Oficialus aprašymas

Žinoma.

Mūsų pažadas: George Fox, kiekvienas studentas bus žinoma - asmeniškai, akademiškai ir dvasiškai.

Tai viltis kiekvienas studentas atneša į kolegijos patirtį. Turi būti žinomas vardas. Reikia suprasti, vertinami, skatinami ir pakylėta. George Fox, turi būti žinoma reiškia, kad dėstytojai ir darbuotojai jungiasi su studentų autentiškų būdais - asmeniškai, akademiškai, dvasiškai - pripažinti, kad mes visi ateiti į šią vietą su įvairių sluoksnių, gyvenimo patirtimi ir ateities svajones. Turi būti žinoma reiškia, kad studentai ne tik išmokti naujų idėjų, jie dalijasi jų pačių. Turi būti žinomas priemones būti išklausytoms.

Kai studentas jaučiasi tai, ką reiškia būti žinoma tokiu būdu, jie tampa įkvėpė. Ir tai, kai realūs pokyčiai vyksta. Žinios persikelia iš proto į širdį. Karjera virsti pašaukimus. Tikėjimas virsta veiksmais. Ir štai kodėl mes pradėti su paprasta pažadą, kad kiekvienas studentas bus žinoma.

nacionaliniu mastu pripažintoms

George Fox žinomas nacionaliniu kaip standout Christian University, reitingą tarp 10 geriausių iš "Forbes" Media reitingą "Geriausias religiškai filialas kolegijose." Mes klasifikuojami pagal US News & World Report "kaip pirmos pakopos regioninio universiteto ir" Forbes "nuolat yra mums tarp geriausių krikščionių kolegijose tautos.

akademiniu griežta

Studentai George Fox patinka sudėtinga mokymo programą, kuri skatina didelę stipendiją ir taikymą. Pirmosios ir antrosios pakopos studentai pagal Richterio mokslininkai programa, pavyzdžiui, atlikti originalius tyrimus su fakulteto kuratoriai - tiria tokius klausimus, kaip gydo krūties vėžio, tirti diabetu ant ląstelių lygyje, arba studijuoti traumos ir pažintinį vystymąsi. Mes esame viena iš tik 11 kolegijų, įskaitant Yale, Dartmouth, Cal Tech ir universiteto Čikagoje, dalyvauti šiame prestižiniame programą.

Studentų Focused

Dėstytojai ir administratoriai projektavimo programas, kad priversti studentus pirma, pripažindamos, kad kiekvienas studentas turi skirtingus tikslus ir poreikius. Nuo asmeninį akademinės orientavimo vykstančio dvasinio ugdymo fakultetas kuravimo ir karjeros konsultavimas, visą ugdymo procesą George Fox organizuoja aplink mūsų studentų augimą ir sėkmę.

Relationally Sukurta

Kaip Kristaus centre universitete įsišaknijusi į draugu tradicijos George Fox "yra unikaliai suprojektuoti skatinti prasmingą santykius. Studentai žino savo profesorių vardais, ir, savo ruožtu, profesoriai sąmoningas apie žinant savo studentus į pirmą vardo pagrindu. George Fox, mes manome pertvarkos mokymosi prasideda su holistinio, autentiškų santykių - ir todėl šių jungčių tipų prioritetas yra, kas išskiria mus.

galimybė Turtingas

George Fox "teikia su nacionalinės universiteto išteklius ir prieinamumą galimybių, kad tik mažesnė universitetas gali suteikti. Pirmosios ir antrosios pakopos studentai dalyvauja gyvybei keičiasi patirtimi, pavyzdžiui, fakulteto-Mentored mokslinių tyrimų projektų, stažuočių ir studijų užsienyje programas. Galimybės yra įvairi. Čia studentas gali atlikti derinyje, konkuruoti NCAA III komandinių sporto šakų, dainuoja chore, ir net vadovauti studentų klubas. Mūsų mažesnio dydžio reiškia dideles galimybes.

tikėjimas Smegenų

Tikėjimas persmelkia kiekvieną mokymosi patirtį George Fox aspektą. Dėstytojai ir administratoriai, kurie visi yra atsidavę krikščionys, yra skirta integruoti tikėjimą ir gyvenimą, ir aistringai padėti studentams atlikti savo profesines pašaukimus. Studentai įgyja gilesnių supratimą Dievo esant Kristų centre bendruomenės kontekste sutelktas į mylėti Dievą ir žmones ir mokantis, kaip tikėjimas gali sukurti visą asmenis, kurie tampa neįvykdyti profesionalai.

Paslaugų bendraminčių

George Fox trunka rimtai Jėzaus Kristaus iššūkis, kurį reikia agentai meilės ir susitaikymo pasaulyje. Mokiniai mokyklos remiamų paslaugų keliones į įvairius skirtingų kultūrų aplinkoje, pavyzdžiui, Dream centro Los Andžele, aguonas Tautos Vašingtone, ar Svazilando padėti AIDS aukoms. Kai kurios programos, pavyzdžiui, inžinerijos, integruoti paslaugas į mokymo programas. Kiekvieną rudenį, universiteto uždaro kampusie mūsų metinis Patiekti diena ir siunčia daugiau nei 2000 studentų, dėstytojų ir darbuotojų savanoriškai bendruomenėje.

Visame pasaulyje Užsiima

Nuo įkūrimo George Fox paragino savo mokinius ieškoti būdų, kaip padaryti savo tikėjimą aktuali visame pasaulyje. Mūsų įsipareigojimas informavimo, studijų užsienyje ir spręsti socialinio teisingumo klausimus mūsų dieną padėjo sukurti mokymosi aplinką, kuri pabrėžia visuotinį informuotumą ir dalyvavimą. George Fox reitinguojami pagal US News & World Report "tarp geriausių 60 iš maždaug 1800 akredituotų kolegijose ir universitetuose tautos už užsienyje studijuojančių procentais. Baigiu ir bakalauro paslaugų keliones toliau spręsti sudėtingus socialinio teisingumo problemas Afrikoje, Indijoje, Brazilijoje, Ukrainoje ir Rumunijoje.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

George Fox University

George Fox universiteto 11 mėnesių, dieninių MBA programa suteiks jums pranašumą, jums reikia sėkmingai verslo pasaulyje. Mes sukurti perspektyvių lyderius pasiūlant etik ... [+]

Vienerių metų dieninių MBA Vienerių metų MBZ, kuri sukurs jums ne tik

Kaip jums išsiskirti iš kitų darbo pareiškėjams?

George Fox universiteto 11 mėnesių, dieninių MBA programa suteiks jums pranašumą, jums reikia sėkmingai verslo pasaulyje. Mes sukurti perspektyvių lyderius pasiūlant etika pagrįstą, holistinis ugdymo su pasaulinės perspektyvos. Įsipareigojimas vienerius metus pagreitinto tyrimas padės jums pagerinti savo rinką, įgyti pasitikėjimą savimi ir pagerinti savo pristatymo įgūdžiai.

Išmokų gyvenimo yra tik po vienerių metų.

Informacija apie programą 42 semestro valandų (11 mėnesių) Klasės prasidės rugpjūčio Klasės pirmadienis-ketvirtadienis su penktadienį seminare, kurio metu studentai aplankyti korporacijų didesnio Portland rajone Klasės baigti birželį Programos priimami tol, kol kohortos yra pilna. Kontaktai Priėmimo patarėjas Carlos Ordóñez daugiau informacijos. Apribota 25 studentų per kohortos Finansinė pagalba yra prieinama Vieta ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Newbergas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
11 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Be Known at George Fox

One-Year MBA Program