HOFSTRA UNIVERSITY

Įvadas

Oficialus aprašymas

AACSB Accredited
Koledžo studentai

Apie Hofstra universitetas

Hofstra universitetas gali padėti jums gauti, kur norite eiti, su mažos klasės, skirta fakulteto ir gražus, įtampos, miesteliu, plius visų Niujorke galimybių lengvai pasiekiami.

Ieškoti savo ateitį pasirenkant iš maždaug 140 bakalauro programų ir apie 150 studijų programų, į laisvųjų menų ir mokslų, verslo, komunikacijos, švietimo, sveikatos mokslų ir žmogaus Paslaugos, inžinerijos ir taikomųjų mokslų ir apdovanojimai tyrimai, taip pat teisės mokykla ir medicinos mokykla. Studentas-fakultetas santykis 14 su 1 ir prioritetinis dėstytojų kompetencijos užtikrina esate dalis kurti savo sėkmę.

Tuo Hofstra, jūs turėsite visus išteklius, jums reikia - puikus bibliotekos ištekliais su milžinišką interneto ir spausdinimo kolekcijų, state-of-the-art klasėse, mokymosi ir laboratorinius įrenginius, ir platus laidinio ir belaidžio interneto prieiga, įskaitant tik interneto ryšį tarp privačių kolegijų Long Island.

Įvairus kultūros, socialinių, sporto ir rekreacinę veiklą pristato visą koledžo patirtį. Hofstra suteikia studentams galimybę gyventi ir mokytis mūsų gražus, 240 akrų miesteliu Long Island ir turi lengvą priėjimą prie akademinių, kultūrinių ir karjeros galimybes Niujorko metropolinės zonos.

Hofstra at a Glance

Su bendrabučiu Informacija

 • Įkurta 1935
 • Įsikūręs Hempstead, Long Island, 25 mylių į rytus nuo NYC
 • Prezidentas: Stuart Rabinowitz JD
 • Klebonas: Gail M. Simmons, mokslų daktaras
 • Privati, Jungiantis visos religijos, coeducational
 • 116 pastatai 244 akrų
 • 25 akademinių ir 28 Iš viso akreditacijas
 • Narys Phi Beta Kappa
 • 100% programa prieinamumas asmenims su negalia
 • Hofstra universitetas turi daugiau nei 134,000 absolventai

kolegija Reunion

Su bendrabučiu gyvenimas

 • 35 gyventi salės gyvena apie 3500 studentų, 18 užeigų, 6 teatrus ir daugiau nei 200 studentų klubai iš kurių yra apie 27 vietos / nacionalinius brolijos ir seserijos
 • Hofstra turi gyvą miesteliu su šimtais socialinių, akademinių ir kultūrinių renginių per metus
 • Hofstra universiteto muziejus yra nacionaliniu lygiu akredituota Amerikos aljanso muziejų. Muziejus, su maždaug 5000 meno kūrinių kolekcija iš įvairių pasaulio kultūrų, siūlo 4-6 originalias parodas kasmet, o taip pat prižiūri didelę kolekciją lauko skulptūros featuring apie 70 meno kūrinių.
 • Į Hofstra bibliotekos yra daugiau nei 1 mln apimtis ir pateikti 24/7 internetinę prieigą prie daugiau nei 100.000 visateksčių žurnalų ir 175.000 elektroninių knygų.
 • 17 Varsity sporto
 • 8 vyrams: Beisbolas, Krepšinis, lygumų, Golfas, Lacrosse, futbolas, tenisas ir imtynių
 • 9 moterims: Krepšinis, lygumų, Žolės riedulio, Golfas, Lacrosse, futbolas, futbolo, teniso ir tinklinio
 • Visos sporto šakos konkuruoti NCAA I skyriaus lygis Colonial Athletic Association

Niujorkas

Pareiškimas misijos ir tikslų

Hofstra universitetas yra privati ​​įstaiga, kurios pagrindinis tikslas yra teikti kokybišką išsilavinimą į savo studentų aplinkoje, kuri skatina, puoselėjančios ir palaiko mokymosi per laisvai ir atvirai keistis idėjomis, žmonijos gerinimo. Hofstra universitetas yra visapusiškai įsipareigojusi akademinės laisvės ir perdavimo, pažangos ir išsaugojimo žinių savo akademinei bendruomenei ir plačiajai bendruomenei. Hofstra universitetas siūlo bakalauro ir magistro programų mokoma pagal mokslinių tyrimų aktyvus ir profesionaliai užsiima fakultete. Akademinės kompetencijos vadovus viską universitetas įsipareigoja.

