Hitotsubashi University Business School, School of International Corporate Strategy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

Hitotsubashi ICS yra absolventas verslo mokykla, įsikūrusi Tokijo centre, Japonijoje. 2018 m. „Hitotsubashi ICS“ buvo reitinguota kaip # 1 verslo mokykla Japonijoje (QS reitingai). 2000 m. Verslo inovacijų novatorių grupė įkūrė „Hitotsubashi ICS“ kaip pirmąją Japonijos visuotinę anglų kalbos programą. Šiandien tai yra pasaulinis viešosios Hitotsubashi universiteto verslo mokyklos (HUB) veidas ir siūlo tiek laipsnių, tiek ir ne studijų programas. „Hitotsubashi ICS“ yra gerai žinomas dėl akademiškai griežtų bendrųjų vadybos programų, kurias išskirtinai sustiprina gilios in-house žinios apie Japonijos verslą ir ekonomiką ir neprilygstama prieiga prie verslo naujovių Japonijoje ir visame pasaulyje.

„Hitotsubashi ICS“ klasėje verslumo dvasia iškelia verslo švietimo ribas. Mokykla, vykdydama individualius parašų kursus, nuolat atnaujindama pagrindines mokymo programas ir pritaikydama asmenines karjeros plėtros paslaugas, įsipareigoja mokytis kiekvienam studentui. Jo MBA programa pasižymi 3: 1 fakulteto ir studento santykiu, o EMBA programa - 1: 1. „Hitotsubashi ICS“ fakultetas kalba ir rašo įvairias temas akademinėms, verslo ir politikos auditorijoms. Akademinė aplinka yra orientuota į pasaulinio mąstymo lyderių, kurie supranta ir daugialypį verslo vaidmenį visuomenėje, švietimą.

113043_D57D318A-85CC-4927-96AD-AFD257CD2257.png

Programos

„Hitotsubashi ICS“ studentai kuria pažangiausius verslo įgūdžius, pasitelkdami praktinį mokymąsi, tiria alternatyvius verslo modelius ir sistemas bei formuoja verslo vadovavimo asmenines filosofijas. Studentai praleidžia daug laiko dirbdami kartu per kursus.

116260_HitotsubashiICS_MBA_EMBA_DBA.png

MBA

„Hitotsubashi ICS“ siūlo tiek vienerių, tiek dvejų metų dienines MBA programas. Mokyklos MBA karjeros paslaugos yra stiprios: 2017 m. Per 3 mėnesius po studijų baigimo buvo 96 proc. (Iš jų 72 proc. Japonijoje).

EMBA

Labai pritaikytas 12 mėnesių darbo dienos MBA programa tiria tiek Japonijos, tiek Vakarų valdymo praktikos atributus ir iššūkius. Labai praktiškai orientuota mokymo programa yra vykdoma mišraus mokymosi patirtimi, kuriai „Chiyoda“ universitete vyksta mokymai klasėje Tokijuje, virtualios pamokos ir trys pasaulinės panardinimo savaitės.

DBA

Verslo administravimo (DBA) programa rengia savo kandidatus į pasaulinio verslo minties lyderystę, besiruošdama rašyti DBA disertaciją.

Vietos

Tokijas

Hitotsubashi ICS

Address
2-1-2 Hitotsubashi, Chiyoda-ku, Tokyo, Japan
101-8439 Tokijas, Japonija