Oficialus aprašymas

Įsipareigojusi kompetencijos, TSU buvo nuosekliai išvardyti US News & World Report "yra" vadovas Amerikos Best Colleges "daugiau nei dešimt metų.

Įkurta 1912

Įkurta 1912, Tenesis valstybinis universitetas (TSU) yra išsamus, miesto, coeducational, žemės suteikimas institucija. Mūsų Nashville namų siūlo dvi vietas-the 500 aru Pagrindiniai Campus nestles gražioje gyvenamajame rajone palei Cumberland River ir centro Avon Williams universiteto sėdi šalia Nashville verslo ir vyriausybės rajono centre.

Mūsų istorija Kolegija Verslo unikaliai pasiruošęs pačiame miesto centre Nashville kaip stiprus, tvirtos ir plečiasi švietimo, verslumo ir mokslinių tyrimų variklis, teigiamai įtakoja verslumo ir ekonominio gobelenas Nashville, Tenesis narėje, ir pasaulis. Pasitelkiant naujoviškas mokymo, mokslinių tyrimų orientuota į šiuolaikinio verslo koncepcijas ir kultūra pritvirtinti įsipareigojimu eksploatuoti ir visą gyvenimą trunkantį mokymąsi, Koledžo maždaug 900 pirmosios ir antrosios pakopos studentai parengė specialų ir kultūriškai įvairiu fakulteto pasaulio ekonomikos sėkmę.

TSU College of Business istorija

Pirmasis verslo mokyklos Nashville uždirbti dvigubą akreditaciją iš prestižiškiausių akreditavimo įstaiga verslo mokyklų pasaulyje, asociacijos Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International) parenka Nashville Scenos Žurnalas 2012 kaip viena iš top 3 MBA Laidos Nashville. TSU MBA siūlo koncentraciją:

apskaita Valdymo informacinės sistemos finansai tiekimo grandinės valdymas

Tarptautiniu mastu pripažinta fakultetas, visi, turintys daktaro laipsnių, paskelbė daugiau kaip 400 mokslinių darbų per pastaruosius 5 metus.

Nauja bendradarbiavimo MBA programa su Tianjin politechnikos universiteto Kinijoje.

Kolegijos keitimus, skelbia, tarptautinį mokslinį leidinį, besivystančių rajonų leidinys.

Kolegija turi state-of-the art Financial Trading kambario.

Verslo administravimo bakalauras laipsnis:

apskaita verslo administravimas Verslo informacinės sistemos Ekonomika ir finansai

Nauja Bakalauro koncentraciją: svetingumo vadybos, tarptautinio verslo pasaulyje pripažįstamas Tiekimo grandinės valdymas bakalauro ir magistro programų du atskirti aprūpinta Kėdės kompetencijos apskaitos ir bankininkystės ir finansines paslaugas.

Kolegija turi stiprią įmonių ir verslo lyderystės paramą per mūsų 5 valdybų patarėjų.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vienerių metų MBA

Tennessee State University

TSU MBA mokymo programa yra plati paremtos valdymo mokslas, kuris suteikia Jums žinių ir įgūdžių, prisiimti lyderio pozicijas viešųjų ir privačių bendrovių. ... [+]

Graduate Management Admission Test arba TSU MBZ mokymo programa yra plati paremtos valdymo mokslas, kuris suteikia Jums žinių ir įgūdžių, prisiimti lyderio pozicijas viešųjų ir privačių bendrovių. Programa yra akredituota AACSB International. Klasės siūlomi vakare, todėl visą darbo dieną dirbantiems darbuotojams skambinti dar prisijungti prie programos.

MBA programa susideda iš 12 kursų 36 valandas kreditų. MBA programa yra siūlomi 2 Pristatymo būdai:

MBA tradiciniai variantai: Kursai yra siūlomi Campus ir susitinka kartą per savaitę nuo pirmadienio iki penktadienio, 5: 30-8: 30 AM MBA Pagreitintas variantas siūlo MBA laipsnį per trumpesnį laiko tarpą, o pasiekti tą patį skaičių klasės valandas ir mokymosi rezultatus, kaip Koledžo tradicinio MBA programą. Paspartino variantas susideda iš 36 kredito valandos, kad yra užbaigtas 12 trumpus mėnesius, vedančių į Generalinės MBA. Klasės patogiai siūloma: • penktadieniais nuo 17:30-09:30 (dėl AVON Williams bendrabučiu Campus) • šeštadieniais nuo 8:00-04:00 (ant "Avon Williams bendrabučiu Campus). Pilnai internetu vasarą. ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Nešvilis
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba