Lincoln University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kadangi ji buvo įkurta 1919 metais, Linkolno universitetas sukūrė novatorišką ir daugiakultūrę išsilavinimą. Įsikūręs San Francisco Bay Area centre, Universiteto suteikia praktinių ir įperkamas programas.

Pasirinkę Lincoln universitetas, renkatės išsilavinimą, kuris leis gyvenimas pilnas galimybių ir duos jums įgūdžių įgyti daugiau galimybių kontroliuoti savo likimą.

Linkolnas universitetas yra unikali aukštoji mokykla, kur švietimo kompetencijos, profesinio know-how, ir up-to-data tarptautiniai standartai yra derinami su individualiu dėmesiu ir draugiška atmosfera, nuo kurio pasaulinės klasės išsilavinimą.

Tuo Lincoln, mes didžiuojamės tiek apie mūsų švietimo ir jos aktualumą šiandieninėje profesiniame pasaulyje kokybės. Kiekvienas per universiteto programa yra skirta užtikrinti, kad visi įgytų žinių ir įgūdžių bus naudinga jo absolventų, teikiant praktinę ir tvirtą pagrindą studento ateityje. Mes įsitikinkite, kad kiekvienas iš mūsų mokinių ugdymo dalis tarnauja tikslui ir atneša juos arčiau įvykdyti savo profesinius tikslus.

Nuo įkūrimo 1919 metais, maždaug tuo pačiu metu, kaip daugelis iš Amerikos geriausių mokyklų, universitetas nusprendė pristatyti geriausią, pagal užsakymą tinka išsilavinimą pasirinkti kelis, o ne suteikti plačiausią dalykų ir patenkinti kuo auditorijai , Linkolnas prasideda labai kompetentinga dėstytojų ir naudingiausių švietimo programas ir mentorių kiekvienas studentas visą kelią iki baigimo. Mūsų studentai sėkmė įrodo, kad mes priimti teisingus sprendimus.

Linkolnas tapo globaliai universitetas dėl savo įvairios daugiakultūrėje studentų kūno ir fakulteto. Įsikūręs galinga tarptautinio oro uosto - San Francisco Bay Area - jis suteikia neįkainojamų mokymosi galimybių gausos. Kadangi sėkmingas karjeros 21-ajame amžiuje, reikia giliai suprasti tarptautinių santykių ir globalizacijos poveikį, Lincoln gerai pasiruošę suteikti savo studentams konkurencinį pranašumą verslo ir profesinės veiklos sričių visame pasaulyje. Mūsų puikus ir griežtas mokymo, neįvykdyti fakulteto ir patogūs įrenginiai teikti visus reikalingus komponentus, siekiant užtikrinti mūsų mokinių kelias į sėkmingą ateitį.

Narystė

Linkolnas universitetas yra institucinis narys Amerikos asociacijos Collegiate registratorių ir Priėmimo pareigūnai (AACRAO), American Association for mokslo ir akreditavimo (AAHEA), Tarptautinių švietimo institutas (IIE), Nacionalinė asociacija užsienio studentų patarėjų (NAFSA) Ir Nacionalinė asociacija Nepriklausomos kolegijose ir universitetuose (NAICU); jis yra susijęs su Kalifornijos asociacijos Asmeninis povidurinio mokyklų (Capps).

Su bendrabučiu

Universitetas yra įsikūręs gražus istorinis pastato 15-ame ir Franklin gatvėmis miesto centro Oakland, atsižvelgiant į San Francisko Bay Area širdyje. Universitetas yra įsikūręs gyvybiškai, augančio miesto centro ir siūlo patrauklią aplinką savo mokiniams. Jis turi erdvūs kabinetai, auditorija ir biblioteka, taip pat kompiuterio, anglų ir diagnostikos vaizdavimo laboratorijas. Automatai ir mikrobangų krosnelės yra teikiamos kavinėje ir studentų holas, kur studentai gali surinkti už conversa¬tions, TV žiūrėjimas, ir žaidimų. Bay Area Rapid Transit "(Bart) ir daugelis autobusų maršrutai yra netoliese.

