Oficialus aprašymas

Concordia universiteto internetinių studijų programoms prašome spausti čia

KODĖL Concordia University Chicago ?

Concordia University Chicago yra absolventų ir bakalauro švietimo lyderis. Mūsų akredituotos, labai vertinamos universitetų, koortų ir internetinės bakalauro, magistro ir doktorantūros programos gali padėti jums pasiekti savo išsilavinimo ir karjeros tikslų:

  • "Concordia-Chicago", įsteigta 1864 m., Šventė 150-ąsias aukštojo mokslo priėmimo metines.

  • Daugiau nei 3500 studentų yra užsiregistravę mūsų internetinėje, koortų ir magistro bei doktorantūros programose.

  • Mes esame antra greičiausiai auganti studentų miestelio vieta tarp ne pelno siekiančių magistro laipsnio suteikimo institucijų JAV 2004-2009 m. ("Kronika aukštojo mokslo", 2011 m. "Almanac Edition").

  • Aukštoji mokymosi komisija akreditavo "Concordia-Chicago", kuri vadovavo filosofijos daktaro laipsniui (Ph.D.). Dėl to Concordia pridėjo Ph.D. savo edukologijos daktarui, vadovaujančiam aštuonias specializacijas.

  • 2010 m. Nacionalinė pedagogų rengimo akreditavimo taryba Konkordijos švietimo programoms suteikė prestižinę "Visų švietimo programų tęstinę akreditaciją be sąlygų".

CUC pedagogų rengimo programos buvo akredituotos nuo 1962 m. Nacionalinės pedagogų rengimo tarybos (NCATE) ir NCATE paskirtojo akreditavimo švietimo programų tarybos (CAEP). Tiek "Išplėstinės patvirtinimo" programos, tiek pradinės licencijų išdavimo programos buvo apdovanotos šia labai palankia pripažinta kompetencija, suteikta pasirinktoms programoms visoje šalyje. CAEP yra vienintelė nacionalinė pedagogų parengimo akreditavimo įstaiga, kurioje pripažįstamos tokios skirtumo programos, kurios rengia ugdytojus pagal griežčiausius standartus. Aukštojo išsilavinimo lygiu nacionaliniu lygmeniu pripažintos kompetencijos programos apima menų magistras mokymo programoje ir instruktavimas su ESL patvirtinimo, skaitymo švietimo, magistrantūros mokymo pagrindinio ir vidurinio lygio, ir švietimo lyderystė (vadovai).

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Concordia University Chicago

„ Concordia University Chicago verslo kolegija siūlo verslo vadovų ir pedagogų parengtą ir dėstomą MBA, kad galėtų parengti etikos lyderius pasaulinėje rinkoje. Mūsų MBA ... [+]

MBA verslo administravimas

„ Concordia University Chicago verslo kolegija siūlo verslo vadovų ir pedagogų parengtą ir dėstomą MBA, kad galėtų parengti etikos lyderius pasaulinėje rinkoje. Mūsų MBA studentai yra įgalioti kurti savo lyderystės istoriją ir mes padedame Jums pasiūlyti išskirtinę mokymosi bendruomenę, kurioje:

Profesoriai yra aistringi mokymo ir studentų sėkmei.Mažos klasės leidžia klasėje palaikyti santykius su bendraamžiais ir fakultetais, kurie trunka visą gyvenimą.Mokymo programa yra naujoviška ir pagrįsta rezultatais.Formatas yra lankstus, kad atitiktų jūsų gyvenimo poreikius.Nauja galimybė! Vieneri metai, Online MBAVienerių metų universiteto programaDvejų metų vakaro ir internetinė programaSpecializacijos ir sertifikatai atitinka dinamiškus pasaulinės verslo rinkos poreikius.Nauja galimybė! Skaitmeninis MarketingasĮperkamos - mūsų mokymas yra išskirtinė kaina, palyginti su panašiomis MBA programomis.Reikalavimai kursui... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago
May 2019
Dieninės
18 - 24 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba