Talal Abu-Ghazaleh Graduate School of Business

Įvadas

Oficialus aprašymas

Talal Abu Ghazaleh Graduate School of Business (TAG-SB) yra pirmoji mokykla tokio pobūdžio arabų pasaulyje, kuri atstovauja partnerystę tarp privataus ir viešojo sektorių. Ji buvo įkurta siekiant teikti mokymosi galimybes ne aukščiausius tarptautinius standartus. Mūsų įsipareigojimas mūsų studentai, kad akademinės kompetencijos ir regiono plėtros atsispindi mokykloje misijos: "Mes šviesti būsimus verslo lyderių, kurie bus vairuoti ekonominę ateitį Arabų regione:

  1. Įgyvendinant drausmingą derinys mūsų pagrindinių vertybių ir švietimo strategijas.
  2. Suburti likusius akademikai ir gabius studentus.

Mes esame įsipareigoję kompetencijos, aukštų etikos ir moralinių vertybių, akademinės ir taikomųjų verslo mokslinius tyrimus ir nuolat gerinti pasinaudoti pasiekimus tarptautiniuose švietimo standartus ir skaitmenines technologijas. Mes siekiame išlikti Premier Business School regioniniu ir pasauliniu mastu.

Tag-SB buvo atidarytas 2006 metais kaip vienas iš Vokietijos ir Jordanijos universitetas (GJU), viešosios universitete įkurta 2004 metais bendradarbiaujant su Vokietijos ir Jordanijos vyriausybės fakultetų. Ši unikali partnerystė atneša verslo ekspertizę Talal Abu Ghazaleh organizacijos (TAG-org) į akademinio pasaulio GJU.

Kompetencijos nėra lengvai pasiekiamas. Tag-SB pasisekė turėti finansinę paramą ir išteklius TAG-org, didžiausia įmonės profesinių paslaugų arabų pasaulyje su daugiau nei 85 biurų ir 150 atstovybių visame pasaulyje. Tag-org, atsižvelgiant į jos pirmininkas dr žodžių Talal Abu Ghazaleh, yra pasiryžę padaryti TAG-SB "iš arabų pasaulyje Harvardo." Programą ir kursus Tag-SB buvo sukurtas kai kurie iš labiausiai gerbiamų ir žinomų veikėjų akademinės su pasauline ekonomikos proto atitinka aukščiausius tarptautinius standartus. Mūsų MBA programa buvo sukurta siekiant sustiprinti mūsų žinias su praktiniais realaus pasaulio paraiškas ir per teismo studijų požiūris į išsilavinimą. Tai kelia TAG-SB kurį savo lygoje. MBA programa yra akredituota pagal fondo Tarptautinio verslo administravimo akreditavimo (FIBAA). Akreditavimo procedūra patikrino ir patvirtino, kad programa turi visus kokybės elementais, nurodytais Europos MBA gaires. MBA programa ne TAG-SB yra arabų pasaulyje pirmą kartą pasiekti šį prestižinį akreditaciją nors diegiamos tik prieš porą metų.

Tag-SB tikslas yra parengti studentus lyderio pozicijas tam tikrose specializuotose srityse. Esame pasiryžę nuolat kurti naujas programas, kurios padeda mūsų absolventai patenkinti nuolat besikeičiančios pasaulio ekonomikos poreikius.

Vietos

Amanas

Address
Talal Abu Ghazaleh Graduate School of Business TAGSB, Mecca Al Mukarramah St 104, Amman 11192, Jordan
Amanas, Amano gubernija, Jordanija