Oficialus aprašymas

AACSB Accredited

Apie Smeal

Penn State Smeal College of Business yra gyvybinga intelektinė bendruomenė, siūlančia labai vertinamus bakalauro, magistro, doktorantūros ir vykdomosios švietimo galimybes daugiau nei 6000 studentų iš visos šalies ir visame pasaulyje. Nuo mūsų įvedimo 1953 m. Mes parengėme daugiau nei 75 000 studentų profesinei sėkmei, kiekvienais metais pridedant Pensilvano didžiulį absolventų tinklą. Mes esame pasirinkimo vieta geriausioms pasaulio organizacijoms, ieškančioms talentų, kurie turės teigiamą poveikį. Per mūsų pagrindinį fakultetą ir mokslinių tyrimų centrų ir institutų tinklą mes esame žinių šaltinis, kuris daro įtaką rytdienos verslo praktikai. Mes užmezgame ryšius, kurdami galimybes ir gauname rezultatus.

Pensio valstijos vertybes

Pensijos valstijoje pagrindinių vertybių rinkinys vadovauja bendruomenės narių elgesiui ir kasdieniams veiksmams. Šios vertės yra:

 • Sąžiningumas. Mes veikiame sąžiningai ir sąžiningai laikydamiesi aukščiausių akademinių, profesinių ir etikos standartų.
 • Pagarba: mes gerbiame ir garbiname kiekvieno žmogaus orumą, užsiimame civiline diskurse ir puoselėjame įvairią ir integracinę visuomenę.
 • Atsakomybė: mes veikiame atsakingai ir mes esame atskaitingi už mūsų sprendimus, veiksmus ir jų pasekmes.
 • "Discovery": siekiame ir kuria naujas žinias ir supratimą bei skatina kūrybiškumą ir naujoves mūsų bendruomenių, visuomenės ir aplinkos labui.
 • Kompetencija: siekiame kompetencijos visose mūsų pastangose, kaip asmenims, institucijai ir aukštojo mokslo lyderiui.
 • Bendrija: mes dirbame kartu, siekdami tobulinti mūsų universitetą, bendruomenes, kuriose mes tarnaujame, ir visame pasaulyje.

Smeal strateginiai prioritetai

Universiteto pagrindinių vertybių pratęsimu "Smeal" yra įsipareigojusi nustatyti strateginius prioritetus, kuriuos siekiame išlaikyti viską, ką darome kaip koledžą. Jie įtraukia:

 • Neeilinis išsilavinimas: "Smeal", vykdydamas laipsniško ir ne mokslo laipsnio programas, yra pasiryžęs apginti studentus su kritinėmis žiniomis, gebėjimais ir požiūriu, kurio reikia rinkos poreikiams.
 • Tyrimai su poveikiu: "Smeal" fakulteto nariai yra gausūs mokslininkai ir yra tarp geriausių pasaulyje. Kolegijos centrų ir institutų tinklas skatina dalijimąsi žiniomis ir sprendžiant verslo iššūkius.
 • Vientisumas: "Smeal" yra įsipareigojusi garbės kodekso ir siekia ugdyti etinį lyderystę, užginčydama bendruomenės narius siekti didybės teisingomis ir etinėmis priemonėmis.
 • Įvairovės stiprinimas: "Smeal", strategiškai orientuojantis į unikalių idėjų ir sustiprinti ryšius, nuolat kuria kultūrą, kuri sveikina, švenčia ir skatina įvairovę.
 • Tvarumas: "Smeal" yra lyderis tarp akademinių vienetų Pensajone, kurdamas savo požiūrį į tvarumą, nuo veiklos iki švietimo ir mokslinių tyrimų.
Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Smeal College of Business, Penn State

"Penn State Smeal" finansavimo koncentracija - tai kursų rinkinys, skirtas įgyti patirties finansų analizei ir planavimui, finansinio turto valdymui, įskaitant bankus ir ... [+]

Penn State smeal mba - finansai

"Penn State Smeal" finansavimo koncentracija - tai kursų rinkinys, skirtas įgyti patirties finansų analizei ir planavimui, finansinio turto valdymui, įskaitant bankus ir kitas institucijas, bei korporacijų ir kitų įmonių finansinį valdymą.

Finansų kursų akcentai Finansų inžinerija ir įmonių strategija: Išvestinių strategijų, finansinių naujovių ir modernių finansinių metodų tyrimas ir taikymas, siekiant pakartotinai ištirti riziką ir sustiprinti strategines galimybes. Šiuolaikinio portfelio valdymo teorija ir praktika: teoriniai pagrindai ir priemonės, reikalingi investicijų portfelio struktūrizavimui, valdymui ir stebėsenai. Global Finance: Analizuokite tarptautines verslo finansines problemas, besivystančių tarptautinių mokėjimo sistemų poveikį verslui, finansų valdymą šiuolaikinėse daugiašalėse įmonėse. Finansų fakulteto akcentai ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos State College
September 2019
Dieninės
2 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Smeal College of Business, Penn State

"Penn State Smeal" konsultacijų koncentracija sukaupia patirties organizaciniame vertinime ir projektavime, strategijos rengimo ir įgyvendinimo, organizacinių lyderystės ... [+]

Penn State smeal mba - konsultavimas

"Penn State Smeal" konsultacijų koncentracija sukaupia patirties organizaciniame vertinime ir projektavime, strategijos rengimo ir įgyvendinimo, organizacinių lyderystės gebėjimų ugdymo ir projektų bei klientų įtraukimo valdymo srityse.

