Read the Official Description

60610_ScreenShot2017-11-14at11.19.40.png

Naujosios Anglijos kolegija yra privati ​​ne pelno siekianti kolegija, įsikūrusi pagrindinėje Naujosios Anglijos Hennikerio mieste, New Hampšyre, kurios tikslas - suteikti išskirtinį išsilavinimą aukštųjų mokyklų absolventams ir doktorantams iš viso pasaulio.

Naujosios Anglijos koledžas, įsteigtas "US News and World Report" aukščiausio lygio vidurinių mokyklų kolegijų šiaurėje, rengia studentus tokiu būdu, kuris yra tvirtas, išsamus ir įdomus. Mes vadiname tai "patirtinio mokymosi" arba mokymosi būdu. Nepriklausomai nuo to, ar tai yra verslo ar filosofijos kursas, NEC profesoriai įtraukia praktinę patirtį į mokymo programą, todėl studentai baigia daugiau nei tik laipsnį.

Naujosios Anglijos koledže yra daugybė elementų, kurie gali jus intriguoti - unikali švietimo filosofija, vaizdingas kampelės nustatymas ar visa veikla, galinti prisidėti prie jūsų asmeninių permainų - ir jūs tiesiog gali atrasti, kad tai yra tinkama vieta tau. Sveiki atvykę!

Lygios švietimo galimybės

Tai yra "New England College" politika, kuria siekiama administruoti visas švietimo programas ir susijusias pagalbines paslaugas ir išmokas tokiu būdu, kuris nėra diskriminuojantis dėl studento ar būsimojo studento rasės, spalvos, religijos, lyties, seksualinės orientacijos, amžiaus, nacionalinės kilmės, fizinės ar psichinės negalios ar kitų savybių, kurios negali būti teisėtai pagrindu teikti tokias programas ar paslaugas. Be to, kiekviena institucijos sritis skatins mažumų ir moterų studentų taikymą, kad būtų pašalintos bet kokios ankstesnės diskriminacijos pasekmės ugdymo ir susijusių paslaugų nuostatoms ir būtų nustatytos procedūros, užtikrinančios vienodą požiūrį ir vienodą prieigą prie įrenginių ir švietimo teikiamos naudos visiems studentams, kaip to reikalauja įstatymai.

60611_ScreenShot2017-11-14at11.20.09.png

NEC iš pirmo žvilgsnio

Campus : Henniker, Naujasis Hampšyras yra 15 minučių nuo valstybės sostinės ("Concord", NH), 30 minučių kelio nuo didžiausio miesto (Mančesteris, NH) ir 90 minučių nuo Bostono. Klasės, susitikimų vietos ir gyvenamieji salės dalijasi aplinka mūsų 220 akrų universiteto grožis ir Contoocook upė.

Programos : 37 bakalauro studijų programos, 12 magistrantūros studijų programų ir viena doktorantūros studijų programa yra pristatytos laisvųjų menų tradicijoje, ypatingą dėmesį skiriant patirtiniam mokymui, skiriamam ir atliktam fakultetui.

Studentai : maždaug 1000 universitetų ir 900 studentų internetu ir 900 absolventų iš viso pasaulio lanko Naujosios Anglijos koledžą. NEC patirtis yra bendradarbiavimo ir palaikymo. Labai įvairi, daugiau nei trečdalis NEC studentų laiko save spalvingais moksleiviais.

Veikla : 18 pasivaikščiojimų sportas, daugybė vidinių sporto šakų ir daugiau kaip 40 visų rūšių klubų ir organizacijų, taip pat begalinis įdomių renginių ir renginių grafikas leidžia lengvai jaustis kaip jūs esate NEC narėje. Tapk piligrimų tautos dalimi!

Stažuotės : "NEC" studentai gavo naudos iš daugiau nei 1 000 praktinių galimybių, nuolatinės galimybės naudotis realiuoju pasauliu patirtimi ir praktiniais mokymais aktyviai bendradarbiaudami su pramonės partneriais ir karjeros konsultavimo paslaugomis.

Misija ir vizija

Misija

Naujosios Anglijos kolegija yra kūrybinga ir palaikanti mokymosi bendruomenė, kuri užginčija žmones paversti save ir savo pasaulį.

Vizija

Naujosios Anglijos kolegija bus labiausiai gerbiama ir ieškoma nedidelė privati ​​koledžas Niu Hampšyre, žinomas dėl savo novatoriškų akademinių programų ir kaip patirtinio švietimo lyderis.

60612_ScreenShot2017-11-14at11.21.31.png

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

New England College

... [+]

Taikykite pagrindines pardavimo pajėgų operacijų valdymo koncepcijas, kad galėtumėte analizuoti ir tobulinti pardavimo veiklą savo dabartinėje organizacijoje. [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Henniker USA Online
September 2019
Dieninės
12 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
98 Bridge Street
03242 Henniker, New Hampshire, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
603.428.2000
Address
USA Online, Jungtinės Amerikos Valstijos