Shippensburg University - John L. Grove College of Business

Įvadas

Oficialus aprašymas

1971 m. Įkurtas John L. Grove verslo kolegija yra viena iš pirmaujančių Vidurinės Atlanto regiono verslo mokyklų. Nuo 1981 m. Mūsų kolegiją tarptautiniu mastu akreditavo labiausiai prestižinė verslo akreditavimo agentūra AACSB International.

Shippensburgo universiteto "Grove College of Business" teikia aukštos kokybės ir didelės vertės išsamią mokymosi patirtį, kuri rengia jus išlikti kaip pagrindinis pasaulio verslo bendruomenės lyderis. "Shippensburg" verslo programos yra svarbios ir sudėtingos.

"Grove Hall" yra modernių klasių, suprojektuotų atsižvelgiant į XXI a. Mažos klasės leidžia fakultetui glaudžiai bendradarbiauti su jumis siekiant sukurti stiprią bendravimo, tarpasmeninio ir komandinio darbo įgūdžius, kurie yra gyvybiškai svarbūs šiandieniniame verslo pasaulyje.

Mes didžiuojamės teikiant tarptautines akredituotas verslo programas už nedidelę kainą. Be puikių akademinių programų, norėčiau pristatyti jus ir mūsų fakultetą , studentų organizacijas , paslaugas ir su studentais susijusias programas. Mes turime puikų dėstymą su įvairiais profesiniais, mokslinių tyrimų ir mokymo interesais. Kursai vyksta mažesnėmis aplinkybėmis, naudojant moderniausias priemones, kurios palaiko mūsų pastangas tarnauti savo švietimo poreikiams. Ištirkite mūsų nacionaliniu mastu pripažintą "Grove College of Business" galimybes, kai "mūsų tikslas yra tavo sėkmė!" ~ Dr. John Kooti, ​​dekanas

Vietos

Shippensburg

Address
1871 Old Main Drive
17257 Shippensburg, Pensilvanija, Jungtinės Amerikos Valstijos

Harisburgas

Address
2986 North Second Street
17110-1201 Harisburgas, Pensilvanija, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Akreditacijos

AACSB Accredited