Oficialus aprašymas

Kas yra dabar Profesionalus Kolegijos ir Tęstinių studijų atidaryta Fall 1946 kaip La Salle Vakaro skyriaus, su 36 vyrai susitikę šešių kursų pirmadienį, antradienį ir ketvirtadienį. Netrukus po to, vakaras skyrius buvo turinti "milžinišką poveikį Delaveras Valley pramonės su daugiau nei 350 įvairių įmonių ir pramonės problemas ... atstovauja studentų organizacijos." Per pirmuosius du dešimtmečius vakaras skyrius pritraukė studentus pirmiausia yra susiję su profesinės ir įgūdžius, orientuotas mokymo programas ", chemijos, elektronikos fizikos ir taikomosios matematikos." Apskaita, Pramonės valdymo ir inžinerijos fizikos buvo labiau populiarėja didžiųjų ir trys vietinės įmonės, "General Electric", Philco ir RCA, kiekvienas turėjo daugiau nei 100 darbuotojų lankyti La Salle naktį. Iki 1970 naujų darbo galimybių, susijusių su visuomenės gerovės srityse kilusios iš studentų susidomėjimą socialinių mokslų, ypač psichologijos ir baudžiamojo teisingumo banga. Vėliau, IT Technologijos ir verslo administravimo pritraukė didžiausią skaičių studentų. Daugelis socialiniai bei ekonominiai pokyčiai įvyko 1970 metais. Gyventojai ir įmonės persikėlė iš į priemiesčius. Krikščionių Brothers "istorija susirinkimo studentams, kur jie yra", jeigu palaikomasis kontekstą planus šviesti suaugusiuosius. Siekiant patenkinti didėjančią paklausą bakalauro ir magistro studijas, Bucks County Center Newtown Pensilvanijos buvo įkurta 1997 metais ir Montgomery County Metroplex Plymouth Meeting Pensilvanijos buvo įkurta 2008 metais. La Salle universitetas 's atsidavimas inovacijoms, prieinamumo ir išskirtinės akademinės kokybės, kaip apibrėžta profesinių kolegijos kontekste ir Tęstinių studijų siekia nuolat išlaikyti savo reputaciją kaip vieną iš geriausių regiono institucijų suaugusiems šviesti. Profesinių Kolegijos ir Tęstinių studijų "vadovybė, instruktoriai, ir darbuotojai yra įsipareigojusi užtikrinti, kad visi dalyviai gauna pačius geriausius galimybes mokytis visą gyvenimą. Misijos ataskaita La Salle University College, profesinių ir Tęstinių studijų trokšta būti pasirinkimo įstaiga Delavero slėnyje, siekiant patenkinti kintančius poreikius besimokančių suaugusiųjų siekti, kad mokymosi visą gyvenimą geriausias.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

La Salle University College of Professional and Continuing Studies

Mūsų programa yra tarptautiniu mastu pripažinta, kad jos uždirbtus akreditaciją iš AACSB International (už Collegiate Schools of Business pažangos asociacijos). Mes pabrė ... [+]

Verslo administravimo magistras

Mūsų programa yra tarptautiniu mastu pripažinta, kad jos uždirbtus akreditaciją iš AACSB International (už Collegiate Schools of Business pažangos asociacijos). Mes pabrėžiame, akademinės kompetencijos ir įsipareigojimą nuolat gerinti.

Į Lasallian tradicija, mūsų programa mišiniai akademinę teoriją su praktiniais patirtimi mūsų įvairių, labai motyvuotų studentų ir neįvykdyti fakulteto. Klasės yra nedidelės, todėl galite sužinoti savo klasiokų ir profesoriai gerai ir mokytis dinamišką atmosferą.

Tai MBA programa yra siūloma Bazelio prekybos rūmų. Kiekvienas mokinys užima 45 kreditų savaitgalio formato prasidedančių sausio arba gegužės mėn. Programa yra baigtas per 15 mėnesių ir yra tik 20-25 studentų. Studentai turės keliauti į Jungtines Amerikos Valstijas vieną savaitę per programą.... [-]

Šveicarija Bazelis Jungtinės Amerikos Valstijos Filadelfijoje
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
15 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba