Tennessee State University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įsipareigojusi kompetencijos, TSU buvo nuosekliai išvardyti US News & World Report "yra" vadovas Amerikos Best Colleges "daugiau nei dešimt metų.

Įkurta 1912

Įkurta 1912, Tenesis valstybinis universitetas (TSU) yra išsamus, miesto, coeducational, žemės suteikimas institucija. Mūsų Nashville namų siūlo dvi vietas-the 500 aru Pagrindiniai Campus nestles gražioje gyvenamajame rajone palei Cumberland River ir centro Avon Williams universiteto sėdi šalia Nashville verslo ir vyriausybės rajono centre.

Mūsų istorija Kolegija Verslo unikaliai pasiruošęs pačiame miesto centre Nashville kaip stiprus, tvirtos ir plečiasi švietimo, verslumo ir mokslinių tyrimų variklis, teigiamai įtakoja verslumo ir ekonominio gobelenas Nashville, Tenesis narėje, ir pasaulis. Pasitelkiant naujoviškas mokymo, mokslinių tyrimų orientuota į šiuolaikinio verslo koncepcijas ir kultūra pritvirtinti įsipareigojimu eksploatuoti ir visą gyvenimą trunkantį mokymąsi, Koledžo maždaug 900 pirmosios ir antrosios pakopos studentai parengė specialų ir kultūriškai įvairiu fakulteto pasaulio ekonomikos sėkmę.

TSU College of Business istorija

Pirmasis verslo mokyklos Nashville uždirbti dvigubą akreditaciją iš prestižiškiausių akreditavimo įstaiga verslo mokyklų pasaulyje, asociacijos Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International) parenka Nashville Scenos Žurnalas 2012 kaip viena iš top 3 MBA Laidos Nashville. TSU MBA siūlo koncentraciją:

apskaita Valdymo informacinės sistemos finansai tiekimo grandinės valdymas

Tarptautiniu mastu pripažinta fakultetas, visi, turintys daktaro laipsnių, paskelbė daugiau kaip 400 mokslinių darbų per pastaruosius 5 metus.

Nauja bendradarbiavimo MBA programa su Tianjin politechnikos universiteto Kinijoje.

Kolegijos keitimus, skelbia, tarptautinį mokslinį leidinį, besivystančių rajonų leidinys.

Kolegija turi state-of-the art Financial Trading kambario.

Verslo administravimo bakalauras laipsnis:

apskaita verslo administravimas Verslo informacinės sistemos Ekonomika ir finansai

Nauja Bakalauro koncentraciją: svetingumo vadybos, tarptautinio verslo pasaulyje pripažįstamas Tiekimo grandinės valdymas bakalauro ir magistro programų du atskirti aprūpinta Kėdės kompetencijos apskaitos ir bankininkystės ir finansines paslaugas.

Kolegija turi stiprią įmonių ir verslo lyderystės paramą per mūsų 5 valdybų patarėjų.

Vietos

Nešvilis

Address
Tennessee State University
3500 John A Merritt Blvd

Nešvilis, Tenesis, Jungtinės Amerikos Valstijos