 • Hofstra universiteto bakalauro išsilavinimas suteikia tvirtą pagrindą laisvųjų menų ir mokslų, kuriais siekiama skatinti intelektinį smalsumą. Tai iš esmės grindžiamas ugdymas plėtoja studentų analitinį ir kritinį mąstymą, stiprina savo bendravimo įgūdžius (žodžiu ir raštu), skatina tarpkultūrinį kompetencijas ir teikia informaciją raštingumą ir technologinius įgūdžius, parengti studentus tapti visą gyvenimą trunkančio besimokantieji.
 • Hofstra universitetas yra skirta iš anksto profesionalių, profesinės, magistrantūros ir doktorantūros programas, kurios palaiko platų karjeros siekius.
 • Hofstra universitetas yra skirta įdarbinti ir išlaikyti aukštos kvalifikacijos ir įvairių akademinės bendruomenės studentų, dėstytojų, darbuotojų ir administratorių pagarbiai įmokų ir orumą kiekvienas iš jos narių.
 • Hofstra universiteto fakultetas yra įsipareigojusi kompetencijos mokymo, mokslinių tyrimų ir paslaugų. Universitetas pabrėžia ir remia kūrimą ir sintezę žinių, taip pat jos sklaidą. Manome, kad geriausias išsilavinimas studentams yra vienas informavo savo mokytojų mokslinių užsiėmimų.
 • Hofstra universitetas yra įsipareigojusi teikti informacines ir technologinius išteklius, reikalingus mokymosi ir žinių pažangą.
 • Hofstra universitetas siekia ugdyti mokinių socialinę ir etinę atsakomybę, estetinį jautrumą, kūrybiškumą ir emocinę ir fizinę savijautą.
 • Hofstra Universitetas siūlo švietimo, CO-ugdomąją ir kultūrines programas ir veiklą, puoselėti vietos, nacionalinių ir globalių klausimų supratimą, skatinti studentus būti aktyviais piliečiais ir bendradarbiams jų vietinės, nacionalinės ir pasaulio bendruomenių.
 • Hofstra universitetas pripažįsta svarbų vaidmenį mūsų vietinėje bendruomenėje ir dalyvauti platesnio nacionalinio ir tarptautinio dialogo. Siūlome programas ir ieškoti galimybių, kad abipusiai naudingus Hofstra Bendrijos ir tų už mūsų miesteliu.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Ištęstinės MBA studijos » Matyti Vienerių metų MBA studijos » Matyti EMBA » Matyti MBA - MBAStudies » Matyti MBA - OnlineStudies » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

Vykdomosios Hibridas EMBA Programa

Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Dieninės Ištęstinės 18 mėnesių September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hempstead + 1 daugiau

Frankas G. Zarb School of Business neseniai pradėjo naują hibridinį EMBA programos nukreiptos į šiandienos darbo specialistas. EMBA hibridas programa gali būti baigtas per 18 mėnesių ir sujungia internetinėje mokymosi patogumą su vietoje klasių vyksta du kartus per mėnesį, šeštadieniais. [+]

Frankas G. Zarb School of Business neseniai pradėjo naują hibridinį EMBA programos nukreiptos į šiandienos darbo specialistas. EMBA hibridas programa gali būti baigtas per 18 mėnesių ir sujungia internetinėje mokymosi patogumą su vietoje klasių vyksta du kartus per mėnesį, šeštadieniais.

Programos tikslai yra šie:

Vykdomoji garsiakalbis serija featuring, C-Suite pramonės lyderiai Mažos klasės dydžių mažiau nei 20 mokinių Viskas įskaičiuota mokslą, kuri apima pasaulinę praktikumo. Ankstesnės miestai apima Japoniją, Kiniją ir Pietų Afriką. GMAT paprastai atsisakyti Stipendijos [-]

Ištęstinės MBA studijos

MBA Manhattan

Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Ištęstinės 28 mėnesių September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hempstead

Frankas G. Zarb School of Business dabar siūlo pagreitintą hibridinį MBA programa į miesto širdyje. Įsikūręs Lenox Hill 130 East 77-ąją gatvę, ši programa siūlo paprastumą prieinamumo darbo profesionalai Niujorke, norintiems gauti Zarb MBA. [+]

Frankas G. Zarb School of Business dabar siūlo pagreitintą hibridinį MBA programa į miesto širdyje. Įsikūręs Lenox Hill 130 East 77-ąją gatvę, ši programa siūlo paprastumą prieinamumo darbo profesionalai Niujorke, norintiems gauti Zarb MBA.

Tai 38-45 kreditų hibridas MBA kohortos programa strateginio verslo valdymo ar strateginio sveikatos priežiūros valdymo yra orientuota į darbo specialistas ir gali būti baigtas per 28 mėnesių. Hibridinis formatas mokymo programos sujungia kursai pristatytas vietoje ir internetu, leidžianti lengvai prieinamumo ir grafiko lankstumo. Daugiau nei pusė visų kreditų pristatomos internete, o Onsite klases planuojama grįžti atgal, vieną naktį per savaitę.... [-]


MBA

Co-op MBA

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hempstead

Co-op "MBA programa tuo Zarb School of Business rengia labai motyvuoti, kvalifikuotą kandidatą šiandienos besikeičiančios ir sudėtingas verslo pasaulyje. [+]

Co-op "MBA programa tuo Zarb School of Business rengia labai motyvuoti, kvalifikuotą kandidatą šiandienos besikeičiančios ir sudėtingas verslo pasaulyje.

Zarb Co-op "MBA programa buvo reitinguojami 79. iki BusinessWeek.

Zarb yra vienintelis Long Ailendas mokyklos sąraše ir vienas iš trijų verslo mokyklų Niujorko metropolinės zonos.

Co-op "MBA programa yra kohortos pagrįsta.

Kiekvienas kohortos klasė pradeda dvejų metų programa rugsėjį ir baigia pagrindinius kompetencijų kursus užrakto žingsnio. Mokantis, dirbant bei mokosi kartu, kiekviena klasė stato savo tapatybę ir tinklų kūrimo galimybes.

Co-op "Patirtis

Co-op "programa suteikia studentams galimybę dirbti visą darbo laiką mokamas poziciją per savo studijų srityje, o gauti savo laipsnį. Tiek vidaus, tiek užsienio studentams, yra tinkami. ... [-]

Flex MBA

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hempstead

Flex MBA programa tuo Zarb School of Business yra skirta tiems, kurie siekia iš anksto savo karjerą plečia savo verslo žinias ir patirtį. [+]

Flex MBA programa tuo Zarb School of Business yra skirta tiems, kurie siekia iš anksto savo karjerą plečia savo verslo žinias ir patirtį. MBA studentų naudos iš Zarb mokykloje anketa state-of-the-art įrenginių ir technologijų, naudojamų šiandienos pažangiausių įmonių, įskaitant Martin B. Greenberg Trading kambarys su 34 Bloomberg profesionalių terminalus. Mokymasis vyksta mokyklos aukštųjų technologijų kabinetai ir yra palaikoma turtinga interneto bibliotekos ir verslo duomenų šaltiniais. Zarb School of Business MBA yra reitinguojami pagal BusinessWeek tarp geriausių 75 Part-Time MBA programos JAV studentai turi daug galimybių mokytis iš verslo lyderių per Zarb vykdomosios Speaker Series ir bendrauti ir tinklo su Zarb mokyklos absolventai. Jie taip pat gali gauti naudos iš karjeros konsultavimo ir darbo paieškos paslaugas universiteto verslo karjeros paslaugų.... [-]


MBA Apskaitos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hempstead

Apskaitos programos MBA rengia studentų vadybinių pozicijų įvairių tipų organizacijų. Programa grindžiama pagrindinių verslo kompetencijų ir funkcinės specializacijos perteikti savo mokiniams sprendimų analizė įgūdžių ir strateginės perspektyvos verslo problemas. [+]

Apskaitos programos MBA rengia studentų vadybinių pozicijų įvairių tipų organizacijų. Programa grindžiama pagrindinių verslo kompetencijų ir funkcinės specializacijos perteikti savo mokiniams sprendimų analizė įgūdžių ir strateginės perspektyvos verslo problemas. Ši programa nėra skirta būti pakankamai kursinį darbą apskaitos ir apmokestinimo gauti studentus ia kaip diplomuotas buhalteris. Studentai, ketinantys siekti ia gali tekti papildyti programos reikalavimus su kitų buhalterinės apskaitos, verslo, juridinių tyrimų ir mokesčių kursus, kurių buvo imtasi pagal diskusijoje.

