Hampton University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kiti universitetai tiesiog moko istoriją. Hamptono universitetas jus supa tiesiai viduryje. Kadangi, kaip greitai atrasite, esate ne tik Hamptono universiteto dalis - Hamptono universitetas yra jūsų dalis.

Nors mūsų šaknys giliai įsiskverbia į šios tautos ir Afrikos-Amerikos patirties istorija, mūsų įžymybių - kaip tavo - yra nustatyti tiesiai ant pasaulinės bendruomenės 21-ojo amžiaus horizontai.

" Hampton University" yra dinamiška, pažangi aukštojo mokslo įstaiga, teikianti platų technikos, laisvųjų menų ir magistrantūros studijų programas. Be to, yra vienas iš geriausių istoriškai juodos pasaulio universitetų, viešbutis Hampton universitetas yra sandariai megztiniai bendruomenė besimokančiųjų ir pedagogų, atstovaujančių 49 valstybių ir 35 teritorijas ir tautas.

Hamptono universitetas įsikūręs Virdžinijos pusiasalyje, netoli Chesapeake įlankos. Aplinkinių miestas Hampton funkcijos platų verslo ir pramonės įmonių, prekybos ir gyvenamųjų vietovių, istorinių vietų ir mylių nuo kranto ir paplūdimiai. Tokie atrakcionai kaip Fort Monroe, NASA Langley Research Centre ir Virdžinijos oro ir kosmoso centras praturtino didžiulę HU universiteto erdvę.

Misija

Geriausi pasiūlymai: Hampton universitetas yra išsamus aukštojo mokslo institucija, skirta mokymuisi, pastato charakterio ir paruošimo perspektyviausių studentų pozicijas vadovavimo ir paslaugų skatinimo. Jo mokymo dėmesys skiriamas mokslo ir profesinio su stipriu laisvųjų menų pagal skustis galvos plaukus. Vykdydamas savo misiją, universiteto reikia, kad viskas, kad ji būti aukščiausios kokybės.

Istoriškai juoda institucija, viešbutis Hampton universitetas yra įsipareigojusi daugiakultūriškumo. Universitetas tarnauja studentų iš skirtingų nacionalinių, kultūrinių ir ekonominių sluoksnių. Nuo pat pradžių iki dabar, įstaiga yra įtraukti studentus iš penkių žemynų - Šiaurės Amerika, Pietų Amerika, Afrika, Azija ir Europa - ir daugelyje šalių, įskaitant Gabonas, Kenija, Gana, Japonijoje, Kinijoje, Armėnijos, Didžiosios Britanijos ir Rusijos, kaip pat Havajų ir Karibų jūros salas ir daugelio Amerikos indėnų tautų. Pateikimas savo studentus į savo planavimo centre, Universiteto suteikia holistinį mokymosi aplinką. Mokymosi palengvino švietimo aukų, griežtą mokymo programą, puiki mokymo, profesinės patirties, daug vadovavimo galimybes ir pabrėžiant charakterio vystymosi vertinanti sąžiningumą, pagarbą, padorumą, kilnumą ir atsakomybė diapazone.

Moksliniai tyrimai ir viešųjų paslaugų yra neatsiejamos dalys Hampton misijos. Siekiant padidinti stipendijas ir atradimą, fakulteto užsiima rašymo, mokslinių tyrimų ir grantsmanship. Fakultetas, darbuotojai ir studentai vadovauti ir paslaugas Universiteto, taip pat pasaulio bendruomenei.

Pasiekti savo misiją, viešbutis Hampton Universitetas siūlo pavyzdinius programas ir galimybes, kurios leistų studentams, dėstytojams ir darbuotojams augti, vystytis ir prisidėti prie mūsų visuomenės produktyvaus ir naudingo būdu.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti MBA » Matyti Health Bakalauras » Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Master in Business Administration

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 5 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Hampton

Hamptono universiteto verslo mokykla siūlo dvejų metų magistrantūros studijų programą ir penkerių metų bakalauro / magistro studijų programą, vedančią į verslo administravimo magistro (MBA) laipsnį. Be to, filosofijos daktaro programa "Verslo administravimas" teikiama per "Hampton University Online" ir "Graduate College". [+]

Hamptono universiteto verslo mokykla siūlo dvejų metų magistrantūros studijų programą ir penkerių metų bakalauro / magistro studijų programą, vedančią į verslo administravimo magistro (MBA) laipsnį. Be to, filosofijos daktaro programa "Verslo administravimas" teikiama per "Hampton University Online" ir "Graduate College".

Penkerių metų bakalauro ir magistro MBA programa

Penkerių metų MBA programa apima 163 akademines valandas kursinių su įterptais bakalauro laipsnį verslo administravimo. Kompetencijos penkerių metų MBA yra pasiekiamos per tarpdisciplininį požiūrį, kuris suteikia studentams:

liberalus švietimas; plati buhalterinė apskaita, technologijos ir inžineriniai pagrindai; tarpasmeniniai įgūdžiai; ir struktūrizuota ir įvairi darbo patirtis; ... [-]