Oficialus aprašymas

Kelley mokykla siūlo aukščiausios klasės verslo išsilavinimą, orientuotą į nukreips jus į savo tikrąją sėkmę.

Tuo Kelley School of Business, mes esame sukurti karjeros pagreitį versle. Mūsų studentai turi talentą būtų sėkmingas, nuolankumą augti ir atkaklumas atkakliai. Tai dvasia kartu su švietimo, kad tik elitas Kelley mokykla gali duoti-rezultatus absolventų žinių ir įgūdžių, reikalingų įveikti naujus iššūkius, kad teigiamas pokytis galima ir prisidėti prie jų organizacijų nuo pirmos dienos.

Mes turime šaknis pirmą darbo žinoma siūlomų Indianos koledžo Bloomington 1830. Indianos kolegija augo būti Indianos universitete, o prekybos ir Finansų Mokykla, įsteigta 1920 metais, išaugo būti Kelley School of Business. Mes pasiūlė verslo kursus mūsų Indianapolis miesteliu nuo 1916, įgyvendinama vykdomosios švietimo 1952 ir avansas verslo švietimo pasauliniu mastu. Mūsų Chronologija demonstruoja daugiau nei 100 metų verslo kompetencijos.

apie Kelley

Darbdaviai pasakykite mums jie ieško mūsų studentus ir absolventus jų teigiamą, darbščių požiūris ir jų pasitikėjimu, kad ateina iš realaus pasaulio, taikoma švietimas mūsų fakultete pristatyti visuose aukštojo mokslo laipsnio.

Mūsų fakulteto nariai reikalauti ir gauti geriausias iš mūsų studentams. Kelley mokiniai mokosi, kaip vairuoti rezultatus. Tai kokybė atsispindi mūsų išskirtinis Darbas siūlymo normos, mūsų karjeros konsultavimo paslaugas reputacija ir mūsų bendrą buvimo vietos, kaip geriausių verslo mokyklų.

vėliava

Pasitrauk nuo momento pagreitį

Yra akimirkų svarbą gyvenime. Jie atsitikti bet kur, bet kuriuo metu. Įkvėpimo blykstė naują verslą, įvadas į mentoriaus, žuvų iškrovimo didelis darbas-tai panašu centriniai momentai, apibrėžiantys jums. Ir be tinkamo mokymo ir paramos, tai jie visi yra: vienviečiai akimirkų, kad pabaigoje, kai jie galų. Su Kelley, šie momentai sprogti į grandininių reakcijų galimybę. Jūs ne tik paruošė jiems; Jūs galėsite naršyti juos būtų galima vadovauti save į savo tikrąją sėkmę.

vėliava

Misija

Iš Kelley School of Business misija transformuoti studentų, organizacijų ir visuomenės gyvenimą per valdymo mokslo ir mokslinių tyrimų. Mūsų tikslas yra gaminti: a) studentams, kurie pasaulio piliečiai, kurie turi teigiamą poveikį jų organizacijų ir apie bendruomenių, kuriose jie gyvena, ir b) tyrimų, kurie avansu tiek teorijos ir praktikos. Mes pabrėžti bendrus požiūrio, skatinančio pridėtinės vertės partnerystes tarp dėstytojų, studentų, absolventų, kitų universitetų ir akademinių padalinių kūrimą ne TV, o su privataus sektoriaus ir ne pelno organizacijų.

Tuo Kelley School, mes esame įsipareigoję išlaikyti keletą grindžiama vertybių sistemą:

  • Etikos ir vientisumo
  • Kompetencijos, profesionalumas ir pasididžiavimas visa tai mes darome
  • Asmeninė iniciatyva ir asmeninė atsakomybė
  • Įsitraukimas visi mūsų dėstytojų ir darbuotojų nedirba prie mokyklos misiją
  • Vykdomi naujovės mūsų programų ir stipendijų
  • Iš bendradarbiaujant, mandagumo, pagarbos ir kolegialaus elgesio dvasia visuose kontekstuose
  • Atviras ir tiesmukas bendravimas
  • Įvairovė ir įtrauktis ir
  • Tiesiog ir teisinga pripažinimas veiklos
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Pasaulinės MBA studijos

Kelley School of Business Indiana University

"Kelley-Manchester Global MBA" yra unikali galimybė uždirbti du magistro laipsnius iš dviejų aukščiausiųjų verslo mokyklų ir siekti visuotinių ryšių. Mokysitės per intern ... [+]

Uždirbkite du magistrantus iš dviejų elito verslo mokyklų

"Kelley-Manchester Global MBA" yra unikali galimybė uždirbti du magistro laipsnius iš dviejų aukščiausiųjų verslo mokyklų ir siekti visuotinių ryšių. Mokysitės per internetą ir akis į akį, įskaitant galimybes dalyvauti Dubajuje, Honkonge, Mančesteryje, San Paulėje, Šanchajuje ir Singapūre.

Ši dviguba MBA programa yra kartu pristatoma Kelley verslo mokykla ir Aljanso "Manchester Business School" aukščiausio lygio JAV ir Jungtinėje Karalystėje įsteigtos institucijos, pripažintos visame pasaulyje už savo novatoriškas verslo mokymo programas.

Pasiekite pasaulinį verslą

Tai kitokia MBA patirtis, kuri atveria daugiašales profesines galimybes - turi galimybę transformuoti savo karjerą. Su "Kelley-Manchester Global MBA" įgysite keletą konkurencinių pranašumų, įskaitant:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Bloomingtonas Jungtinė Karalystė Mančesteris
Rugsėjis 2020
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Picture yourself at Kelley

Build Your Momentum with Kelley

Kelley/Manchester Global MBA: Lauren Smith

Location address
Godfrey Graduate and Executive Education Center
1275 E. 10th Street

Bloomington, Indianoje, 47405 US
Social Media
Location address
801 W. Michigan Street
Indianapolis, Indianoje, 46202 US
Social Media