Southern States University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pietų Amerikos Valstijos universitetas (SSU) tampa vykdomosios verslo švietimo lyderis, teikiant savo studentus su įgūdžių, reikalingų valdyti nedidelį verslą ar plečiant į vyresniųjų vadovų pareigas didelėje kompanijoje. Nesvarbu, ar jūsų interesai yra technologijų, sveikatos priežiūros, vyriausybės, mažmeninės prekybos ar ne pelno verslo, SSU bus išmokyti jus įgūdžių, reikalingų norint pasiekti sėkmę šiandieninėje konkurencingoje rinkoje.

SSU turi miesteliai kai kurie iš gražiausių vietų Jungtinėse Amerikos Valstijose - nuo pasaulinės klasės South Coast Plaza į Ramiojo vandenyno paplūdimiai su savo kvapą gniaužiančiais saulėlydžiais. Mūsų miesteliu Newport Beach rajone iš Orange County ("OC) yra netoli pirminis valgomasis, prekybos ir pramogų vietų Pietų Kalifornijos. Disneilendas, Universal Studios, Hollywood ir kitos pagrindinės vertybės yra tik trumpas kelio automobiliu.

2010, Pietų Amerikos Valstijos universitetas gavo nacionalinę akreditacijos akreditavimo taryba Nepriklausomų kolegijų ir mokyklų (ACICS). Mūsų akreditacija leidžia SSU pasiūlyti visas studijų programas (BBA & MBA) ir Intensyvus anglų kalbos programą visų SSU vietose - mados Valley, Newport Beach ir La Jolla.

Pietų Amerikos Valstijos universitetas taip pat yra licencijuotas naudoti Kalifornijos biuro Asmeninis povidurinio švietimo (BPPE).

Vietos

Niuporto paplūdimys

Address
1601 Dove Street, Suite 105
Newport Beach

92660 Niuporto paplūdimys, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

San Diego

Address
Holiday Court, Suite 111
La Jolla

3252 San Diego, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

San Diego

Address
123 Camino de la Reina Suite 100 East
San Diego

92108 San Diego, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis