Oficialus aprašymas

Nuopelnus verslo mokykla Buvo įkurta 2012 m. Kaip aukštosios mokyklos verslo paslaugų teikimo kokybė internetinis MBA ir Baigę verslo pažymėjimo laipsnius.

nuopelnas Yra nauja šiuolaikinio, gerai besimokančio mokinio verslo mokykla. Naudodamiesi mūsų pasauline mokymosi platforma ir internetinėmis paramos sistemomis, siūlome tikrai prieinamą prieigą prie kokybiškų verslo programų, skirtų suaugusiems žmonėms iš viso pasaulio. Mūsų tikslas - pagerinti verslo vadovų, savininkų ir verslininkų galimybes gauti kokybiško valdymo švietimo ir karjeros galimybes.

nuopelnas studentai yra pasitikintys, optimistiški ir etiški lyderiai, kurie peržengia nacionalines ribas. nuopelnas absolventai yra įgudę kritiško mąstymo, problemų sprendimo, technologijų ir pristatymo įgūdžių - esminių bruožų verslumo ir organizacinės sėkmės.

Mes didžiuojamės savo pasaulinės klasės praktikų fakultetu ir atitinkama mokymo programa, kurioje dalyvauja mokiniai Kiekvienas žemynas-Europa, Amerikoje, Ir Azija. nuopelnas leidžia suaugusiems žmonėms pasiekti kokybišką išsilavinimą bet kuriuo metu ir bet kur. Mokyklą iš pradžių pavadino "Scottsdale" vykdomoji akademija ir vis dar dirba iš Scottsdale, Arizonoje. nuopelnas Yra pripažinta absolventų verslo švietimo ir verslumo srityje. nuopelnas Didžiuojasi pateikdamas griežtą, Amerikietiško stiliaus MBA visuotiniam studentų skaičiui, kuris nori išlaikyti šiuolaikinius verslo principus ir praktiką. 2016 m. Nuopelnus verslo mokykla siūlo visiškai licencijuotą internetinę MBA programą su lanksčiais starto datas ir atitinkamomis koncentracijomis, idealiai tinka laiko suvaržytiems asmenims, norintiems siekti savo karjeros ar pradėti naują verslą.

Akreditavimas

"Merit Business School" yra valstybinė licencija ir suderina savo programas su CHEA patvirtintomis, nacionaliniu mastu pripažintomis akreditacijos standartais. "Merit" teikia aukštos kokybės antrosios pakopos studijas, taikydama įvairias vertinimo priemones ir dirba su atitinkamais nacionaliniais ir specializuotais akreditatoriais.

Tarptautinė studentų

Daugiau nei 80% "Merit" studentų yra iš ne JAV šalių, sukurdami įvairią ir energingą švietimo bendruomenę. Tarptautiniai studentai, kurie nėra piliečiai ar nuolatiniai Jungtinių Valstijų gyventojai, gali prašyti prisijungti prie "Merit MBA" ir "Graduate Certificate Programs". Dėl internetinės programos pobūdžio Merit Business School negali išduoti I-20 dokumentų, kad tarptautiniai MBA studentai galėtų įvažiuoti į JAV studentų vizomis.

Nepaisant to, per savo pasaulinį mokymosi portalą ir neįvykdytus dėstytojų narius "Merit" suteikia nepakartojamą galimybę tarptautiniams MBA studentams gauti prieinamą, aukščiausios kokybės amerikietiško stiliaus verslo mokymą internete. Nėra trukmės reikalavimą. Galite mokytis ir mokytis visur, kur gyvenate. Taip pat yra įvairių mokėjimo parinkčių.

Norite daugiau sužinoti? Susisiekite su "Merit" atstovu šiandien ir sužinokite, kaip atlikti kitus veiksmus.

Programos mokomos:
Anglų