Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Vermont mokyklos verslo administravimo universiteto. Mes parengti studentus tapti atsakingais vadovai dinamišką, sąveikios ir sudėtingą subalansuotos pasaulio ekonomikos.

Mūsų fakulteto nariai tobulėti švietimo, mokslinių tyrimų ir praktikos srityse, ir siūlo reiklus mokymo programą, kuri vystosi stiprūs kiekybinius ir konceptualias analitinius gebėjimus.

Uvm mokyklos Verslo administravimo ugdo atsakingus vadovus sėkmės sudėtingos, pasaulio, daugelio suinteresuotųjų šalių ir tvarių aplinkoje. Mūsų studentai ir dėstytojai yra aistringai apie pastato geresnes organizacijas ir geresnę visuomenę.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vienerių metų MBA

University of Vermont, School of Business Administration

Vermonto naują Darni Verslumo MBA (Sembos) programą universitetas rengia studentus sukurti pelningą ir tvarius verslo galimybes pasaulyje išgyvena transformacijos pokyčiu ... [+]

Vienerių metų Tvarus verslumas MBA

Ar jūs patenkintas tik "verslas kaip įprasta" arba ką nors, kas domisi verslu pakeisti pasaulį? Vermonto naują Darni Verslumo MBA (Sembos) programą universitetas rengia studentus sukurti pelningą ir tvarius verslo galimybes pasaulyje išgyvena transformacijos pokyčius. Mes ieškome žmonių kaip jūs - žmonės nesitenkina daryti dalykus taip, kaip jie visada buvo padaryta, sutrikimus, novatorius ir ateities vizija, verslininkai. Lyderiai, kurie galvoja kitaip, ir žinau, ten geresnis būdas tai padaryti verslą, ir kurie yra pasirengę imtis verslo išsilavinimą ir parengti juos gyventi kitaip, vadovauti kitaip, o pelnas skirtingai. Mes pavadino jį Tvarus verslumas MBA ir gerai, viskas kitaip - ne MBA, kaip įprasta.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Burlingtonas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba