Krannert Executive Education, Purdue University

Įvadas

Oficialus aprašymas

ŠVIETIMAS kad pasiektumėte savo tikslus

Vykdomosios Švietimas Purdue universiteto siūlo programas, kad atitiktų individualius tikslus ir įmonės poreikius.

Darbo profesionalai uždirbti MBA pasirengti nedelsiant ir ilgalaikių karjeros pažangos tikslus. Pramonės specialistų plėtoti vadovavimo įgūdžius taip mažai, kaip vieną savaitę mūsų atviro stojimo sertifikato programas. Įmonės naudos iš mūsų užsakymą programas, sukurti, siekiant patenkinti specifinius poreikius jų organizavimas. Nepriklausomai nuo jūsų asmeninių ar su bendrove tikslai, ištirti, kaip Krannert Vykdomosios švietimo programa gali padėti jums pasiekti ir viršyti jų!

Kodėl Krannert

Rytdienos verslo lyderiai bus tie, kurie kalba apie naujoves-kurie žino, kaip analizuoti duomenis, rengti ir statistiškai pagrįsti kūrybinį verslo sprendimus, ir net imtis naujų technologijų rinkoje kalbą.

Jei įsivaizduoti save kaip vieną iš šių vadovais Krannert vadybos mokykla yra ten, kur norite būti.

Gyvas viduje pasaulinio garso, mokslinių tyrimų pagrindu universitete ilgą istoriją lyderystės mokslo ir inžinerijos, Krannert siūlo daugiau analizės, problemų sprendimo markės verslo švietimo ir labiau pragmatiški, gauti darbo vietoje padaryta požiūrį į akademikų ,

Skirtingai nei bet kur kitur, ne Krannert, jūs išmoksite, kaip mokytis, kaip paklausti, mokslinių tyrimų ir galvoti naujų būdų.

Visi kartu, jums bus panardintas į bendradarbiavimo, darbo etika kultūrą, kuri suteikia minkštas įgūdžius vadovavimo patirtį kurti ir bendrauti viziją ir diplomatiškai įtaką kitiems ją aktualizuoti.

Tai kodėl Krannert. Tai kur prasideda pasaulio verslo lyderiai.

Paimkite platesnį pažvelgti į Krannert patirtį.

Purdue Gamintojas Verslo

"Houston mes turime problemą ..." įkvėpė vienas iš labiausiai suspenseful įvykių Amerikos istorijoje, tai Portretų Catchphrase tapo žodžiu "Bat-signalas" aštrių protų, kurie gali prisitaikyti ir greitai reaguoti į think-greitai situacija ,

Tai taip pat puikus fotografiją Kodėl verslas studentams tuo Krannert vadybos mokykla absolventas su įtikinama pranašumą.

Laikomas vienu iš tautos elito verslo mokyklų, Krannert glaudžiai dirba su aukščiausią reitingą inžinerijos mokykloje, gaminanti 23 Apolono ir kitų NASA astronautai - kur kas daugiau nei bet kuri kita universitete.

Operacinės prieš šią Purdue jėga mokslo ir technologijų fone, Krannert unikaliai metodus verslo mokymąsi iš mokslinių tyrimų pagrindu, kiekybinio kampu, kad vystosi mokinių analitinius įgūdžius ir, žinoma, gamina absolventus su išradingas, manau, greitai problemų sprendimo gebėjimų kiekvienas modernus įvedimo dienos komerciniai įmonių poreikius.

Inovacijų ekosistemos

Dėti ne teorijos ir faktiškai gauti iki verslo. Ranka pasiekiama kiekvieno Krannert klasėje yra dinamiškas idėja gamykloje realaus pasaulio, praktiškas MTTP ir verslo paleidimo "ecosystem'-kuri siūlo neprilygstamą mokymosi patirtį.

Vyksta šiuo miesteliu, tai aukštesnio švietimo / privataus įmonė "susijungimas", kur investuotojai, gamybos partneriai, verslininkai, mokslininkai, dėstytojai, absolventai ir studentai kaip jūs nuolat sukant pramonės raida pavaras.

Asociacija, Krannert studentai turi prieigą prie neįtikėtinai poreikiais grindžiamus galimybių, kur jie gauna praktinės patirties komercializuoti, ir optimizuoti realiomis veiklos parametrai, labai naujausias technologijas.

Neįtikėtina Savvy Karjera Paslaugos

Life Svarbiausi pamokos retai knygoje. Šiuo klausimu, kai ateis jūsų švietimo investicijų grąža iki darbo jums galiausiai žemė, jie nėra rasta "hands-on" laboratorijoje arba.

Jie randami žmogaus tinklų ir neįkainojamą naudingumo profesinės socialinės įgūdžių tobulinimas turtingumą, kurie vertė pridėti požymiai ir Krannert vadybos mokykloje.

Kaip ne Krannert studentas, skirtingai nei bet kur kitur, galėsite sverto dinaminio masyvo karjeros išteklių ir galimybių, kad nuo vadovavimo kursinių ir vienas ant vieno instruktavimas, Alumni tinklo neprilygstamą pramonės įvairovę ir visą skalūnų aukštos energijos karjeros mugės-įskaitant didžiausių kolegialios mugėje šalyje.

Draugiškas "Žmogaus ištekliai

Aukštojo mokslo, turėtų būti į Žemę.

Štai kodėl, kaip priedas prie jo daugiau analitinio, tyrinėjo pagrįstas verslo studijų programą, Krannert vadybos mokykla veikia su MO, kuris yra giliai suprantantys daugiau organinių, mažiau šabloniški žmogiškųjų savybių ugdymo.

