Globis University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mūsų misija yra sukurti viziją skatinančius lyderius, kuriančius ir naujoviškus visuomenes.

1992 m. „ Globis - žodžių „globalus“ ir „verslas“ derinys - gimė kaip vienas rinkodaros kursas, dėstomas nuomojamoje klasėje Tokijo centre. Nuo šių kuklių pradžių įstaiga išaugo į didžiausią Japonijos verslo mokyklą, kurioje buvo aukštos reitingo MBA programos japonų ir anglų kalbomis, dieninės ir ne visą darbo dieną, miestelyje ir internetu.

„ Globis kaip jauna, ambicinga ir labai sėkminga veiklos pradžia, siekia įkvėpti ir puoselėti rytojaus verslo lyderius, kad taptų Azijos 1-oji verslo mokykla.

Globis istorija

Pradedanti įmonė, tapusi pasaulinio lygio švietimo įstaiga.

Verslo mokyklos gimimas

1992 m., 30 metų amžiaus, verslininkas Yoshito Hori sukūrė „ Globis “ nuo nulio (derindamas žodžius „global“ ir „business“), daugiausia įkvėptas „Harvard Business School“ MBA programos, iš kurios jis baigė metus. Mokykla surado gyvenimą prezidento Hori centriniame Tokijo bute, o vienintelis darbuotojas buvo prezidentas Hori. Pasiųsdamas laiškus HBS absolventams Japonijoje ir kviesdamas juos mokyti naujai suformuotoje „ Globis “ vadybos mokykloje, prezidentas Hori sugebėjo surinkti komandą iš savo asmeninio tinklo ir pradėjo mokyti pirmąją novatorišką 20 studentų klasę, naudodamas garsųjį „ atvejo metodas. Šiandien „ Globis yra besiplečianti švietimo įstaiga ir nurodė tūkstančius tarptautinių verslo specialistų.

Aukščiausieji valdymo švietimo standartai

Pirmieji „ Globis studentai buvo žinių alkstantys asmenys, kurie finansavo studijas savo lėšomis ir todėl reikalavo geriausio: aukščiausio lygio išsilavinimo iš pasaulinio lygio instruktorių. Globis reikalauja aukščiausių standartų iš visų fakulteto narių, reikalaudama, kad dėstytojai turėtų magistro laipsnius ar kitus magistro laipsnius, realiojo verslo patirtį ir galimybę dėstyti naudojant atvejo metodą, o ne tradicinį paskaitų stilių. Šis unikalus požiūris į verslo mokslą sukėlė gausų pritaikymą, paskatinusį „ Globis statyti dar du miestelius Osakos ir Nagojos miestuose.

Didžiausia verslo mokykla Japonijoje

Globis “ sėkmę ir greitą augimą lėmė intensyvi prezidento Hori energija ir žodis žodžiu po jo revoliucinio požiūrio į švietimą. Eksponentinis „ Globis augimas užėmė savo vietą kaip didžiausia vadybos mokykla Japonijoje, priartindamas ją vienu žingsniu prie savo galutinio tikslo - tapti aukščiausia Azijos verslo mokykla.

2012 m. Pasiekusi 20 metų jubiliejų, „ Globis “ toliau Globis ir ieškojo naujų iššūkių, pradėdama naujas reklamas „Sendai“ ir „Fukuoka“ bei dukterines įmones Šanchajuje ir Singapūre.

Turėdamas penkis universiteto miestelius ir du biurus užsienyje, „ Globis “ greitai tampa pripažinta viena greičiausiai augančių Azijos verslo mokyklų.

Ką mes siūlome

Globis yra daugiau nei verslo mokykla. Žmonių, su kuriais susitiksite, tinklas, neįkainojami įgūdžiai, kuriuos gausite, ir asmeninė misija, kurią skatinsite formuoti, padės jums tapti „vizualiu lyderiu, kuriančiu ir diegiančiu visuomenę“.

Kokorozashi

Japonišką terminą „Kokorozashi“ „ Globis “ aiškina kaip asmeninę misiją, kuri yra lyderio jėgos pagrindas.

Asmeninė misija

Globis yra skirta šviesti žmones, kurie yra ambicingi, o ne savarankiškiems tikslams, bet kuriant teigiamus visuomenės pokyčius. Todėl „ Globis ypatingą dėmesį skiria studentų „Kokorozashi“ plėtrai. Globis , jums bus suteikta daug galimybių giliai galvoti apie savo asmeninę misiją ir atrasti, ką iš tikrųjų esate aistringas. Plėtodami šį vidinį diską galėsite sukurti asmeninį tinklą ir panaudoti daugybę įgūdžių, kuriuos įgysite studijų metu.

Asmeninis tinklas

„ Globis “ užmegzti kontaktai ir draugystė gali pakeisti jūsų gyvenimą. Įvairus studentų derinys, tikrai globalus fakultetas ir asociacijos su aukščiausio lygio verslo lyderiais padės pradėti jūsų kelią į sėkmę. Globis kolegos, absolventai ir dėstytojai gali tapti jūsų būsimais verslo partneriais, investuotojais ar mentoriais - viskas priklauso nuo to, kiek pastangų įdėjote praplėsti savo asmeninį tinklą. Studijuodami „ Globis , pabandykite susitikti su kuo daugiau žmonių, nes jūsų kontaktų tinklas bus esminė priemonė palaikant jūsų misiją ir sėkmę gyvenime.

Verslo ir koncepciniai įgūdžiai

Globis studentai mokosi ne tik sunkių verslo įgūdžių, tokių kaip buhalterija, finansai ir rinkodara, jie taip pat mokosi minkštųjų įgūdžių, reikalingų naujovėms ir vertės kūrimui globalizuotame pasaulyje. Bendravimas, derybos, kritinis mąstymas ir valdymo filosofija yra tik keletas iš daugelio temų, kurias Globis per savo studijas „ Globis , ir visa tai padės prisidėti prie jūsų asmeninio augimo.

Norėdami gauti naujausią informaciją apie kursus, apsilankykite mūsų svetainėje:
href = "https://www.globis.ac.jp/

Vietos

Tokijas

Address
Sumitomo Fudosan Kojimachi Bldg.,
5-1 Niban-cho, Chiyoda-ku

102-0084 Tokijas, Japonija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: