Krannert Executive Education, Purdue University

Įvadas

Oficialus aprašymas

ŠVIETIMAS, SUSIJĘS SU TIKSLAIS

Purdue universiteto vykdomasis švietimas siūlo programas, kurios atitiktų individualius tikslus ir įmonės poreikius.

  • Dirbantys specialistai uždirba "Executive MBA", kad pasirengtų tiesioginiams ir ilgalaikiams karjeros tikslams.
  • Pramonės specialistai rengia valdymo įgūdžius per savaitę mūsų atviros profesinės raidos programose.
  • Įmonės gauna iš mūsų pritaikytų programų, skirtų patenkinti unikalius jų organizacijos poreikius.

Nepriklausomai nuo jūsų asmeninių ar įmonės tikslų, sužinokite, kaip "Krannert Executive Education" programa gali padėti jums pasiekti ir viršyti juos!

Kodėl Krannertas?

Rytdienos verslo lyderiai bus tie, kurie kalba apie naujoves, kurie žino, kaip analizuoti duomenis, kurti ir statistiškai pagrįsti kūrybinius verslo sprendimus ir netgi iš naujo pritaikyti naujas technologijas. Jei jūs įsivaizduojate save kaip vieną iš šių lyderių, Krannerto vadybos mokykla yra ta vieta, kur norite būti. "Krannert" yra gyvas pasaulyje žinomame universitete, kuriame veikia moksliniai tyrimai, turinti ilgą istoriją pirmaujančiam mokslo ir inžinerijos srityje. Jame siūloma daugiau analitinių ir problemų sprendimo problemų, susijusių su verslo švietimu ir pragmatišku požiūriu į akademikus . Skirtingai nei bet kur kitur, "Krannert" metu sužinosite, kaip mokytis, kaip ieškoti, tyrinėti ir mąstyti naujais būdais. Visą laiką jūs būsite panardintas į bendradarbiavimo, darbo ir etikos kultūrą, kuri suteikia minkštus vadovavimo įgūdžius - kaip kurti ir perduoti viziją, o diplomatiškai - daryti įtaką kitiems, kad ją realizuotume. Štai kodėl Krannertas. Čia prasideda pasauliniai verslo lyderiai. Pažiūrėkite į Krannerto patirtį.

"Purdue" verslo ženklas

"Hiustonas, turime problemą ..." Įkvėptas vienas iš labiausiai tęstinių įvykių JAV istorijoje, ši simbolinė frazė tapo verbaliniu "Bat-signalu", skirtu aštraus protui, kuris gali greitai prisitaikyti prie greito mąstymo situacijos . Tai taip pat yra puikus vaizdas, kodėl verslo studentai Krannert School of Management baigia su nepaprastą pranašumą. Krannertas yra vienas iš šalies elito verslo mokyklų ir glaudžiai bendradarbiauja su aukščiausio lygio inžinerijos mokykla, gaminančia 23 Apollo ir kitus NASA kosmonautus - daug daugiau nei bet kuris kitas universitetas. Kurdamas "Purdue" stiprumą mokslo ir technologijų srityje, "Krannert" vienareikšmiškai siekia mokytis iš verslo, remdamasis moksliniais tyrimais pagrįstu kiekybiniu požiūriu, kuris ugdo studentų analitinius įgūdžius ir, žinoma, gamina absolventus, turinčius išradingų, mąstymo greito sprendimo problemų kiekvieną modernią dienos komercinės įmonės poreikius.