Nuo to momento išgirsite gyvą balsą, kai pirmą kartą užsiimti Krannert mokyklą, jūs įvertinsite visa tai leidžia jaustis laukiami ir tikrai palaiko visą savo akademinių užsiėmimų.

Žvelgiant atgal, beveik kiekvienas absolventas gali nurodyti asmens dalyvavimas ne Krannert kaip lūžis jo ar jos kelionė-viena neįkainojama studentas mentoriaus programas, akcentuojant fakulteto prieinamumu, kohortos mokymosi modelis, nenuilstantis karjeros paslaugų instruktavimas, arba nuostabi pasaulinė poveikio patirtis, su Purdue nuosekliai reitingą aukštą on-campus įvairovės ir studijų-užsienyje galimybės.

Mažos mokyklos, Didžiulis tinklas

Tai ne iš tvenkinio žuvų dydis. Tai kaip Tvirtai "mokyklos" yra. Kai kiti verslo kolegijos, teisinga ar neteisinga, skatinti labiau individualistinė, konkurencingos, status varoma studentų Vibe The Krannert vadybos mokykla yra neapologetiškai komanda orientuota.

Taip, Krannert yra dalis Big Dešimt universitete ir siūlo visas susijusias "Big-tvenkinys" privalumus, kurie ateina su juo, įskaitant prieigą prie pasaulinio ir labai užsiima absolventų tinklą, kuris smarkiai pagerina mokymosi ir karjeros galimybes.

Tačiau, palyginti su jos bendraamžiais, Krannert yra proporcingai mažesni skalės išlaikyti studentą išpažino šeimos jaustis, labiau abipusiškai skatinti atmosferą konkurenciją ir labai bendrai klasėje modelį, kuris atspindi, kaip šiandieninės sėkmingai verslo įmonės veikia ir išspręsti problemos.

Taigi, Big Fish miesteliu? Galbūt. Tačiau labai mažai ne Krannert įdėti daug atsargų, kad. Vietoj to, jie labiau linkę pavyks kartu.

Tai Verslas, neįprastas

Kadangi sėkmingas prekės ženklas visada turi diferencialo pranašumą.

Nesvarbu, ar kalbame apie įmonę, prekę, universitete ar studentas, sėkmingai markės turi asmenybę. Gylio. Motyvacija. Tikslu.

Tuo Krannert School of Management, kiekvieną aspektą, kas bendro ugdymo patirtį niuansas yra suprojektuoti, pastatyti ir skirtas pridėti tekstūrą į savo augimo kaip studentas ir, dar svarbiau, savo ateitį, nes profesionalus.

Purdue Ar augimo faktorius Žaidimo keitėjų

Nuo 2016 vasario ...

8 gamintoja paleisties talentą tarp JAV valstybinių universitetų

18 dauguma absolventai tarnauti kaip Fortune 500 įmonių vadovų

91% absolventas sėkmės rodiklis (5 metų vidurkis)

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti EMBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

Executive MBA

Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Ištęstinės 19 mėnesių September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Lafayette

EMBA programa "Purdue" jau daugiau nei 30 metų teikia švietimo sprendimus darbo specialistams. Programoje yra geriausias Krannerto fakultetas ir kalbėtojai, garsėjantys savo žiniomis. Jis yra nuosekliai priskirtas prie geriausių pasaulyje programų. [+]

EMBA programa "Purdue" jau daugiau nei 30 metų teikia švietimo sprendimus darbo specialistams. Programoje yra geriausias Krannerto fakultetas ir kalbėtojai, garsėjantys savo žiniomis. Jis yra nuosekliai priskirtas prie geriausių pasaulyje programų.

Jūs galite užpildyti savo EMBA laipsnį, kol dirba visą darbo dieną ir lanko asmenines klases tik vieną ar dvi savaites per ketvirtį. Tai yra formatas, kuris suteikia jums geriausio abiejų pasaulių - patogumo internete ir galingesnio mokymosi ir tinklų su kitais specialistais iš JAV ir pasaulio.

Daugiau informacijos

Prašome patikrinti mūsų brošiūrą dėl papildomos informacijos.

Programai reikalingas ne mažiau kaip 5 metų darbo patirtis.... [-]


IMM Global Executive MBA

Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Ištęstinės 19 mėnesių March 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos West Lafayette

Daugiau nei 20 metų IMM Global Executive MBA programa padėjo vadovams ir korporacijoms tapti veiksmingesniais tarptautinės ekonomikos dalyviais. [+]

Teisė pasirengti pasauliniam valdymui

Daugiau nei 20 metų IMM Global Executive MBA programa padėjo vadovams ir korporacijoms tapti veiksmingesniais tarptautinės ekonomikos dalyviais. Įgyvendinus penkias verslo mokyklas keturiuose žemynuose, mūsų programa siūlo tikrai pasaulinio masto pasiekiamumą kartu su vietine panardyma, nes 10 savaičių stovyklavietės rezidencijos septyniose skirtingose ​​šalyse.

Greiti faktaiUždirbkite du MBA laipsnius: Purdue (JAV) ir TIAS (Nyderlandai)Tarptautinis "Immersion": 10 savaičių septyniose šalyse keturiuose žemynuoseProgramos kalba: 100% anglųVidutinė jūsų bendraamžių studentų profesinė patirtis: 13-15 metųTinklo kūrimas: trunka visą gyvenimą... [-]

Vaizdo įrašai

Marthe Reinette speaks about the IMM program

Rochelle McKinney speaks about the IMM program

Danni Schertzing speaks about the IMM program

Todd Hyatt, Executive Vice President and Chief Financial Officer IHS

Kontaktai

Purdue Krannert School of Management

Adresas Lafayette, Indiana, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė http://www.krannert.purdue.edu/executive
Telefonas +1 765-494-1554