Oficialus aprašymas

Apžvalga

University of South Florida yra didelis, viešas 4 metų universitetas, siūlantis bakalauro, magistro, specialisto ir doktorantūros laipsnius. USF sistema apima tris atskirai akredituotas institucijas: USF; USF Sankt Peterburgas; ir "USF Sarasota-Manatee". JAVF sistemoje dirbančių daugiau nei 50 000 studentų metinis biudžetas siekia 1,7 mlrd. Dolerių, taigi moksleivių skaičius iš visų viešojo ar privataus universitetų yra 45 tautos.

USF susideda iš 14 kolegijų, siūlančių daugiau nei 180 pagrindinių studijų programų ir koncentracijų - su kai kuriomis populiariausiomis koledžomis - "USF Health, Arts"

"USF" Sankt Peterburge yra intymiai įsikūrusi miestelio miestelio aplinka su mažesnėmis klasėmis ir dėmesys bendruomenės dalyvavimui. Jis siūlo daugiau nei 40 absolventų ir bakalauro programų menų ir mokslo, verslo ir švietimo kolegijose.

USF Sarasota-Manatee taip pat siūlo mažesnį, individualizuotą mokymosi aplinką, o jo vaizdingas miestelis yra svarbi Sarasotos kultūros koridoriaus dalis. Ji siūlo daugiau kaip 40 akademinių programų su keturiais pagrindiniais dinaminiais koledžais verslo, svetingumo

USF iš pirmo žvilgsnio

 • Įkurta: 1956 m
 • Bakalauro laipsniai: 37 333
 • Aukštojo mokslo studentai: 106777
 • Bendras studentų, kurie gavo finansinę pagalbą 2016-17 metais: 38,638
 • Vidutinė finansinė pagalba: 10 774 JAV doleriai
 • Akreditacija: regioniniu mastu akredituota, Pietų kolegijų ir mokyklų asociacija
 • Studentų fakulteto santykis: 21: 1
 • Vidutinė klasė: 33 studentai
 • Fakultetas
 • Įvairovė: 41% studentų yra Afrikos amerikiečių, juodaodžių, amerikiečių, amerikiečių, ispanų, indėnų ar daugiapakopių.
 • Atstovaujamos šalys: 128 ir 10% visų studentų
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

University of South Florida

JAV naujienų ir pasaulio ataskaita užfiksavo USF MBA Nr. 53 tarp valstybinių universitetų ir 92 šalies gyventojus. Mūsų programa padeda studentams tobulinti analitinius į ... [+]

Programos ypatybės

JAV naujienų ir pasaulio ataskaita užfiksavo USF MBA Nr. 53 tarp valstybinių universitetų ir 92 šalies gyventojus. Mūsų programa padeda studentams tobulinti analitinius įgūdžius ir kūrybinius gebėjimus bei skatina bendradarbiavimą su patyrusiais ir skirtingais klasiokais. JAVF's MBA, jūs išmoksite iš pasaulinio lygio fakulteto, svečių kalbėtojų ir pramonės lyderių.

Naudojama pagal "Analytics", skatinama kūrybiškumu

Sąvoka "duomenų analizė" gali atrodyti kiekybiškai ir šalta jos paviršiuje, tačiau ji gali užtrukti daugybe žmonių formų versle: bosas, vykstantis realybės TV laidoje, išsiaiškina, ką jos darbuotojai tikrai galvoja apie įmones. Sporto komanda išsiaiškina, kiek jos gerbėjai nori sumokėti už pagrindinius bilietus. "FedEx" nusprendžia pristatyti Motinos dieną, todėl mama gali gauti gėlių, bet ne daugeliu sekmadieniais. Įmonės turi duomenų kalnus, galinčius pasakyti, kas vyksta dabar, ir išsiaiškinti, kas gali atsitikti rytoj, tačiau ši informacija yra naudinga tik tada, kai ją galima suprasti. Ne visi gali pažvelgti į šiuos duomenis ir susieti su pelno ir nuostolio ataskaitomis.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
18 - 36 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba