Rady School of Management

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mūsų misija

Rady School of Management San Diege, UC ugdo etinius ir verslumo lyderius, kurie daro teigiamą poveikį pasaulyje per naujoves, bendradarbiavimą ir žinias.

Mūsų vertybės

Mūsų bendradarbiavimo kultūra grindžiama penkiomis pagrindinėmis vertybėmis: inovacijomis, poveikiu, bendradarbiavimu, sąžiningumu ir rizikavimu.

Mūsų ateitis

Per 14 metų mūsų studentai ir absolventai sukūrė daugiau nei 150 kompanijų, siekdami naudos kitiems ir darydami įtaką inovacijų ekonomikai mūsų regione, valstijoje, šalyje ir pasaulyje. Mes ir toliau įdarbinsime geriausius fakultetus, pritraukime pagrindinius studentų mokslininkus ir kursime naujoviško verslo ir mokslinių tyrimų bendradarbiavimo aplinką.

Rady siūlo nuolatinę MBA programą , dvi „ FlexMBA“ programas dirbantiems specialistams, finansų magistro programą, visą darbo dieną ir „FlexWeekend“ (nuo 2021 m.) Verslo analizės magistrantūrą, Profesinės apskaitos magistrą , daktaro laipsnį. programą , taip pat bakalauro ir vadovų mokymo kursus. „UC San Diego“ linijoje yra 16 Nobelio premijos laureatų (buvęs ir dabartinis fakultetas) ir aštuoni „MacArthur“ fondo apdovanojimų gavėjai. Rady mokykla yra šių tyrimų, plėtros ir naujovių pagrindas - ji yra mūsų mokymo programos ir akademinio modelio pagrindas.

Pasaulinė institucija

Rady School of Management San Diege yra profesinė mokykla, priklausanti vienai iš aukščiausių JAV aukštojo mokslo ir tyrimų institucijų. Įkurta 2003 m. Ir 2011 m. Akredituota „AACSB International“ (asociacija, skatinanti verslo kolegijų plėtrą), „Rady“ mokykla yra vienintelė nauja verslo mokykla, sukurta per JAV naujienų ir pasaulio ataskaitos dešimtuką ir pateko į viešųjų tyrimų universitetų dešimtuką per pastaruosius 30 metų. yra viena jauniausių tautoje, kada nors pasiekusi AACSB pripažinimą.

„UC San Diego“ yra pripažintas vienu geriausių universitetų pasaulyje ir jam pasisekė sukurti kultūriškai įvairiapusę, tarptautinę studentų bendruomenę. Rady mokykla pripažįsta kultūrinę įtrauktį kaip būtiną mokyklos struktūrai. Įvairovė yra esminė kūrybiškumo, naujovių, įžvalgos ir ypač supratimo pagrindas - visa tai prisideda prie mozaikos, kuri daro mūsų Rady mokyklą tokia nepaprasta.

Rady mokykla yra įsipareigojusi pritraukti, sutikti ir sudominti visus vietos ir tarptautinius gyventojus. San Diego bendruomenė įgyja intelektinės stimuliacijos, kultūrinio praturtėjimo, socialinio įsipareigojimo ir įvairaus gyventojų supratimo.

Vietos

San Diego

Rady School of Management

Address
Gilman Drive,9500,
La Jolla

92093 San Diego, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 858-534-9000

Akreditacijos

AACSB Accredited