Medaille College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tai Medaille College

Medaille College yra privatus, nesektarinis ketverių metų kolegija, turinti miestus Bafale, Ročesteryje ir internetu. „Medaille“ dėmesys sutelkiamas į jūsų, kaip studento ir būsimojo profesionalo, sėkmę, siūlant bakalauro ir magistro laipsnio programas praktinėse, praktikuojančiose mokymosi aplinkose miesteliuose ir Vakarų Niujorko bendruomenėje.

Kodėl Medaille?

Mes paruošime jus visam gyvenimui įsipareigojimui dėl pilietinio tvarumo ir profesinės sėkmės suteikdami jums išankstinę prieigą prie karjeros mokymo. Jūs darote daugiau, nei mokotės iš vadovėlių. Jūs mokotės darydami. Užuot skaitę, kaip pritaikyti psichoterapijos praktiką, sesijoje stebite tikrus specialistus. Užuot studijavę senus verslo planus, jūs dirbate su komanda, kurdami naujus planus, kurie išgelbėtų realų Bafalo verslą.

Jūsų bendruomenė yra jūsų klasė Medaille College . Mokymasis tęsiasi per keturias auditorijų salės sienas. Jūs išeinate į lauką ir sprendžiate realias problemas, susijusias su jūsų vietos bendruomene. Sukurkite algoritmą, kuris geriau suderintų mentorius su jaunimu grupėje „Big Brothers Big Sisters“. Taip Medaille'as moko jus būti etišku, pilietiškai atsakingu asmeniu visą savo gyvenimą.

Santykiai, kuriuos užmezgėte „Medaille“, trunka ir visą gyvenimą. Jūs pradedate kurti profesionalų tinklą kitą dieną, kai atvykstate į universiteto miestelį. Jūsų instruktoriai su jumis elgiasi ne taip kaip su studentais, o su būsimais kolegomis. Mūsų absolventai visada grįžta į miestelį, kur vyksta specialūs pranešėjų ciklai, diskusijos panelėse arba tiesiog sakoma: „Labas“. Tapę „Medaille“ šeimos nariu, turite palaikymo sistemą, esančią už mūsų Bafalo miestelio ribų, nes „Medaille“ klasės padaro skirtumus visame pasaulyje.

Dalyvaukite studentų veikloje, klubuose ir organizacijose bei lengvojoje atletikoje. „Medaille“ yra klubas, skirtas beveik kiekvienam karjeros pomėgiui ir akademinei programai. Būk komandos žaidėjas bendruomenėje ar sporto salėje, nes Medaille'e laukiamos NCAA III diviziono vyrų ir moterų atletikos komandos. Nesvarbu, kokie yra jūsų pomėgiai, mes visi žaidžiame toje pačioje komandoje „Medaille“. Mes visi esame „Mavericks“.

Nepriklausomai nuo to, koks esate studentas, Medaille College paruošia jus Medaille College , kas ateis vėliau. Medaille yra ta vieta, kur esi dėmesio centras. Čia daugiausia dėmesio skiriame jūsų sėkmei. Būtent ten kolegija pasitinka karjerą.

Misija

Medaille College misija yra šviesti ir ugdyti įgalintus asmenis siekiant akademinių laimėjimų, sėkmės karjeroje ir pilietinio įsitraukimo, taip prisidedant prie sveikos, įvairios demokratijos.

Vizija

Medaille College bus žinomas kaip įkvėpimo ir galimybių studentams, dėstytojams, personalui, absolventams ir bendruomenei lyderis, remdamas akademinį vystymąsi, teigiamą asmenybės virsmą ir stiprų pilietiškumo jausmą.

Vertybės

Smalsumas

Esame įsipareigoję įkvėpti intelektualinio smalsumo ir nuostabos, kaip akademinių, profesinių ir pilietinių laimėjimų pagrindą. Mes esame pasiryžę išsaugoti ir palaikyti kūrybiškumo, aistros ir naujovių ugdymo aplinką.

Kompetencija

Mes siekiame palaikyti ir palaikyti intelekto ir asmeninio augimo kultūrą. Mes skatiname siekti aukščiausių akademinių, pilietinių ir asmeninių pasiekimų.

Vientisumas

Mes pasiryžę suteikti pasitikėjimo atmosferą ir aktyviai dalyvausime pasaulyje sąžiningai, pagarbiai, atsakingai, oriai ir užjaučiamai. Mes laikomės aukščiausių etikos ir asmeninės atsakomybės standartų.

Bendruomenė

Mes vertiname bendruomenę kaip susibūrimą iš skirtingų asmenų, kurie stengiasi sukurti įtraukiančią, palaikančią ir bendradarbiaujančią visuomenę.

