Saint Joseph's University, Haub School of Business

Įvadas

Oficialus aprašymas

160 metų Šventojo Juozapo universitetas išplėtė profesinius ir asmeninius vyrų ir moterų ambicijas, teikdamas griežtą jėzuitų išsilavinimą - tą, kuri reikalauja aukštų pasiekimų, plečia žinias, gilina supratimą, pabrėžia veiksmingus argumentus ir bendravimą, vysto moralinį ir dvasinį pobūdį ir suteikia ilgalaikį pasididžiavimą. Šventojo Juozapo išsilavinimas apima visus asmeninio augimo ir vystymosi aspektus, atspindinčius Cura personalis Ignatian credo. Vadovaudamasi fakulteto, įsipareigojusio tiek mokyti, tiek stipendiją, studentai ugdo intelektualiai per intensyvų laisvųjų menų mokymo programą ir pažangias studijas pasirinktoje disciplinoje. Studentai socialiai subrendę dalyvaudami Šv. Juozapo miestelio gyvenime, atkreipė dėmesį į savo įvairią veiklą ir infekcinį entuziazmą. Studentai auga etiškai ir dvasiškai, gyvendami savo vertybes didesnėje visuomenėje už universiteto ribų. Šv. Juozapo universitetas, esantis Filadelfijos metropolijos pakraštyje, siūlo galimybę lengvai pasiekti didžiulius penktojo pagal dydį amerikietiško amerikietiško amerikietiško karjeros galimybes ir kultūrinius išteklius, kartu suteikiant studentams vientisą ir intymią patirtį miesteliuose. Dėl individualios pagalbos ieškant savo aukštojo mokslo verslo galimybių, prašome susisiekti su Christine Anderson telefonu 610-660-1690 arba sjumba@sju.edu.

Reikalingas švietimas reikalaujantiems laikams

Įkvėptas jėzuitų, katalikų tradicija, Šv. Juozapo universitetas teikia griežtą, intensyvų išsilavinimą, apimantį ir disciplinas, ir plečia protą. Šio ugdymo pagrindas yra Bendrojo lavinimo programa (GEP), kurioje studentai pateikiami pagrindinėse tyrimų srityse ir kultūros vertybėms, kurios formuoja mūsų pasaulį. Jėzuitų dėmesys užsiimančiam mokymui ir globojimui praturtina universitetą.

Absolventai, kurie vadovauja ir pasiekiami

Šventojo Juozapo absolventai pakyla į aukščiausią vadovavimo lygį ir naudoja šią įtaką, kad savo organizacijas paverstų pavyzdiniais sėkmės ir vientisumo modeliais. Būdamas ilgalaikiu pasididžiavimu savo alma mater, beveik 50 000 Šventojo Juozapo absolventų tinklas yra stiprus ir nori padėti studentams rasti prasmingą darbą po baigimo.

Campus, kuris nėra skirtas žiūrovams

Šventojo Juozapo studentai su entuziazmu įsitraukia į visus universiteto gyvenimo aspektus - akademinius, socialinius, sportinius, etinius ir dvasinius. Jų aktyvus dalyvavimas sukuria gyvybingą, dinamišką universitetų bendruomenę ir sukuria tarpusavyje remiančią, humanišką ir tolerantišką aplinką, skirtą individualiai sėkmingai ir tarnauti kitiems.

Vietos

Filadelfijoje

Saint Joseph's University

Address
5600 City Ave
Mandeville Hall, Suite 280

19131 Filadelfijoje, Pensilvanija, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 610-660-1693