Konsultacijos kursų metu Konsultacinė koncentracija Įvadas: konsultavimo procesų, diagnozės ir dizaino bei klientų įtraukimo valdymo įvadas. Strategijos įgyvendinimas ir organizacinis keitimas: vertinti esamos organizacijos spragas ir poreikį įgyvendinti naujas strategijas arba vykdyti pokyčius; Nustatyti atotrūkio uždarymo procesus. Sudėtingos derybos: kurti daugiapartinių derybų analizės ir vykdymo koncepcijas ir strategijas. Augimo ir inovacijų strategija: nustatykite augimo ir pelningumo galimybes per technologines ir organizacines inovacijas bei rinką nepriklausomai ar su strateginiais partneriais. Konsultacijos fakulteto svarbiausiomis temomis ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos State College
September 2019
Dieninės
2 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Smeal College of Business, Penn State

"Penn State Smeal" rinkodaros koncentracija - tai kursų rinkinys, skirtas pagerinti jūsų žinias apie vartotojų elgesį, prekės ženklo kūrimą ir teisingumą, strateginio val ... [+]

Penn State smeal mba - rinkodara

"Penn State Smeal" rinkodaros koncentracija - tai kursų rinkinys, skirtas pagerinti jūsų žinias apie vartotojų elgesį, prekės ženklo kūrimą ir teisingumą, strateginio valdymo ir komunikacijos sistemas, taip pat technologijas, kurios pagerina rinkodaros funkcijas ir procesus.

Rinkodaros kurso akcentai Naujų produktų kūrimas ir valdymas: nustatykite verslo galimybes, supraskite potencialius klientų poreikius ir sukurkite naują produktą nuo koncepcijos iki virtualiojo prototipo. Vartotojų elgsena: įgyti žinių apie psichologijos, sociologijos, ekonomikos ir kitų disciplinų teorijas ir koncepcijas, kurios yra naudingos vartotojams suprasti ir rinkodarai. Prekės ženklo valdymas. Patikrinkite ir supraskite prekės ženklo vertės kūrimo, projektavimo, matavimo ir palaikymo procesą. Rinkodaros fakulteto akcentai ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos State College
September 2019
Dieninės
2 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Smeal College of Business, Penn State

"Penn State Smeal" tiekimo grandinės valdymo koncentracija - tai kursų rinkinys, skirtas įgyti patirties tokiose srityse kaip tiekimas, pirkimas, pertvarkymas ir logistik ... [+]

Penn State Smeal MBA - Tiekimo grandinės valdymas

"Penn State Smeal" tiekimo grandinės valdymo koncentracija - tai kursų rinkinys, skirtas įgyti patirties tokiose srityse kaip tiekimas, pirkimas, pertvarkymas ir logistikos valdymas bei bendradarbiavimas su kanalų partneriais.

Tiekimo grandinės valdymo kursai Svarbiausi dalykai Strateginiai viešieji pirkimai: išnagrinėja pasiūlos strategijos, e. Viešųjų pirkimų, tiekimo segmentavimo, bendradarbiavimo ir ryšių valdymo bei pasaulinių viešųjų pirkimų, skirtų kurti ir vykdyti įsigijimo strategijas, indėlius. Kursas ypatingą dėmesį skiria strateginiam planavimui ir informacinių technologijų naudojimui. Gamybos strategija: daugiausia dėmesio skiriama supratimui apie gamybos, inventoriaus ir vietos sprendimų ryšius su klientais orientuotomis daugiapakopėmis tiekimo grandinėmis. Išnagrinėja, kaip strateginiai sprendimai, tokie kaip informacinės technologijos, įrenginių vieta ir masinis pritaikymas, yra susiję su planavimo sprendimais, tokiais kaip prognozavimas ir suvestinis planavimas, siekiant paremti sinchronizuotas tiekimo grandines. Paklausos įvykdymas: supranta strateginę sistemą, valdymo problemas ir geriausią praktiką, susijusią su paklausos įvykdymo proceso planavimu ir vykdymu. Ypatingas dėmesys skiriamas el. Įgalintuose pajėgumuose, santykiuose ir svertuose, reikalinguose reaguojamam, lanksčiam ir efektyviam paklausos įvykdymui. Tiekimo grandinės valdymo fakulteto akcentai ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos State College
September 2019
Dieninės
2 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
210 Business Building
State College, Pennsylvania, 16802 US