Tikslai MBA programos

MBA programa rengia studentus valdymo pozicijas įvairių tipų organizacijų. Programa grindžiama pagrindinių verslo kompetencijų ir funkcinės specializacijos perteikti savo mokiniams sprendimų analizė įgūdžių ir strateginės perspektyvos verslo problemas.... [-]


MBA Informacinėse Sistemose

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hempstead

MBA programa rengia studentus valdymo pozicijas įvairių tipų organizacijų. Programa grindžiama pagrindinių verslo kompetencijų ir funkcinės specializacijos perteikti savo mokiniams sprendimų analizė įgūdžių ir strateginės perspektyvos verslo problemas. [+]

Tikslai MBA programos

MBA programa rengia studentus valdymo pozicijas įvairių tipų organizacijų. Programa grindžiama pagrindinių verslo kompetencijų ir funkcinės specializacijos perteikti savo mokiniams sprendimų analizė įgūdžių ir strateginės perspektyvos verslo problemas.

Priėmimo kriterijai

Pareiškėjai dėl priėmimo į MBA programą, turi turėti vidurinio mokslo baigimo atestato laipsnį iš akredituotos įstaigos. Nėra konkrečios bakalauro studijas reikalingas priėmimo, nei kokių nors konkrečių kursas bakalauro studijų rekomenduojama tiems studentams, planuojantiems siekti šių laipsnių. Bakalauro didžiųjų atstovaujamos MBA programos apima, bet neapsiriboja, verslo, švietimo, gamtos ir socialinių mokslų, inžinerijos, humanitarinių ir slaugos.... [-]


MBA Kokybės Vadybos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hempstead

MBA programa rengia studentus valdymo pozicijas įvairių tipų organizacijų. Programa grindžiama pagrindinių verslo kompetencijų ir funkcinės specializacijos perteikti savo mokiniams sprendimų analizė įgūdžių ir strateginės perspektyvos verslo problemas. [+]

Tikslai MBA programos

MBA programa rengia studentus valdymo pozicijas įvairių tipų organizacijų. Programa grindžiama pagrindinių verslo kompetencijų ir funkcinės specializacijos perteikti savo mokiniams sprendimų analizė įgūdžių ir strateginės perspektyvos verslo problemas.

Priėmimo kriterijai

Pareiškėjai dėl priėmimo į MBA programą, turi turėti vidurinio mokslo baigimo atestato laipsnį iš akredituotos įstaigos. Nėra konkrečios bakalauro studijas reikalingas priėmimo, nei kokių nors konkrečių kursas bakalauro studijų rekomenduojama tiems studentams, planuojantiems siekti šių laipsnių. Bakalauro didžiųjų atstovaujamos MBA programos apima, bet neapsiriboja, verslo, švietimo, gamtos ir socialinių mokslų, inžinerijos, humanitarinių ir slaugos.... [-]


MBA Management

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hempstead

MBA programa rengia studentus valdymo pozicijas įvairių tipų organizacijų. Programa grindžiama pagrindinių verslo kompetencijų ir funkcinės specializacijos perteikti savo mokiniams sprendimų analizė įgūdžių ir strateginės perspektyvos verslo problemas. [+]

Tikslai MBA programos

MBA programa rengia studentus valdymo pozicijas įvairių tipų organizacijų. Programa grindžiama pagrindinių verslo kompetencijų ir funkcinės specializacijos perteikti savo mokiniams sprendimų analizė įgūdžių ir strateginės perspektyvos verslo problemas.

Priėmimo kriterijai

Pareiškėjai dėl priėmimo į MBA programą, turi turėti vidurinio mokslo baigimo atestato laipsnį iš akredituotos įstaigos. Nėra konkrečios bakalauro studijas reikalingas priėmimo, nei kokių nors konkrečių kursas bakalauro studijų rekomenduojama tiems studentams, planuojantiems siekti šių laipsnių. Bakalauro didžiųjų atstovaujamos MBA programos apima, bet neapsiriboja, verslo, švietimo, gamtos ir socialinių mokslų, inžinerijos, humanitarinių ir slaugos.... [-]


MBA Marketing

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hempstead

MBA programa rengia studentus valdymo pozicijas įvairių tipų organizacijų. Programa grindžiama pagrindinių verslo kompetencijų ir funkcinės specializacijos perteikti savo mokiniams sprendimų analizė įgūdžių ir strateginės perspektyvos verslo problemas. [+]

Tikslai MBA programos

MBA programa rengia studentus valdymo pozicijas įvairių tipų organizacijų. Programa grindžiama pagrindinių verslo kompetencijų ir funkcinės specializacijos perteikti savo mokiniams sprendimų analizė įgūdžių ir strateginės perspektyvos verslo problemas.

Priėmimo kriterijai

Pareiškėjai dėl priėmimo į MBA programą, turi turėti vidurinio mokslo baigimo atestato laipsnį iš akredituotos įstaigos. Nėra konkrečios bakalauro studijas reikalingas priėmimo, nei kokių nors konkrečių kursas bakalauro studijų rekomenduojama tiems studentams, planuojantiems siekti šių laipsnių. Bakalauro didžiųjų atstovaujamos MBA programos apima, bet neapsiriboja, verslo, švietimo, gamtos ir socialinių mokslų, inžinerijos, humanitarinių ir slaugos.... [-]


MBA Mokesčių

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hempstead

MBA programa rengia studentus valdymo pozicijas įvairių tipų organizacijų. Programa grindžiama pagrindinių verslo kompetencijų ir funkcinės specializacijos perteikti savo mokiniams sprendimų analizė įgūdžių ir strateginės perspektyvos verslo problemas. [+]

Tikslai MBA programos

MBA programa rengia studentus valdymo pozicijas įvairių tipų organizacijų. Programa grindžiama pagrindinių verslo kompetencijų ir funkcinės specializacijos perteikti savo mokiniams sprendimų analizė įgūdžių ir strateginės perspektyvos verslo problemas.

Priėmimo kriterijai

Pareiškėjai dėl priėmimo į MBA programą, turi turėti vidurinio mokslo baigimo atestato laipsnį iš akredituotos įstaigos. Nėra konkrečios bakalauro studijas reikalingas priėmimo, nei kokių nors konkrečių kursas bakalauro studijų rekomenduojama tiems studentams, planuojantiems siekti šių laipsnių. Bakalauro didžiųjų atstovaujamos MBA programos apima, bet neapsiriboja, verslo, švietimo, gamtos ir socialinių mokslų, inžinerijos, humanitarinių ir slaugos.... [-]


MBA Sporto Ir Pramogų Vadybos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hempstead

MBA programa rengia studentus valdymo pozicijas įvairių tipų organizacijų. Programa grindžiama pagrindinių verslo kompetencijų ir funkcinės specializacijos perteikti savo mokiniams sprendimų analizė įgūdžių ir strateginės perspektyvos verslo problemas. [+]

Tikslai MBA programos

MBA programa rengia studentus valdymo pozicijas įvairių tipų organizacijų. Programa grindžiama pagrindinių verslo kompetencijų ir funkcinės specializacijos perteikti savo mokiniams sprendimų analizė įgūdžių ir strateginės perspektyvos verslo problemas.

Priėmimo kriterijai

Pareiškėjai dėl priėmimo į MBA programą, turi turėti vidurinio mokslo baigimo atestato laipsnį iš akredituotos įstaigos. Nėra konkrečios bakalauro studijas reikalingas priėmimo, nei kokių nors konkrečių kursas bakalauro studijų rekomenduojama tiems studentams, planuojantiems siekti šių laipsnių. Bakalauro didžiųjų atstovaujamos MBA programos apima, bet neapsiriboja, verslo, švietimo, gamtos ir socialinių mokslų, inžinerijos, humanitarinių ir slaugos.... [-]


MBA Sveikatos Priežiūros Paslaugų Valdymo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hempstead

MBA programa rengia studentus valdymo pozicijas įvairių tipų organizacijų. Programa grindžiama pagrindinių verslo kompetencijų ir funkcinės specializacijos perteikti savo mokiniams sprendimų analizė įgūdžių ir strateginės perspektyvos verslo problemas. [+]

Tikslai MBA programos

MBA programa rengia studentus valdymo pozicijas įvairių tipų organizacijų. Programa grindžiama pagrindinių verslo kompetencijų ir funkcinės specializacijos perteikti savo mokiniams sprendimų analizė įgūdžių ir strateginės perspektyvos verslo problemas.