Nurodykite Lincoln universitetas

Nuo 1919 m Linkolnas universitetas visada išlaikė rasių ir kultūrų orientaciją. Geografinė ir istorinė įtaka San Francisco Bay Area pritraukė studentus iš daugelio tautų, ypač šalių visame Ramiojo vandenyno. Taigi, universitetas siekė suteikti tarptautinę nustatymą savo studentams. Studentai yra skatinami būti intelektualiai smalsus į žinių ir supratimo apie kultūrinius skirtumus ir panašumus vykdymu, ir didelių pastangų rasti sprendimus, kaip pasaulio problemomis šiandien. Pastaraisiais metais studentų iš daugiau nei keturiasdešimties šalių buvo priimti į Linkolno universitete.

Linkolnas universitetas yra mokymosi bendruomenė, kurios nariai, įskaitant administracijos, dėstytojų ir studentų, palaikykite keletą unikalių kultūrinių sluoksnių ir bruožų įvairovė. Mokymo programa yra pagrįsta bendrais tyrimais ir yra skirta skatinti individualų tirti pažangių tyrimų. Universitetas vykdo savo programas su sąmoninga dėmesio ant kryžiaus kultūrų mokymosi dimensijas.

Linkolnas universitetas suteikia povidurinio švietimo galimybes visiems studentams, nepriklausomai nuo jų kilmės šalyje, socialinio ir ekonominio lygio, rasės, etninę, arba religinių sluoksnių. Universitetas turi atviros priėmimo į visiems kvalifikuotiems studentus politiką.

Kiekvienas studentas yra atskiras ir unikalus asmuo, kuris yra gerbiamas kaip toks. Vienas iš kiekvieno fakulteto narys tikslų yra gerbti ir stiprinti orumą ir vertę kiekvienam studentui. Numatytos Universiteto paslaugų išsiskiria savo konkretaus gebėjimo patenkinti studentų poreikius, kurie siekė savo unikalių tikslų. Šiuo tikslu kiekviena dėstytojai ir darbuotojai narys prisideda prie profesinio orientavimo ir konsultavimo procesą.

Misija Lincoln universiteto

Lincoln Universiteto misija yra teikti naujoviškus ir tradicinių švietimo sintezę, vedantį į neapmokėtų profesinių galimybių Amerikos ir užsienio studentams. Švietimo programos absolventas ir studijas, taip pat sertifikato programos yra sukurta siekiant suteikti atvykti į sėkmingą karjerą ir įrankiai profesiniam tobulėjimui. Su bakalauro laipsnį verslo ir diagnostikos ir sertifikatų giminingų sveikatos srityse, Lincoln universiteto studentai yra gerai pasirengę įsilieti į darbo rinką įgūdžių, atitinkančių šiuolaikinės darbo poreikius. Studijų programų verslo studijas, bent tiek magistrantūros ir doktorantūros studijas lygį, teikti sėkmingai studentams išsamų ir praktinio fone verslo pasaulyje.

Pagrindiniai tikslai universiteto yra:

  1. padėti studentams plėtoti savo analitinius pajėgumus;
  2. suteikti reikalingų žinių apie pasirinktų dalykinių sričių;
  3. supažindinti su asmeninės atsakomybės būtinos, kad veiktų kaip tarpusavyje susijusiame pasaulyje piliečio požiūrį;
  4. teikia terminalo laipsnį į motyvuotus ir galinčių studentams.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti MBA » Matyti BScs » Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

MBA Informacinėse Sistemose

Su bendrabučiu 54  September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Oakland

MBA Lincoln universiteto profesinė laipsnį. Ji yra skirta kurti plačią vadovavimo kompetenciją, kad absolventai susidoroti su įvairiomis verslo situacijose, atitinkančiomis jų įvairių sluoksnių. Lincoln universiteto MBA programa palaiko stiprią tarptautinę dėmesio. Siekiant įgyvendinti bendrą misiją, dėmesys visoje programoje individo vystymuisi per koncentracijos pagrindinių disciplinų ir įgūdžių, taip pat konkrečių dalykinių sričių. [+]

MBA Įvadas

MBA Lincoln universiteto profesinė laipsnį. Ji yra skirta kurti plačią vadovavimo kompetenciją, kad absolventai susidoroti su įvairiomis verslo situacijose, atitinkančiomis jų įvairių sluoksnių. Lincoln universiteto MBA programa palaiko stiprią tarptautinę dėmesio. Siekiant įgyvendinti bendrą misiją, dėmesys visoje programoje individo vystymuisi per koncentracijos pagrindinių disciplinų ir įgūdžių, taip pat konkrečių dalykinių sričių. Šie tikslai buvo nustatyti ir laikomos tinkamomis:

naudoti analitinių įrankių iš kiekybinių ir elgsenos mokslų žinias; aprėptis iš pagrindinių funkcinių sričių verslo su stresu apie jų tarpusavio santykius; lankstaus prisitaikyti prie besikeičiančios aplinkos kūrimas; studento gebėjimą įvertinti socialinius, politinius ir ekonominius vertybes plėtra; pažanga įgūdžių grupės bendradarbiavimo ir sprendimų priėmimo procese; bendravimo įgūdžių lavinimas; plėtra profesinės atsakomybės jausmą; daugiatautės aspektai kaip susijęs su visų dalykinių sričių. MBA BENDRIEJI REIKALAVIMAI ... [-]

Verslo Administravimo Magistras (MBA)

Su bendrabučiu 54 valandos September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Oakland

MBA Lincoln universiteto profesinė laipsnį. Ji yra skirta kurti plačią vadovavimo kompetenciją, kad absolventai susidoroti su įvairiomis verslo situacijose, atitinkančiomis jų įvairių sluoksnių. Lincoln universiteto MBA programa palaiko stiprią tarptautinę dėmesio. Siekiant įgyvendinti bendrą misiją, dėmesys visoje programoje individo vystymuisi per koncentracijos pagrindinių disciplinų ir įgūdžių, taip pat konkrečių dalykinių sričių. [+]

MBA Įvadas

MBA Lincoln universiteto profesinė laipsnį. Ji yra skirta kurti plačią vadovavimo kompetenciją, kad absolventai susidoroti su įvairiomis verslo situacijose, atitinkančiomis jų įvairių sluoksnių. Lincoln universiteto MBA programa palaiko stiprią tarptautinę dėmesio. Siekiant įgyvendinti bendrą misiją, dėmesys visoje programoje individo vystymuisi per koncentracijos pagrindinių disciplinų ir įgūdžių, taip pat konkrečių dalykinių sričių. Šie tikslai buvo nustatyti ir laikomos tinkamomis:

Naudokite analitinių įrankių iš kiekybinių ir elgsenos mokslų žinias; aprėptis iš pagrindinių funkcinių sričių verslo su stresu apie jų tarpusavio santykius; lankstaus prisitaikyti prie besikeičiančios aplinkos kūrimas; Studento gebėjimą įvertinti socialinius, politinius ir ekonominius vertybes plėtra; Pažanga įgūdžių grupės bendradarbiavimo ir sprendimų priėmimo procese; Bendravimo įgūdžių lavinimas; plėtra profesinės atsakomybės jausmą; daugiatautės aspektai kaip susijęs su visų dalykinių sričių. MBA BENDRIEJI REIKALAVIMAI ... [-]

Vaizdo įrašai

Lincoln University, Oakland, CA

Kontaktai
Vietos adresas
401 15th Street
Oakland, California 94612
USA

Oakland, California, 94612 US