Oficialus aprašymas

Apie mus

Hitotsubashi ICS yra absolventas verslo mokykla, įsikūrusi Tokijo centre, Japonijoje. 2018 m. „Hitotsubashi ICS“ buvo reitinguota kaip # 1 verslo mokykla Japonijoje (QS reitingai). 2000 m. Verslo inovacijų novatorių grupė įkūrė „Hitotsubashi ICS“ kaip pirmąją Japonijos visuotinę anglų kalbos programą. Šiandien tai yra pasaulinis viešosios Hitotsubashi universiteto verslo mokyklos (HUB) veidas ir siūlo tiek laipsnių, tiek ir ne studijų programas. „Hitotsubashi ICS“ yra gerai žinomas dėl akademiškai griežtų bendrųjų vadybos programų, kurias išskirtinai sustiprina gilios in-house žinios apie Japonijos verslą ir ekonomiką ir neprilygstama prieiga prie verslo naujovių Japonijoje ir visame pasaulyje.

„Hitotsubashi ICS“ klasėje verslumo dvasia iškelia verslo švietimo ribas. Mokykla, vykdydama individualius parašų kursus, nuolat atnaujindama pagrindines mokymo programas ir pritaikydama asmenines karjeros plėtros paslaugas, įsipareigoja mokytis kiekvienam studentui. Jo MBA programa pasižymi 3: 1 fakulteto ir studento santykiu, o EMBA programa - 1: 1. „Hitotsubashi ICS“ fakultetas kalba ir rašo įvairias temas akademinėms, verslo ir politikos auditorijoms. Akademinė aplinka yra orientuota į pasaulinio mąstymo lyderių, kurie supranta ir daugialypį verslo vaidmenį visuomenėje, švietimą.

113043_D57D318A-85CC-4927-96AD-AFD257CD2257.png

Programos

„Hitotsubashi ICS“ studentai kuria pažangiausius verslo įgūdžius, pasitelkdami praktinį mokymąsi, tiria alternatyvius verslo modelius ir sistemas bei formuoja verslo vadovavimo asmenines filosofijas. Studentai praleidžia daug laiko dirbdami kartu per kursus.

116260_HitotsubashiICS_MBA_EMBA_DBA.png

MBA

„Hitotsubashi ICS“ siūlo tiek vienerių, tiek dvejų metų dienines MBA programas. Mokyklos MBA karjeros paslaugos yra stiprios: 2017 m. Per 3 mėnesius po studijų baigimo buvo 96 proc. (Iš jų 72 proc. Japonijoje).

EMBA

Labai pritaikytas 12 mėnesių darbo dienos MBA programa tiria tiek Japonijos, tiek Vakarų valdymo praktikos atributus ir iššūkius. Labai praktiškai orientuota mokymo programa yra vykdoma mišraus mokymosi patirtimi, kuriai „Chiyoda“ universitete vyksta mokymai klasėje Tokijuje, virtualios pamokos ir trys pasaulinės panardinimo savaitės.

DBA

Verslo administravimo (DBA) programa rengia savo kandidatus į pasaulinio verslo minties lyderystę, besiruošdama rašyti DBA disertaciją.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vienerių metų EMBA studijos

Hitotsubashi University Business School, School of International Corporate Strategy

Hitotsubashi ICS siūlo dalyviams galimybę uždirbti MBA (EMBA ") kvalifikaciją per vienerius metus programą. Atitiktų savo užsitęsusį MBA programą, EMBA bus mokoma tik ang ... [+]

Hitotsubashi ICS siūlo dalyviams galimybę uždirbti MBA ( "EMBA") Kvalifikacija per vienerių metų programą. Atitiktų savo užsitęsusį MBA programą, EMBA bus mokoma tik anglų kalba su integruojant "geriausią iš abiejų Pasaulių" misiją. Unikaliai, ICS EMBA programa bus ištirti abiejų Japonijos ir Vakarų vadybos praktikos privalumus ir siekiama integruoti šiuos privalumus siekiant pritraukti juos patenkinti kintančios verslo aplinkos iššūkius. Programa orientuota į realaus pasaulio taikymo valdymo teorijų, ir kaip toks apims dalyvius, keliaujančius į trijų vietų už Japonijos ribų sužinoti iš pirmų rankų apie dabartines problemas, pavyzdžiui, verslą sparčiai augančios ekonomikos, technologijų sutrikimų ir inovacijas.... [-]

Japonija Tokijas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vienerių metų MBA

Hitotsubashi University Business School, School of International Corporate Strategy

Įsikūręs Tokijo centre, Japonijoje, „Hitotsubashi ICS“ yra įsipareigojusi plėtoti pasaulio lyderius. 2018 m. „Hitotsubashi ICS“ buvo užimta kaip # 1 verslo mokykla Japoni ... [+]

„Hitotsubashi ICS“, įsteigta 2000 m., Inovacijų verslo grupėje, buvo pirmoji pasaulinė, visapusiška anglų kalbos MBA programa . Šiandien tai yra pasaulinis viešosios Hitotsubashi universiteto verslo mokyklos (HUB) veidas ir siūlo tiek laipsnių, tiek ir ne studijų programas.

„ Hitotsubashi ICS“ klasėje verslumo dvasia iškelia verslo švietimo ribas . Mokykla, vykdydama individualius parašų kursus, nuolat atnaujindama pagrindines mokymo programas ir pritaikydama asmenines karjeros plėtros paslaugas, įsipareigoja mokytis kiekvienam studentui .

Vienerių metų ar dvejų metų programa

Vienerių metų MBA programa yra hihgly populiarus tarp studentų, kurie paprastai ieško vertikalaus karjeros pakeitimo po MBA ar yra įmonės rėmėjų.... [-]

Japonija Tokijas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Hitotsubashi ICS
Address
2-1-2 Hitotsubashi, Chiyoda-ku, Tokyo, Japan
101-8439 Tokijas, Japonija
Interneto svetainė