Oficialus aprašymas

Dėstytojai ir darbuotojai Tallahassee International College pripažinti, kad mes egzistuojame, visų pirma, suteikti žinių ir padėti mūsų studentams. Esame pasiryžę siūlyti Dabar naršo Švietimas skaitmeninės eros pakopos studentams, kurie gali apimti informacijos amžiuje. Novatoriškas technologijas, internetu švietimo pristatymo parengs naujos kartos verslo orientuota asmenims patekti į darbo rinką su bendru supratimu tarptautinį verslą.

Mes siekiame nuolat tobulinti visus mūsų programas, programas ir teikimo būdų. Tai pasiekiama per veiksmingą mokymo ir praktinio pritaikymo; technologinį raštingumą; tyrimų, kurie yra susiję su mokymosi misiją kolegijos, įskaitant intelektinės įmokos pirmiausia spartinami praktiką ir pagerinti drausminės žinių.

Komunikacijos amžiaus pradžia atnešė apie internetą su naujų formų švietimą visais lygiais. Interneto programa ne TIC suteiks studentams iš visų keturių pasaulio kampelių, geros kokybės švietimo, kad sukurs reikalingus įgūdžius įvesti bet kurios šalies darbo jėgą.

Mokykla teikia švietimo galimybes visiems studentams, nepriklausomai nuo jų kilmės šalį, socialinę-ekonominę lygio ir rasinės, etninės, religinės ar fone. Jis turi atviros priėmimo į visiems kvalifikuotiems studentų politiką.

Kiekvienas studentas yra atskiras ir unikalus asmuo, kuris yra gerbiamas kaip toks. Vienas iš kiekvieno fakulteto narys tikslų yra gerbti ir stiprinti orumą ir vertę kiekvienam studentui. Numatytos pagal mokykloje paslaugos išsiskiria savo konkretaus gebėjimo patenkinti studentų poreikius pasiekti jų konkrečius tikslus. Šiuo tikslu kiekviena fakulteto ir pagalbinio personalo narys prisidėjo prie studentų orientavimo procese. Mokykla vykdo savo programas su sąmoninga dėmesio ant kryžiaus kultūrų mokymosi dimensijas.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: