Oficialus aprašymas

Apie „Concordia-Chicago“

Konkordijos universitetas Čikagoje buvo įkurtas 1864 m. Kaip mokytojų kolegija, o šiandien jis yra išsamus universitetas, kurį sudaro Menų ir mokslų kolegija, Verslo kolegija, Švietimo kolegija, Universitetinių studijų kolegija ir Inovacijų ir profesinių programų kolegija. CUC siūlo magistrantūros ir bakalauro programas, taip pat doktorantūros studijas. Universitetas yra susijęs su liuteronų bažnyčia-Misūris sinodais ir yra Concordia universiteto sistemos, visos šalies koledžų ir universitetų tinklo narys.

Liuteronų bažnyčios - Misūrio sinodo, Konkordijos-Čikagos institucija - tai privati laisvųjų menų universitetas, apimantis krikščioniškąsias vertybes ir grindžiama liuteronų tradicija. Mūsų vieta 40 akrų priemiesčio miestelyje, esančiame upės miškuose, yra tik 10 mylių į vakarus nuo Čikagos centro. Tai suteikia galimybę įgyti praktinės patirties, papildančios mokymąsi klasėje. Čikagos ištekliai praturtina visas mūsų mokinių patirties sritis, todėl galimi realaus pasaulio ryšiai.

Akoladai:
 • Pripažįstama kaip nacionalinė kolegija, skirta mokiniams, puikiam mokymui, energingai bendruomenei ir sėkmingiems rezultatams
 • Ketvirtą kartą pavadintas Prezidento aukštojo mokslo bendruomenės tarnybos garbės sąrašu už savanorišką veiklą ir pilietinį dalyvavimą
Akreditacijos:
 • Aukštojo mokslo komisija (HLC)
 • Pedagogų rengimo akreditavimo taryba (CAEP)
 • Konsultavimo ir susijusių švietimo programų akreditavimo taryba (CACREP)
 • Nacionalinė muzikos mokyklų asociacija (NASM)

115591_pexels-photo-2253647.jpeg

Mūsų misija

Konkordijos universitetas Čikagoje kaip išskirtinis, visapusiškas liuteronų bažnyčios universitetas - Misūrio sinodas, sutelktas į Jėzaus Kristaus Evangeliją ir remdamasis laisvųjų menų atstovais, pristato vyrus ir moteris tarnauti ir vadovauti sąžiningai, kūrybingai, kompetentingai ir užuojautai. įvairi, tarpusavyje susijusi ir vis labiau urbanizuota bažnyčia ir pasaulis.

Vizija

Konkordijos universitetas Čikagoje, įkvėptas krikščioniško paveldo, susijusio su žiniomis ir tikėjimu, siekia tapti universitetu visiems, kurie siekia tobulinti savo individualų potencialą per išskirtinę, novatorišką ir dinamišką aplinką, kuri yra pirmaujanti tarnautojų gyvybė. lyderystę.

Pagrindinės vertybės

Kaip krikščioniškas Liuteronų bažnyčios universitetas - Misūris Sinodas, mes, Konkordijos universitete Čikagoje, vertiname:

 • Krikščionių tikėjimas
  • Krikščioniškas tikėjimas yra neatskiriama mūsų bendruomenės dalis.
 • Asmuo
 • Kaip Dievo kūrybos narys, kiekvienas žmogus yra unikalus ir palaimintas būdinga verte.
 • Kompetencija
 • Mes siekiame meistriškumo, kas mes esame ir ką mes darome.
 • Vientisumas
 • Mūsų bendruomenė demonstruoja mūsų įsitikinimų ir praktikos suderinamumą.
 • Paslauga
 • Kitų žmonių poreikių pripažinimas ir jų sprendimas yra atsakas į Dievo meilę mums ir Dievo meilės jiems atspindys.

Tavo pasaulis

Konkordijos universitete Čikagoje sužinosite iš patirties, kai dirbate taikomuosius mokslinius tyrimus, paslaugų veiklą, stažuotes, studijas visame pasaulyje ir kt. Štai kodėl mūsų studentai kuria žinias, įgūdžius, gebėjimus ir įvairovę, kad atitiktų XXI a. Darbo vietos poreikius, tarnautų kaip etikos lyderiai ir tęstų visą gyvenimą plečiančias galimybes.

Dėmesys 21-ojo amžiaus žinioms ir įgūdžiams
 • „Concordia – Chicago“ ženklų diplomas darbdaviams, sužinojęs, kad pasinaudojote tokiomis galimybėmis kaip stažuotės, taikomieji tyrimai, paslaugų veikla, lyderystės patirtis ir mokymasis ne universitetuose. Jūsų patirtis CUC padės jums plėtoti perspektyvą, įgūdžius ir sugebėjimus, kurie leis jums ilgai atverti savo gyvenimo galimybes.
Asmeninės profesorių ir darbuotojų konsultacijos
 • Būdamas „Concordia – Chicago“ studentas, gausite individualų dėmesį, kuris nukreipia jus į pašaukimą ar karjeros kelią ir paskatins jus sėkmingai jaustis. Mūsų dėstytojai ir personalas teikia individualias konsultacijas ir paramą, nes padeda jums nustatyti savo karjeros interesus, valdyti žinias ir įgūdžius, reikalingus norint įeiti į jūsų pageidaujamą profesinę sritį ir užmegzti ryšį.
Mokymasis su įvairiais studentais pasaulinio lygio mieste
 • Turėsite plačią patirtį, mokydamiesi bendruomenėje su įvairaus pasaulio ir kultūrų studentais iš viso pasaulio. Su beveik begalinėmis galimybėmis įsitraukti į veiklą universiteto miestelyje, Čikagoje ir visame pasaulyje, jūs turėtumėte praturtinti savo įvairovę ir atverti savo ateities perspektyvas.
Vertybių pagrindu mokymas vadovavimui ir tikslui
 • Turtingai liuteronų švietimo tradicija, CUC suteikia jums mokymosi patirtį, kuri apima tikėjimo praturtėjimą ir orientaciją į etišką vientisumo gyvenimą. Bendruomenės dvasia įkvepia visus mūsų mokinius, ypač tuos, kurie yra mūsų bažnyčios darbo programose, patenkinti pasaulio, kuriame jie gyvena, tarnauja ir dirba, poreikius. Atidarykite savo gyvenimą visais prasmingo sėkmės aspektais, nes „Concordia – Chicago“ turėsite patirties.

Štai kodėl jūs klestėsite ne tik per savo bakalauro studijų ar absolventų mokyklą Concordia – Čikaga, bet ir už jos ribų - už visą sėkmingą karjerą ar pašaukimą ir kryptingą gyvenimą.

116043_pexels-photo-864994.jpeg

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Address
7400 Augusta St. River Forest
IL 60305-1402 Čikaga, Ilinojaus valstija, Jungtinės Amerikos Valstijos