Oficialus aprašymas

„Scheller College of Business“, įsteigta daugiau nei prieš šimtmetį, turi išskirtinę istoriją kaip pasaulinio garso technikos tyrimų universiteto dalį.

Kolegija yra tarptautiniu mastu pripažinta kaip verslo švietimo lyderė, pagrįsta giliu supratimu apie tai, kaip technologijų pažanga daro įtaką verslo vykdymui. Mes teikiame bakalauro, magistrantūros, doktorantūros, profesinio ir verslo švietimą kai kuriems ateities ryškiausiems verslo lyderiams, aprūpindami juos analitiniais gebėjimais įvertinti galimybes ir taikyti tinkamas technologijas konkurenciniam pranašumui.

Kelias į priekį

„Scheller College“ siekia tapti pirmaujančia pasaulio verslo ir technologijų mokykla.

„„ Georgia Tech Scheller College of Business “mes ugdome novatorius ir žaidėjų mainus. Tie, kurie nebijo iššūkio įprastai išminties ir sukurti galimybes sudėtingame verslo pasaulyje, kuriam vis dažniau reikalingi pažangūs lyderiai.

- Dean Maryam Alavi

Bendrija, kitaip nei bet kuri kita.

Mūsų namai yra Technologijų aikštėje, ryškiame studentų ir profesionalų iš aukštųjų technologijų verslo bendruomenės, supančios mūsų universitetą, kuris yra Midtown Atlanta, derinys. Į šią erdvę įeina „Advanced Technology Development Center“, verslo inkubatorius, kuriame studentai suranda verslumo ugdymo galimybes, ir „Georgia Tech Enterprise Innovation Institute“, didžiausia šalies verslo ir pramonės pagalbos ir technologijų komercializavimo programa.

Prestižiniai absolventai.

Išlaikydamas tvirtą įsipareigojimą teikti karjeros paslaugas, „Scheller“ pasižymi tiek pagrindinio, tiek ir antrosios pakopos studentams, kurie gerokai viršija šalies vidurkį.

2012 m., 1952 m. Baigęs koledžą, Ernest Scheller Jr padarė 50 milijonų JAV dolerių dovaną, pakeisdamas mokyklos pavadinimą iš Gruzijos technikos koledžo į „Scheller College of Business“. „Silberline Inc.“ emerito pirmininkas Schelleras sako: „Aš labai skolingas Gruzijos technikai ir griežtam mokymui, ir aš visada jaučiau didžiulį dėkingumą ir didelį norą grąžinti Institutui. „Tech“ ir verslo mokykla yra pirmoji. “

Amigos em campus universitárioNaassom Azevedo / Unsplash

Susitikimas su iššūkiu

Po daugelio metų, kaip Vadybos koledžas, mes dabar esame Ernesto Schellerio verslo kolegija. Tačiau ši transformacija prasidėjo paslaptyje. 2009 m. Rudenį anoniminis donoras mokyklai davė 25 milijonus dolerių (iš kurių 20 milijonų dolerių buvo skirta dolerio už dolerį iššūkiui subsidija, skirta įkvėpti kitus donorus).

Žmogus, atsidūręs už dovaną, iki 2012 m. Vasaros buvo saugi paslaptis. Tada staiga įvyko naujienos. Su papildomu 25 milijonų dolerių įsipareigojimu iš „Ernest Scheller Jr“ (iš viso 50 milijonų JAV dolerių), „Georgia Tech College of Management“ ne tik turėjo naują prekės ženklą, bet ir buvo oficialiai žinomas kaip verslo kolegija.

20 milijonų JAV dolerių dydžio iššūkis buvo baigtas 2013 m. Pradžioje, trigubai padidinus Koledžo stipendiją kuriant fakultetų vadovus ir profesorius, studentų stipendijas ir stipendijas bei kitas galimybes.

Ernest Scheller Jr. 1952 m. Baigė Džordžijos techniką ir yra „Silberline Manufacturing“ prezidentas. Jis ir toliau yra pagrindinis įkvėpimo šaltinis absolventams ir draugams, kurie yra skirti „Scheller College of Business“ tobulinimui.

Iššūkių rezultatai:

 • 4 Apdovanoti fakulteto katedrai
 • 7 Profesijos ir ankstyvosios karjeros profesoriai
 • 34 Dekano stipendijas suteikė studentams
 • 2 Steven A. Denning Technology
 • 3 Apdovanotas dekano stipendijas MBA ir Ph.D. Studentai
 • 14 Studijos užsienyje Stipendijos / stipendijos
 • 11 Kitos stipendijos ir stipendijos
 • Cecil B. Dienų programa verslo etikos pavadinime
 • Steven A. Denning Technology
 • 9 Dekano diskrecinio fondo lėšos

Geras pritaikymas

Vienas iš svarbiausių klausimų, svarstant švietimo programą, yra tai, ką išeisite iš jos.

Verslo mokymas „Georgia Tech“ yra orientuotas į rezultatus. Kiekvienoje pramonės šakoje ir kiekvienoje disciplinoje technologija tampa vis svarbesnė, nes organizacijos stengiasi išlikti pirmaujančioje srityje. Štai kodėl mūsų mokymo programa pabrėžia technologijas sprendžiant sudėtingas verslo problemas, su kuriomis susiduria šiandienos įmonės.

Kai atsižvelgiate į mūsų palyginti mažą mokymą ir aukštus pradinius atlyginimus, technikos laipsnis yra vienas iš geriausių investicijų grąža.

Mes primygtinai rekomenduojame jums praleisti laiką universitete, kad pamatytumėte, ar „Georgia Tech“ verslo „Scheller College“ yra Jums tinkamiausias. Studentai, kurie lanko miestelius, gali prisijungti prie ekskursijų, susitikti su dabartiniais studentais ir dalyvauti priėmimo programose (pvz., Peržiūra ir prisijungimas prie technikos), kad gautumėte kuo išsamesnį mūsų programos ir techninės bendruomenės supratimą.

Ateikite ir atraskite, kas išskiria mūsų išskirtinę mokymosi bendruomenę.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Georgia Tech, Scheller College of Business

Vos per 22 mėnesius mūsų dieninės MBA programos rengia jums spręsti sunkius verslo iššūkius. Sužinokite, kaip rengti ir išspręsti sudėtingas problemas, įgyti analitinių į ... [+]

Vos per 22 mėnesius mūsų dieninės MBA programos rengia jums spręsti sunkius verslo iššūkius.Sužinokite, kaip rengti ir išspręsti sudėtingas problemas, įgyti analitinių įgūdžių, kad įvertintumėte galimybes, vadovaukitės vaidmenimis ir skatintumėte komandos dinamiką, tuo pačiu kuriant pasitikėjimą, kurio reikia norint sėkmingai dirbti, ir praplėsti savo karjerą prie naujų aukštumų.

Mokymo planas

Kaip Scheller koledžo MBA studentas, jūs turėsite unikalias galimybes ir patirtį niekur kitur - tiesiogiai sujungsite jus su pirmaujančiais pasaulio mąstymo generatoriais, aukščiausiais verslo lyderiais ir pasauliniais įmonių gigantais.

Sukurkite savo ateitį mokykloje, kuri padės jums vadovauti naujovėms. Nesvarbu, koks yra jūsų fonas, sužinosite, kaip tobulėti verslo ir technologijų sankirtoje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Atlanta
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
22 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba