Oficialus aprašymas

Pietų Amerikos Valstijos universitetas (SSU) tampa vykdomosios verslo švietimo lyderis, teikiant savo studentus su įgūdžių, reikalingų valdyti nedidelį verslą ar plečiant į vyresniųjų vadovų pareigas didelėje kompanijoje. Nesvarbu, ar jūsų interesai yra technologijų, sveikatos priežiūros, vyriausybės, mažmeninės prekybos ar ne pelno verslo, SSU bus išmokyti jus įgūdžių, reikalingų norint pasiekti sėkmę šiandieninėje konkurencingoje rinkoje.

SSU turi miesteliai kai kurie iš gražiausių vietų Jungtinėse Amerikos Valstijose - nuo pasaulinės klasės South Coast Plaza į Ramiojo vandenyno paplūdimiai su savo kvapą gniaužiančiais saulėlydžiais. Mūsų miesteliu Newport Beach rajone iš Orange County ("OC) yra netoli pirminis valgomasis, prekybos ir pramogų vietų Pietų Kalifornijos. Disneilendas, Universal Studios, Hollywood ir kitos pagrindinės vertybės yra tik trumpas kelio automobiliu.

2010, Pietų Amerikos Valstijos universitetas gavo nacionalinę akreditacijos akreditavimo taryba Nepriklausomų kolegijų ir mokyklų (ACICS). Mūsų akreditacija leidžia SSU pasiūlyti visas studijų programas (BBA & MBA) ir Intensyvus anglų kalbos programą visų SSU vietose - mados Valley, Newport Beach ir La Jolla.

Pietų Amerikos Valstijos universitetas taip pat yra licencijuotas naudoti Kalifornijos biuro Asmeninis povidurinio švietimo (BPPE).

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Southern States University

Southern Valstijos universiteto Verslo administravimo magistras yra dvejų metų programa, skirta padėti parengti studentus susiduriame su verslo ir pramonės, kuri nuolat k ... [+]

Southern Valstijos universiteto Verslo administravimo magistras yra dvejų metų programa, skirta padėti parengti studentus susiduriame su verslo ir pramonės, kuri nuolat kinta ir vystosi pasaulyje. Su savo dėmesio, suteikiantis tvirtą akademinį ir teorines verslo pamatus, kartu su šiuolaikinėmis valdymo įgūdžius, programa yra struktūrizuotas siekiant užtikrinti savo studentams įgyti išsamų supratimą apie pasaulio ekonomikos struktūra, taip pat praktinis verslo sprendimų priėmimo įgūdžius turi susidoroti su vis didėjančio sudėtingumo veiklos šioje pasaulinėje ekonomikoje. Be to, jos švietimo dėmesio globalizacijos ir tarptautinio verslo žinias ir įgūdžius, SSU turi unikalią galimybę pasiūlyti MBA programą, kuri suburs pretendentų iš šalių visame pasaulyje mokytis bendradarbiaujant dvasia. Atsižvelgiant į mokinių stora tvarkaraščius ir atsakomybę, ssu savo MBA kursuose yra siūlomi šiokiadienis vakarais ir šeštadienio rytais ir popietėmis.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Niuporto paplūdimys San Diego
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba