Oficialus aprašymas

AACSB Accredited

Mūsų misija

" Rady School of Management" kuria etikos ir verslumo lyderius, kurie teigiamai veikia pasaulį inovacijomis, bendradarbiavimu ir žiniomis.

Mūsų vertybės

Mūsų bendradarbiavimo kultūra remiasi penkiomis pagrindinėmis inovacijų, poveikio, bendradarbiavimo, vientisumo ir rizikos pritraukimo vertybėmis.

Mūsų ateitis:

Per mūsų 14 metų mūsų studentai ir absolventai sukūrė daugiau nei 150 įmonių, kad jie būtų naudingi kitiems ir darytų įtaką inovacijų ekonomikai mūsų regione, valstybėje, šalyje ir pasaulyje. Mes ir toliau įdarbinsime aukščiausią fakultetą, pritraukime pirmaujančias studentų moksleivius ir sukurkime sąlygas novatoriškam verslo ir mokslinių tyrimų bendradarbiavimui.

"Rady" siūlo visą darbo dieną MBA programą , dvi FlexMBA programas, skirtas specialistams, finansų magistro programai, verslo magistrantūros verslo analizei , doktorantūros studijų programai , taip pat bakalauro ir vykdomojo išsilavinimo kursams. "UC San Diego" kilmės knygoje yra 16 Nobelio premijos laureatų (buvęs ir dabartinis fakultetas) ir aštuoni "MacArthur" fondo apdovanojimai. "Rady School" yra šio tyrimo, plėtros ir inovacijų sąsaja, kuri yra mūsų mokymo programos ir akademinio modelio pagrindas.


Pasaulinė institucija

" Rady School of Management", UC San Diego, yra profesinė mokykla vienoje iš aukščiausiųjų aukštųjų mokyklų ir mokslinių tyrimų aukštųjų institucijų. "The Rady School" yra vienintelė nauja verslo mokykla, sukurta 2003 m. Ir akredituota "AACSB International" (asociacija pažangių kolegijų verslo mokyklų) akreditavimui 2011 m.

"UC San Diegas" yra pripažintas vienu iš geriausių pasaulio universitetų, ir jai pasisekė įgyti kultūriškai įvairią tarptautinę studentų organizaciją. "Rady School" įtraukia kultūros integraciją kaip svarbią mokyklos struktūrą. Įvairovė yra esminis dalykas kūrybiškumui, naujovėms, supratimui ir ypač supratimui, kurie prisideda prie mozaikos, todėl mūsų Rady mokykla yra tokia neįprasta.

"Rady School" yra įsipareigojusi pritraukti, pasveikinti ir įtraukti visus vietos ir tarptautinius gyventojus. San Diego bendruomenė gauna intelektinės stimuliacijos, kultūrinio praturtinimo, socialinio įsipareigojimo ir pasaulinio supratimo apie skirtingas gyventojų grupes.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Ištęstinės MBA studijos

Rady School of Management

Dalis laiko MBA - "Rady FlexMBA" studentai - tai profesionalai, kurie nori kurti inovacijas ir siekti sukurti verslo sėkmę. Jie nagrinėja naujas idėjas ir galim ... [+]

Dalis laiko MBA (Rady FlexMBA)

"FlexMBA" studentai yra profesionalai, kurie nori kurti naujoves ir siekti sukurti verslo sėkmę. Jie nagrinėja naujas idėjas ir galimybes bei atranda ir plėtoja verslo ir pasaulio permainas.

"FlexMBA" studentai puikiai vertina savo dabartinius vaidmenis ir yra pasirengę prisiimti didesnę atsakomybę ir prisidėti. Neakivaizdinės MBA programa suteikia studentams galimybę patenkinti tikslus, kuriuos jie ir jų organizacijos nustatė savo švietimo ir profesinio tobulėjimo.

Parama FlexMBA studentams

"FlexMBA" skirta specialistams, dirbantiems su sudėtingomis darbo vietomis ir atsakomybe. "Rady School" teikiama administracinė parama leidžia jums maksimaliai padidinti savo laiką, susijusį su jūsų studijomis, ir stiprinti ryšius su kolegomis studentais, profesoriais ir verslo lyderiais. Kai gyvena, FlexMBA personalas siūlo patarimus ir pagalbą, kad užtikrintumėte savo akademinę pažangą ir pasiektumėte savo tikslus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos San Diego
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
24 - 30 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MBA

Rady School of Management

"Full-time MBA" - tai naujovių diegimas, skirtas įkvėpti jūsų ateities viziją ir suteikti jums žinių, kad perkelti puikius idėjas į rinką. ... [+]

Įkvėpus naujovių

" Full-time MBA " sukurta taip, kad įkvėptų jūsų ateities viziją ir suteiktų jums žinių, kad galėtų perkelti puikius idėjas į rinką. Visą darbo dieną MBA studentai yra protingi, bendradarbiavę, aistringi naujovių versle, domisi mokslo ir technologijų pasauliais - ir pasiruošę pradėti savo karjeros etapus.

Karjera orientuota

Mes sutelkime dėmesį į savo karjerą nuo pirmosios dienos.

"Rady Graduate Career Connections" misija yra padėti verslo administravimo magistro specialistams kurti, vertinti ir įgyvendinti karjeros sprendimus.

Aktyviems darbams ir veteranams

Kariuomenė ir veteranai gali sužinoti daugiau apie specialias programas ir galimybes, kurias "Rady School" gali pasiūlyti. Sužinokite, kodėl "Rady School" yra San Diego geriausia karinė MBA galimybė.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos San Diego
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
21 - 30 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

StartR - Rady School's Accelerator

Rady School of Management
Address
Gilman Drive,9500, La Jolla
92093 San Diego, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 858-534-9000