Priėmimo kriterijai

Pareiškėjai dėl priėmimo į MBA programą, turi turėti vidurinio mokslo baigimo atestato laipsnį iš akredituotos įstaigos. Nėra konkrečios bakalauro studijas reikalingas priėmimo, nei kokių nors konkrečių kursas bakalauro studijų rekomenduojama tiems studentams, planuojantiems siekti šių laipsnių. Bakalauro didžiųjų atstovaujamos MBA programos apima, bet neapsiriboja, verslo, švietimo, gamtos ir socialinių mokslų, inžinerijos, humanitarinių ir slaugos.... [-]


MBA Tarptautinio Verslo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hempstead

MBA programa rengia studentus valdymo pozicijas įvairių tipų organizacijų. Programa grindžiama pagrindinių verslo kompetencijų ir funkcinės specializacijos perteikti savo mokiniams sprendimų analizė įgūdžių ir strateginės perspektyvos verslo problemas. [+]

Tikslai MBA programos

MBA programa rengia studentus valdymo pozicijas įvairių tipų organizacijų. Programa grindžiama pagrindinių verslo kompetencijų ir funkcinės specializacijos perteikti savo mokiniams sprendimų analizė įgūdžių ir strateginės perspektyvos verslo problemas.

Priėmimo kriterijai

Pareiškėjai dėl priėmimo į MBA programą, turi turėti vidurinio mokslo baigimo atestato laipsnį iš akredituotos įstaigos. Nėra konkrečios bakalauro studijas reikalingas priėmimo, nei kokių nors konkrečių kursas bakalauro studijų rekomenduojama tiems studentams, planuojantiems siekti šių laipsnių. Bakalauro didžiųjų atstovaujamos MBA programos apima, bet neapsiriboja, verslo, švietimo, gamtos ir socialinių mokslų, inžinerijos, humanitarinių ir slaugos.... [-]


MBA Verslo Analizės

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hempstead

MBA programa rengia studentus valdymo pozicijas įvairių tipų organizacijų. Programa grindžiama pagrindinių verslo kompetencijų ir funkcinės specializacijos perteikti savo mokiniams sprendimų analizė įgūdžių ir strateginės perspektyvos verslo problemas. [+]

Tikslai MBA programos

MBA programa rengia studentus valdymo pozicijas įvairių tipų organizacijų. Programa grindžiama pagrindinių verslo kompetencijų ir funkcinės specializacijos perteikti savo mokiniams sprendimų analizė įgūdžių ir strateginės perspektyvos verslo problemas.

Priėmimo kriterijai

Pareiškėjai dėl priėmimo į MBA programą, turi turėti vidurinio mokslo baigimo atestato laipsnį iš akredituotos įstaigos. Nėra konkrečios bakalauro studijas reikalingas priėmimo, nei kokių nors konkrečių kursas bakalauro studijų rekomenduojama tiems studentams, planuojantiems siekti šių laipsnių. Bakalauro didžiųjų atstovaujamos MBA programos apima, bet neapsiriboja, verslo, švietimo, gamtos ir socialinių mokslų, inžinerijos, humanitarinių ir slaugos.... [-]


Verslo Administravimo Magistras (MBA)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hempstead

Zarb MBA programa (dėstė mūsų Long Island, New York Campus) yra sukurta, siekiant atspindėti filosofiją ir vertybes, duodamą mokyklos misiją "Švietimas už asmeninį ir profesinį pasiekimas." Tikslas yra suteikti studentams išsamų švietimo patirtį derinant akademinę ir užklasinę dalyvavimą. [+]

Zarb MBA programa (dėstė mūsų Long Island, New York Campus) yra sukurta, siekiant atspindėti filosofiją ir vertybes, duodamą mokyklos misiją "Švietimas už asmeninį ir profesinį pasiekimas." Tikslas yra suteikti studentams išsamų švietimo patirtį derinant akademinę ir užklasinę dalyvavimą. Kartu, įgytas žinias ir įgūdžius kurti mokinių kompetencijas tose srityse, laikomi svarbūs vadovų ir lyderių verslo pasaulyje.

