Globis University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mūsų misija yra sukurti viziją skatinančius lyderius, kuriančius ir naujoviškus visuomenes.

1992 m. „ Globis - žodžių „globalinis“ ir „verslas“ derinys - gimė kaip vienintelis rinkodaros kursas, mokomas nuomojamoje klasėje Tokijo centre. Iš šių nuolankių pradžių įstaiga išaugo į didžiausią Japonijos verslo mokyklą, turinčią aukštą reitingą turinčias MBA programas japonų ir anglų kalbomis, visą darbo dieną ir ne visą darbo dieną, universiteto miestelyje ir internete.

„ Globis kaip jauna, ambicinga ir labai sėkminga veiklos pradžia, siekia įkvėpti ir puoselėti rytojaus verslo lyderius, kad taptų Azijos 1-oji verslo mokykla.

Globis istorija

Pradedanti įmonė, tapusi pasaulinio lygio švietimo įstaiga.

Verslo mokyklos gimimas

1992 m., 30 metų amžiaus, verslininkas Yoshito Hori sukūrė „ Globis “ nuo nulio (derindamas žodžius „global“ ir „business“), daugiausia įkvėptas „Harvard Business School“ MBA programos, iš kurios jis baigė metus. Mokykla surado gyvenimą prezidento Hori centriniame Tokijo bute, o vienintelis darbuotojas buvo prezidentas Hori. Pasiųsdamas laiškus HBS absolventams Japonijoje ir kviesdamas juos mokyti naujai suformuotoje „ Globis “ vadybos mokykloje, prezidentas Hori sugebėjo surinkti komandą iš savo asmeninio tinklo ir pradėjo mokyti pirmąją novatorišką 20 studentų klasę, naudodamas garsųjį „ atvejo metodas. Šiandien „ Globis yra besiplečianti švietimo įstaiga ir nurodė tūkstančius tarptautinių verslo specialistų.

Aukščiausieji valdymo švietimo standartai

Pirmieji „ Globis studentai buvo žmonės, turintys žinių, kurie finansavo savo studijas savo pinigais ir todėl pareikalavo geriausių: pasaulinio lygio instruktorių mokymas. Globis reikalauja aukščiausių standartų iš visų fakulteto narių, reikalaujančių, kad instruktoriai turėtų magistro ar kitų magistro laipsnių, realaus verslo patirtį ir gebėjimą mokyti naudojant atvejo metodą, o ne tradicinį paskaitų stilių. Šis unikalus požiūris į verslo ugdymą sukūrė taikomųjų programų bangą, paskatindamas „ Globis statyti dar du miestelius Osaka ir Nagojoje.

Didžiausia verslo mokykla Japonijoje

Globis “ sėkmę ir spartų augimą lėmė intensyvi prezidento Hori energija ir žodinis žodis po jo revoliucinio požiūrio į švietimą. Eksponentinis augimas „ Globis patyrė savo vietą kaip didžiausia valdymo mokykla Japonijoje, priartindamas jį prie vieno galutinio tikslo - tapti svarbiausia Azijos verslo mokykla.

2012 m. Pasiekusi 20 metų jubiliejų, „ Globis “ toliau Globis ir ieškojo naujų iššūkių, pradėdama naujas reklamas „Sendai“ ir „Fukuoka“ bei dukterines įmones Šanchajuje ir Singapūre.

Su penkiais universitetais šalyje ir dviem biurais užsienyje, „ Globis “ greitai tampa pripažinta viena iš sparčiausiai augančių Azijos verslo mokyklų.

Ką mes siūlome

Globis yra daugiau nei verslo mokykla. Žmonių, su kuriais susitiksite, tinklas, neįkainojami įgūdžiai, kuriuos gausite, ir asmeninė misija, kurią skatinsite formuoti, padės jums tapti „vizualiu lyderiu, kuriančiu ir diegiančiu visuomenę“.

Kokorozashi

Japonišką terminą „Kokorozashi“ „ Globis “ aiškina kaip asmeninę misiją, kuri yra lyderio jėgos pagrindas.

Asmeninė misija

Globis yra skirta šviesti žmones, kurie yra ambicingi, o ne savarankiškiems tikslams, bet kuriant teigiamus visuomenės pokyčius. Todėl „ Globis ypatingą dėmesį skiria studentų „Kokorozashi“ plėtrai. Globis , jums bus suteikta daug galimybių giliai galvoti apie savo asmeninę misiją ir atrasti, ką iš tikrųjų esate aistringas. Plėtodami šį vidinį diską galėsite sukurti asmeninį tinklą ir panaudoti daugybę įgūdžių, kuriuos įgysite studijų metu.

Asmeninis tinklas

„ Globis sukurti kontaktai ir draugystė gali pakeisti jūsų gyvenimą. Įvairių studentų, tikrai pasaulinio fakulteto ir asociacijų su aukščiausiais verslo lyderiais derinys padės jums pradėti savo kelią į sėkmę. Globis bendraamžiai, absolventai ir dėstytojai gali tapti jūsų būsimais verslo partneriais, investuotojais ar mentoriais - visa tai lemia, kiek pastangų jūs plečiate plėtojant savo asmeninį tinklą. Pabandykite susitikti su kuo daugiau žmonių „ Globis studijų metu, nes jūsų kontaktų tinklas bus svarbi priemonė, padedanti pasiekti savo misiją ir sėkmę gyvenime.

Verslas

Globis studentai ne tik mokosi sunkių verslo įgūdžių, tokių kaip apskaita, finansai ir rinkodara - jie taip pat studijuoja minkštuosius įgūdžius, reikalingus naujovėms ir vertės kūrimui globalizuotame pasaulyje. Bendravimas, derybos, kritinis mąstymas ir valdymo filosofija yra tik keletas iš daugelio temų, kurios bus Globis studijose „ Globis , o tai padės prisidėti prie jūsų asmeninio augimo.

Vietos

Tokijas

Address
Sumitomo Fudosan Kojimachi Bldg.,
5-1 Niban-cho, Chiyoda-ku, 102-0084

Tokijas, Japonija

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: