University of Maryland College Park

Robert H. Smith School of Business

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įkvėptas verslo mokymas

Pasaulinėje ekonomikoje verslo sėkmė reikalauja žinių ir įgūdžių, kurie nėra įkvėpti.

Merilendo universiteto Robert H. Smith School of Business įkvėptas verslo mokymas yra mūsų verslas. Mūsų fakultetas yra pasaulinė klasė. Mūsų tyrimai yra pažangiausi. Mūsų mokymasis yra patirtinis ir įsišaknijęs realiame pasaulyje. Ir mūsų studentai mokosi galvoti kaip verslininkai.

Vienas iš 12 koledžų ir mokyklų Merilendo universitete College Park, Smith School yra prijungtas prie verslo, vyriausybės, ne pelno ir profesionalių tinklų Vašingtone, DC, metroplex.

Mūsų mokslininkų ir praktikų bendruomenė labai palaiko mokymą, pasirūpindama studentais sėkmingai įprastai ginčytoje rinkoje.

Mūsų daugybė programų, pažymėjimų ir laipsnių yra skirtos paruošti dirbantiems specialistams, norintiems patekti į pasaulį, kuriame vyksta pasaulinė ekonomika, o technologijos ir pasaulinė konkurencija pagreitina pokyčių tempą.

Norėdami tai padaryti, siūlome bakalauro, specialybės magistro, doktorantūros, dieninių, neakivaizdinių, internetinių ir vykdomųjų MBA programų.

Pasaulinė ekonomika yra srautai. Technologija ir pasaulinė konkurencija spartina pokyčių tempą. Verslininkai dirba nepaliaujamai, kad surastų kitas dideles idėjas ir juos į rinką bei mastą. Ateitis yra neaiški, bet pilna beribių galimybių.

Reitingai

  • 2 finansų programos magistras ("Financial Times", 2018 m.)
  • 7 vykdomoji MBA programa, JAV (The Economist, 2018)
  • 9 internetinės MBA programos (USNews
  • Nr. 9 dieninių MBA studentų pasitenkinimas, JAV ("Bloomberg Businessweek", 2016 m.)
  • 11 doktorantūros programa, pasaulis ("Financial Times", 2014 m.)
  • Ne 15. Neakivaizdinė MBA programa, JAV (USNews
  • Nr. 21 bakalauro studijų programa, JAV (USNews
  • 27 dieninių MBA programa, JAV ("Financial Times", 2018 m.)
  • 16 mokslinių tyrimų pasaulis ("Financial Times", 2018 m.)

Akademinis vientisumas

"Smith" mes pritariame bendram įsipareigojimui "tinkamai elgtis teisingai". Mes tikimės, kad mokiniai elgsis sąžiningai, ypač atsižvelgiant į jų akademinį našumą, ir laikyti juos atsakingu už pažeidimus. Tai ne tik naudinga mūsų studentams dabar - tai bus vienos dienos naudos savo karjerą, korporacijos ir bendruomenes.

Deanų kabinetas yra įsipareigojęs kurti ir propaguoti Smitho vientisumo kultūrą. Mes remiame ir remiame "Meritono universiteto studentų elgesio tarnybos" akademinio vientisumo principus. Smito studentai laikosi Merilendo universiteto Garbės įkeitimas:

"Aš pažadėjau, kad negavau ar negavau jokios neteisėtos pagalbos šiai užduočiai atlikti".

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti MBA » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Pilnas darbo laikas MBA

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos College Park

"Smith MBA" suteikia jums įrankius ir sistemas, kurių reikia norint paversti duomenis įžvalgomis, ir vadovavimo įgūdžius, kad įžvalgūs veiksmai. Su Smith MBA, esate pasirengę vadovauti pasitikėjimu bet kokia pramonės šaka. [+]

Dideli duomenys yra didelis pasiūlymas. Tai leidžia pagrindinėms įmonėms pralenkti savo bendraamžius.

"Smith MBA" suteikia jums įrankius ir sistemas, kurių reikia norint paversti duomenis įžvalgomis, ir vadovavimo įgūdžius, kad įžvalgūs veiksmai. Su Smith MBA, esate pasirengę vadovauti pasitikėjimu bet kokia pramonės šaka. Kiekvienoje srityje reikia vadovų, kurie žino, kaip naudoti analizes, tyrimus ir sunkius įrodymus, kad priimtų pagrįstus sprendimus, išspręstų problemas, sukurtų konkurencinius pranašumus ir prognozuotų klientų, rinkų ir sistemų elgseną.

"Smith MBA" mokosi išmokti panaudoti didelius duomenis, kad priimtų geresnius sprendimus, ir išnagrinėti savo karjeros galimybes glaudžiai bendradarbiaujančioje bendruomenėje, skatinančią bendradarbiavimą ir protingą rizikos pritraukimą. Su nedideliais klasių dydžiais ir dėstytojais, kurie palaiko, kyla iššūkių ir investuoja į studentų sėkmę, būsite pasiruošę LEAD FEARLESSLY.... [-]


Kontaktai

University of Maryland, Robert H. Smith School of Business

Adresas Robert H. Smith School of Business, University of Maryland, College Park,
College Park, Maryland, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė http://www.rhsmith.umd.edu/
Telefonas +1 301-405-2189