Zarb MBA yra 38-45 kreditų programą (priklausomai nuo išankstinio kursinių), ir yra siūloma Co-op MBA, taip pat visu etatu.

Plėtoti pagrindines kompetencijas (20-27 kreditų)

Apklausa Ekonomikos - EKO 200 Teisinių, politinių, reguliavimo ir etikos aplinka verslui - LEGL 200 Verslo etika ir lyderystė - MGT 200 Apskaitos ir finansinės atskaitomybės - Acct 203 Vadovavimo Finansai - FIN 203 Informacinės sistemos vadovams - IS 203 Operacijų valdymas - MGT 203 Šiuolaikinės organizacijos: Elgesys ir strategija - MGT 207 Rinkodara analizė ir valdymas - MKT 203 Išplėstinė Kiekybinė analizė vadovams - BAN 203 ... [-]

Verslo Administravimo Magistras Profesinės Apskaitos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hempstead

Iš verslo administravimo magistras Profesionalus Apskaita tikslas yra parengti studentus, kurie neturi bakalauro verslo aplinka gauti ia viešosios apskaitos Niujorko valstija, taip pat vadovaujančias pareigas įvairių tipų organizacijų. [+]

Tikslas Verslo administravimo magistras Profesionalus Apskaita

Parengti studentus, kurie neturi bakalauro verslo aplinka gauti ia viešosios apskaitos Niujorko valstija, taip pat vadovaujančias pareigas įvairių tipų organizacijų. Ši programa yra sukurta siekiant suteikti tokius studentus su 33 kreditų apskaitos ir mokesčių, taip pat 36 kitų kreditų versle, reikalingų ia Niujorko valstijoje.

Priėmimo kriterijai

Pareiškėjai dėl priėmimo į MBA programą, turi turėti vidurinio mokslo baigimo atestato laipsnį iš akredituotos įstaigos. Nėra konkrečios bakalauro studijas reikalingas priėmimo, nei kokių nors konkrečių kursas bakalauro studijų rekomenduojama tiems studentams, planuojantiems siekti šių laipsnių. Bakalauro didžiųjų atstovaujamos MBA programos apima, bet neapsiriboja, verslo, švietimo, gamtos ir socialinių mokslų, inžinerijos, humanitarinių ir slaugos.... [-]


Vienerių metų MBA

Pagreitinto Vienerių Metų Hibridinių MBA

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hempstead

12 mėnesių programa su interneto ir vietoje kursus; koncentracija strateginio sveikatos valdymo ir strateginio verslo vadyba; ir tt [+]

Pagreitintas Vienerių metų Hibridinis MBA 12 mėnesių programa su interneto ir vietoje kursų Koncentracija strateginio sveikatos valdymo ir strateginio verslo valdymo GMAT atsisakymai laisvų remiantis patirtimi ir / ar akademinių įgaliojimai Nuopelnų pagrįstos stipendijos

Tikslai MBA programos

MBA programa rengia studentus valdymo pozicijas įvairių tipų organizacijų. Programa grindžiama pagrindinių verslo kompetencijų ir funkcinės specializacijos perteikti savo mokiniams sprendimų analizė įgūdžių ir strateginės perspektyvos verslo problemas.

Priėmimo kriterijai

Pareiškėjai dėl priėmimo į MBA programą, turi turėti vidurinio mokslo baigimo atestato laipsnį iš akredituotos įstaigos. Nėra konkrečios bakalauro studijas reikalingas priėmimo, nei kokių nors konkrečių kursas bakalauro studijų rekomenduojama tiems studentams, planuojantiems siekti šių laipsnių. Bakalauro didžiųjų atstovaujamos MBA programos apima, bet neapsiriboja, verslo, švietimo, gamtos ir socialinių mokslų, inžinerijos, humanitarinių ir slaugos.... [-]


Vaizdo įrašai

You Are Welcome Here

Hofstra University Campus Tour