainų programa padidina mokymosi patirtį ir ekspoziciją kaip institutas yra sudariusi sutartis su 15 pirmaujančių universitetų Europoje ir JAV dėl studentų mainų ir dvigubo laipsnio programas. Kasmet beveik 15% studentams IMT Dubajus yra viena iš mokyklų mainų partnerių.

Iš meno miestelio, esančio Dubajaus tarptautinio akademinio Miesto Valstybė šeimininkai pasaulinio lygio mokymo ir mokymosi salės, biblioteka ir kitos ugdomąją ir užklasinę infrastruktūrą. On-campus nakvynės įrenginiai taip pat užtikrina pilną universitetinį patirtį studentams.

Apskritai, ne IMT Dubajus, studentai gauna įžemintą mokymosi patirtį ir tarptautinį poveikį, kuris sudaro daug žadančią valdymo karjeros pamatus.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti MBA » Matyti Verslo administravimo bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Magistro Verslo Administravimo (MBA Dubajuje)

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai

MBA programa ne IMT-Dubajus yra skirtos suteikti studentams su tvirtu pagrindu vadybos disciplinas. Baigęs studentai aprūpinami: [+]

Masters in Business Administration (MBA, Dubajuje)

2 metai Rytas / afternoon klasės mokoma per savaitę AED 46.000 / metus Tikslas ir pedagogika IMT MBA Dubajuje

MBA programa ne IMT-Dubajus yra skirtos suteikti studentams su tvirtu pagrindu vadybos disciplinas. Baigęs studentai aprūpinami:

Išsamų supratimą apie valdymo disciplinas Ekspozicija pirmų rankų, įmonių, realaus pasaulio situacijas Gebėjimas taikyti šias sąvokas svyravo verslo aplinkoje Gebėjimas analizuoti ir spręsti problemas per "kritinio ir kūrybinio mąstymo Vadovavimas ir komandinio darbo įgūdžiai Specializacijos

Tuo pirmaisiais studijų pabaigos, studentai gali pasirinkti specializaciją iš šių plotas:... [-]


Kontaktai
Vietos adresas
Dubai, Dubai, AE