Stony Brook University

College of Business

Įvadas

Oficialus aprašymas

Stony Brook kolegijos Verslo orientuota į mokslinių tyrimų, mokymo ir inovacijų ir veiklos kompetencijos taikymo pabrėžiant tarpdisciplininius, visuotinio požiūrio ir skatinant etinius, socialiai atsakingą ir tvarią verslo praktiką.

Norėdami pasiekti savo misiją, pirmasis įvartis verslo kolegija yra suteikti bakalauro ir magistro verslo išsilavinimą aukščiausios kokybės, rengia studentų profesinės karjeros naudingas. Mes siekiame suteikti kiekvienam mokiniui konkurencinį pranašumą iš praktinės verslo programa labai inkaru teorija, kuri pabrėžia tarpdisciplininį švietimą, patikimas ryšius su kitų akademinių ir profesinių vienetų miesteliu, projektus su off-kampusie ir on-campus klientų, inovacinės ir etiškos verslo praktikos , pasaulio verslo santykiai, ir socialiai atsakinga vadovybė. Mūsų švietimo požiūris skatina studentus mąstyti giliai viduje ir visoje verslo sričių ir susieti savo verslo išsilavinimą kitų akademinių ir profesinę sritis.

Antrasis tikslas verslo kolegija yra kurti ir skleisti naujas žinias, kad yra susijęs su valdymo teorijos ir praktikos, ir turės nedelsiant arba ilgo nuotolio praktinę reikšmę. Kadangi mūsų verslo programa yra stipriai susieta teorija, kuri pabrėžia tarpdisciplininius mokslinius tyrimus, mes siekiame tvirtus ryšius su kitų akademinių ir profesinių tyrimų fakulteto miesteliu (pavyzdžiui, medicinos, inžinerijos, ekonomikos, psichologijos, IT Technologijos, Taikomoji matematika). Mūsų tyrimai atitiks aukščiausius standartus, uždirbti paskelbimą pagrindinių akademinių žurnalų ir apšviesti kitus tyrėjus svarbiose konferencijose visame pasaulyje.

Trečiasis tikslas verslo kolegija yra teikti vadovybei, kuri skatintų ekonomikos augimą Long Ailende, Niujorko valstijoje, tautos, ir visame pasaulyje. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su įmonėmis, verslininkų, rizikos kapitalo ir kitų, pavyzdžiui, universitetų technologijų centrų ir Brookhaven National Laboratory, atrasti būdų, kaip skatinti gerovę per energinga ir tvarios ekonomikos kūrimo.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Akmenine pakrante Brook universiteto MBA

Su bendrabučiu Dieninės August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Stony Brook

Stony Brook MBZ apjungia išsamų verslo mokymo programą su asmeninio dėmesio iš ekspertų fakultete. Mūsų tikslas yra sukurti lyderius, kurie turi žinių, vientisumą ir originalumą vairuoti įmonės 21-ajame amžiuje. [+]

Permąstant kelią Verslo mokyklose mokyti Verslas

Stony Brook MBZ apjungia išsamų verslo mokymo programą su asmeninio dėmesio iš ekspertų fakultete. Mūsų tikslas yra sukurti lyderius, kurie turi žinių, vientisumą ir originalumą vairuoti įmonės 21-ajame amžiuje. Mes pasisakome už mūsų dėmesio naujovėms, pramonės projektus, komandinio darbo, ir pragmatiško požiūrio į verslą. Studentai sukurti verslo projektus, kurie įrodo savo galimybes potencialiems darbdaviams portfelį. Mūsų praktiškas, hands-on požiūris pelnė reputaciją kaip vieną iš didžiųjų mokymosi patirties Stony Brook.

Mes siūlome MBA programos spektrą, įskaitant visą laiką dienų programą, ir dalį laiko vakare ir savaitgaliais programas. MBA koncentracija yra siūlomi finansų, marketingo, žmogiškųjų išteklių, apskaitos, inovacijų, bendrojo valdymo ir sveikatos priežiūros valdymą. Mūsų programos pasinaudoti puikių išteklių rasti ant Stony Brook universiteto, suteikdamas mums galimybę pasiūlyti unikalius kombinuoto MS / MBA laipsnių, taip pat visuomenės sveikatai, viešajai tvarkai, informatikos, mechanikos inžinerija, biomedicininės inžinerijos ir meno istorijos ir kritikos. Mes taip pat siūlome Kartu MD / MBA programa su medicinos mokykloje. Studentai, kurie lanko Full time MBA programą Stony Brook kilę iš visų visuomenės sluoksnių gyvenimą ... ir visų pasaulio kampelių. ... [-]