Inovacijų ekosistemos

Žingsnis už teorijos ribų ir iš tikrųjų įsitraukti į verslą. Kiekvienos "Krannert" klasės klasėje esančios rankos yra dinamiškos idėjos gamykla - reali, praktiška R

Neįtikėtinai įmantrios karjeros paslaugos

Svarbiausios gyvenimo pamokos knygoje yra retos. Kalbant apie tai, kai jūsų investicijų į švietimą grąža pasiekia darbą, kurį jūs galų gale išsikraustate, jie taip pat nėra "praktinės" laboratorijoje. Jie yra rasti turtingą žmonių tinklų ir neįkainojamas naudingumas profesinės socialinės įgūdžių plėtros, kurios yra vertės pridėti bruožai Krannert vadybos mokykla. Krannerto studentas, skirtingai nuo bet kur kitur, galės panaudoti dinamišką karjeros išteklių ir galimybių spektrą, kuris siejamas su vadovavimo kursais ir individualiu koučiavimu su absolventų tinklu, neprilygstamu pramonės įvairovei, ir visiško skalūno didelio energijos karjeros mugės, įskaitant didžiausią kolegialų mugę šalyje.

Prieinamieji "žmogiškieji" ištekliai

Aukštasis mokymasis turi būti žemesnis. Todėl Krannerto vadybos mokykla, papildanti labiau analitinį, tyrinėjamą verslo planą, dirba su MO, kuris labai vertina ekologiškesnes, menkiau menkiausias žmogaus švietimo savybes. Nuo to momento, kai jūs pirmą kartą įsitraukite į Krannerto mokyklą, girdėsite gyvą balsą, įvertinsite viską, kas jausitės laukiame ir tikrai palaikoma per visą savo akademinę veiklą. Žvelgiant atgal, beveik kiekvienas absolventas gali atkreipti dėmesį į asmeninį Krannerto dalyvavimą kaip į savo kelionę - vieną iš neįkainojamų studentų mentorių programų, akcentuojantį fakulteto prieinamumą, koorto mokymosi modelį, nenutrūkstamą karjeros tarnybos instruktavimą, arba nuostabi visuotinė ekspozicija, Purdue'as nuolat įsitvirtinęs aukštoje universitetų įvairovėje ir galimybės studijuoti užsienyje.

Maža mokykla, didžiulis tinklas

Tai nėra žuvų dydis tvenkinyje. Tai yra kaip "mokyklos" stora. Kai kitos verslo koledžai, teisingai ar netinkamai, skatina labiau individualizuotą, konkurencingą, statusą orientuotą studentų viziją, Krannerto vadybos mokykla yra orientuota į komandą. Taip, "Krannert" yra "Big Th" universiteto dalis ir siūlo visus su tuo susijusius didžiųjų tvenkinių privalumus, įskaitant prieigą prie visuotinio ir labai įdarbinto absolventų tinklo, kuris žymiai padidina mokymosi ir karjeros galimybes. Tačiau, palyginti su savo bendraamžiais, "Krannert" yra proporcingai mažesnis masto požiūriu - palaiko studentų išreikštą šeimos jausmą, labiau tarpusavyje skatinančią konkurencijos atmosferą ir labai klasterių modelį, kuris atspindi šiandien veikiančių verslo įmonių veikimą ir sprendimą problemos. Taigi, didelė žuvis miesteliu? Galbūt. Tačiau labai mažai "Krannert" sukūrė daug atsargų. Vietoj to, jie labiau linkę pasisekti kartu.

Verslas yra neįprastas

Kadangi sėkmingas prekės ženklas visada turi diferencijuotą pranašumą. Nesvarbu, ar kalbama apie įmonę, produktą, universitetą ar studentą, sėkmingas prekės ženklas turi asmenybę. Gylis. Motyvacija. Tikslas. Krannert School of Management, kiekvienas aspektas, kiekvienas niuansas iš viso mokymo patirtį yra suprojektuotas, pastatytas ir skirtas papildyti tekstūra jūsų augimo studentas ir, dar svarbiau, jūsų kaip profesionalų ateitį.

Purdue yra žaidimų keitiklių augimo koeficientas

Nuo 2018 m .:

  • # 1 tarptautinių studentų paskirtis STEM disciplinose (JAV Tėvynės saugumo departamentas)
  • # 5 tarp viešųjų universitetų "Wall Street Journal" reitinge 500 JAV kolegijų
  • # 11 tarp viešųjų universitetų (JAV naujienos

Vietos