Kur kolegija siekia karjeros

Medaille mokiniai mokosi darydami. Jūs darote daugiau, nei skaitote apie tai, kaip gydyti ligas, administruojate gyvų gyvūnų gydymą moderniausioje laboratorijoje. Jūs ne tik rašote scenarijų televizijos laidai, bet ir kuriate vieną tiesiogiai studijoje. „Medaille“ yra interaktyvios laboratorijos, kurios suteikia neįkainojamos praktinės patirties.

Kas gali būti geresnis būdas pasiruošti būsimai karjerai, nei mokantis darbo vietoje kartu su tikrais specialistais? Patirtinis mokymasis yra „The Medaille Advantage“ pagrindas, nes jūs esate praktikuojami, ruošiami ir mokomi studentai. Tolesnį praturtėjimą lemia pranešėjų serijos, komandos ir kohortos mokymosi aplinka bei stebėjimai. „Capstone“ projektas yra jūsų galimybė visa tai susumuoti ir sukurti prasmingus realių savo srities problemų sprendimus. Būsite geriau pasirengę nusistatyti svajonių darbą, o ne konkuruoti, nes patyrėte, koks jis yra darbo vietoje, ir žinote, kaip išspręsti realaus pasaulio problemas.

Mokymasis, kurio pagrindas yra praktika, studentas ir patirtis, padaro Medaille'ą ta vieta, kur kolegija pasitinka karjerą.123846_photo-1517048676732-d65bc937f952.jpg Dylanas Gillis / „Unsplash“

Mūsų kertinis akmuo - studentų sėkmė

Pagrindinis pasiekimas, dėl kurio dirbate aukštajame moksle, yra laipsnis. Medaille College veikia patikrinta sistema, padedanti užtikrinti akademinę sėkmę ir laiku baigti studijas. „Medaille“ studentų sėkmės centro atramos yra akademinės paramos centras, negalios tarnybos, konsultavimo centras ir karjeros planavimas. Šis „vieno langelio“ principas siekia to paties tikslo: kuo greičiau gaukite norimą laipsnį.

Kaip tai pasiekiama? Taikant glaudų kuravimą ir konsultavimą. Fakultetas ir konsultantai padeda jums sukurti akademinės sėkmės planus, suteikti jums reikiamą palaikymą, kad pasisektų klasėje, padeda sudaryti klasių tvarkaraščius, padeda išsikelti pasiekiamus tikslus ir baigti jus laiku. „Medaille“ turi įdiegtas sistemas, kurios suteikia jums geriausią įmanomą sėkmės galimybę. Niekada neliki be kažko, į ką kreiptis. Jūsų mentoriai vis dar praktikuoja profesionalus. Jie suteikia jums įžvalgos apie tai, ko reikia norint realizuoti visą savo potencialą darbo vietoje. „Medaille“ suteikia jums kelią į akademinę ir profesinę sėkmę.

Švietimo galimybės ir galimybės

Medaille College greitai ir ekonomiškai suteikia jums norimą laipsnį. Neleiskite, kad kas nors trukdytų jums išnaudoti visas galimybes. Nesvarbu, kur bebūtumėte, „Medaille“ siūlo įvairias švietimo galimybes. Jūs galite nustatyti tvarkaraštį ir formatą, kuris jums tinka. Dienos pabaigoje mes visi dirbame to paties tikslo link: Jūsų baigimas.

Galite pamanyti, kad laiko mokymuisi yra labai mažai. Mes suprantame, kad gyvenimas gali kliudyti. Štai kodėl „Medaille“ siūlo įvairius pristatymo būdus, padėsiančius uždirbti norimą laipsnį, kartu rūpinantis savo kasdienėmis pareigomis. Medaille leidžia jums lengvai užsiregistruoti į klases ir pasiruošti kiekvienam kursui atskirai. Jūs tiksliai žinote, ko tikėtis kiekvienoje savo klasėje. Netikėtumų nėra. Medaille švietimo hibridiškumas reiškia, kad jūs gausite tą patį į studentą orientuotą, patirtinį ir praktikuojamą mokymąsi, nesvarbu, ar vedate pamokas miesteliu, ar internetu.

Bendruomenė yra jūsų klasė

Dalykai, kuriuos patiriate ir darote bendruomenėje, padeda formuoti ne tik jūsų, bet ir kitų ateitį. Medaille mokiniai mokosi už keturių klasės sienų. Jūsų bendruomenė yra jūsų mokymosi aplinka. Vykdydamas aktyvų mokymąsi ir EQUIP, Medaille College daug dėmesio skiria pilietiniam tvarumui. EQUIP moko studentus, kaip atpažinti, įvertinti ir išspręsti realias problemas savo bendruomenėse. Kiekvienas studentas yra pajėgus didelių pokyčių, o fakultetas susieja mokymąsi miesteliu su realaus pasaulio problemų sprendimu. Tai, ko išmoksti šiandien, bus pritaikyta rytoj ir daro įtaką tavo bendruomenei. Jūsų Medaille išsilavinimas daro tiesioginį teigiamą poveikį jūsų aplinkai.

Pavyzdžiui, matematikos studentai sukūrė suderinamumo algoritmus, kad padėtų „Big Brothers Big Sisters“ geriau suderinti savanorius ir užmegzti stipresnius ryšius. Verslo administravimo magistrantūros studentai kuria naujų arba sunkumus patiriančių verslų verslo planus Bafale. Pavyzdžiui, „Osteria 166“ dabar yra orientyras miesto centre, nes tai paskatino novatoriški „Medaille“ studentai, kurie sukūrė kūrybingo verslo strategiją, kuri paskatino jos sėkmę.

Tikra sėkmė yra tada, kai supranti, koks gali būti įtakingas. Medaille studentai nuo pirmosios dienos mokomi pilietinės atsakomybės. Tyrinėkite savo bendruomenę, supraskite pagrindinius dalykus, įsitraukite į save ir pasisemkite naujų žinių. Taip galite pakeisti savo bendruomenę Medaille mieste, kur kolegija siekia karjeros.

Apie Medaille Buffalo

Medaille College Bafalo miestelis įsikūręs miesto širdyje ir dalinasi Bafalo kultūrų įvairove ir prisikėlimo dvasia. Patogiai įsikūręs 198 maršruto 198 ir Parkside prospekto sankryžoje, miestelis yra vos pėsčiomis nuo Delavero parko, didžiulio garsaus kraštovaizdžio architekto Frederiko Law Olmstedo visame pasaulyje garsaus parkų ir parkų sistemos centre.

Medaille yra vos kelios minutės nuo Buffalo centro profesionalaus sporto, meno ir kultūros. Nesvarbu, ar esate rajone naujas, ar visą gyvenimą gyvenote Vakarų Niujorke, lengva pasinaudoti viskuo, ką siūlo koledžas ir Bafalas.

Be Delavero parko, Buffalo miestelis yra greta Bafalo zoologijos sodo ir yra netoli Albright-Knox meno galerijos, Bafalo mokslo muziejaus ir miesto koridoriaus atgaivintos krantinės, vadinamos Canalside. Be to, Niagaros kriokliai ir Torontas yra per 30–90 minučių.

Apžiūrėję Medaille miestelį, atrasite dar daugiau galimybių. Atsipalaiduokite griebdamiesi kavos „Commons“ kavinėje, treniruokitės 3000 kvadratinių metrų kūno rengybos centre arba mokykitės „Fireside“ vestibiulyje. Be to, visos mūsų auditorijos yra skirtos suteikti jums įgūdžių ir patirties, reikalingų sėkmei realiame pasaulyje.

Siūlydami daug automobilių stovėjimo aikštelės, miestelį galite lengvai pasiekti automobiliu, autobusu ar metro. Medaille College aptarnauja Humboldto ligoninės NFTA greitojo tranzito stotis, o maršrutinis autobusas su cirkuliaciniu autobusu dažnai važiuoja tarp pagalbinės automobilių stovėjimo aikštelės Bafalo zoologijos sode ir universiteto miestelio.

Apie Medaille Rochester

Patogiai įsikūręs netoli Ročesterio išorinės kilpos (I-390/590) Braitone, Medaille'o Ročesterio miestelis yra skirtas studentams aprūpinti įrankiais ir technologijomis, reikalingomis akademinei sėkmei.

Priemonėje yra devyni kabinetai, kurių kiekvienoje yra 24 studentai ir kuriuose yra savo technologijų paketas. Klasėse yra įrengtos garso ir vaizdo priemonės ir laidinės interneto prieigos galimybės. Kiekviena mokinių grupė turi pašto dėžutę klasės sparne.

700 kvadratinių pėdų bibliotekoje yra kompiuterinės darbo vietos ir universalus kambarys, kuriame yra vieta susitikimams ir dirbtuvėms iki 60 žmonių. Biblioteka, skirta studentams naudoti prieš ir po užsiėmimų, siūlo įvairius naudingus išteklius, tokius kaip dabartiniai periodiniai leidiniai, verslo vadovėliai ir populiarūs vadybos, žmogiškųjų išteklių ir lyderystės temų pasirinkimai.

Miesto universiteto administracinėse įstaigose yra studentų paslaugos, akademinės paslaugos ir priėmimai.

Vietos

Buffalo

Address
Agassiz Circle,18
14214 Buffalo, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Ročesteris

Address
South Winton Road,1880
14618 Ročesteris, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos