Oficialus aprašymas

Apie TCNJ

College of New Jersey (TCNJ) yra labai selektyvi įstaiga, nuolat pripažinta viena geriausių visuotinių kolegijų. Įkurta 1855 m. Kaip Naujojo Džersio valstijos normalioji mokykla, TCNJ išlaiko septintą aukščiausią ketverių metų absolventų skaičių tarp visų valstybinių kolegijų ir universitetų. „Money“ ją vertina kaip vieną iš 15 geriausių valstybinių koledžų, „kurie greičiausiai atsipirks finansiškai“, ir „US News“

Žinomas dėl savo gamtos grožio, kolegija įsikūrusi ant 289 medžių išklotų akrų priemiesčio Ewingo miestelyje, Naujajame Džersyje, netoli Niujorko ir Filadelfijos. Stiprus laisvųjų menų branduolys sudaro pagrindą daugybei laipsnio programų, siūlomų per septynias kolegijos mokyklas: menai ir komunikacija; Verslas; Švietimas; Inžinerija; Humanitariniai ir socialiniai mokslai; Slaugos, sveikatos ir mankštos mokslai; ir mokslas. Penki parašai yra TCNJ išsilavinimo požymis. Tai apima individualizuotą, bendradarbiavimą ir griežtą švietimą; bakalauro tyrimai, vadovaujamos praktikos ir praktinė patirtis; bendruomeninis mokymasis; visuotinis įsitraukimas; ir lyderystės ugdymas.

TCNJ ilgalaikį įsipareigojimą dėstytojų ir studentų bendradarbiavimui 2015 m. Pripažino Bakalauro tyrimų taryba, kuri pavadino kolegiją jos inauguracinės „Campus“ premijos už bakalauro tyrimų pasiekimus gavėja. 2006 m. TCNJ buvo suteiktas Phi Beta Kappa skyrius. - garbė, kuria nacionaliniu mastu dalijasi mažiau nei 10 procentų kolegijų ir universitetų.

TCNJ, vykdanti savo misiją, tiki, kad švietimo pokyčiai yra svarbūs mąstytojai, atsakingi piliečiai, besimokantieji ir vadovai. Lyderystės programavimas siūlomas per visą bakalauro karjerą, taip pat kitos programos ir paslaugos, skirtos studentų socialiniam, emociniam, karjeros, akademiniam, dvasiniam ir fiziniam tobulėjimui. TCNJ skatina studentus plėsti savo talentus ir įgūdžius per daugiau nei 200 universiteto miestelio organizacijų. Į šias grupes įeina ansambliai, profesinės ir garbės draugijos, studentų publikacijos, brolijos ir draugijos, taip pat vidaus sporto klubinės ir klubinės sporto šakos.

Aukštus pasiekimus ir stipendijas klasėje atspindėjo College of New Jersey universiteto studentų studentų atletų sėkmė. Nuo 1978–1979 m. „Lions“ imtynių komanda užėmė pirmąjį kolegijos Nacionalinės koledžinės atletikos asociacijos (NCAA) komandų čempionatą, TCNJ įsitvirtino kaip viena sėkmingiausių tautos III diviziono programų, laimėjusi 40 komandų ir 49 individualius NCAA čempionatus.

TCNJ priima maždaug 7 400 studentų, iš jų 6 790 studentų ir 610 magistrantų.

Charakteris

Labai selektyvus valstybinis gyvenamasis koledžas, orientuojantis į bakalauro patirtį. Septynios mokyklos - menai

Faktai

Bakalauro studijos Maždaug 6580 nuolatinių studijų studentų.
Vidutinis klasės dydis 21 mokinys
Studentų ir dėstytojų santykis 13: 1
Universiteto pirmakursiai 95 procentai
Išlaikymas nuo pirmakursio iki Sophomore'o 93 procentai
Baigimo laipsnis 87 procentai
Vidutinis SAT balas 1228 bendrojo priėmimo reikalams (tik kritiniam skaitymui ir matematikai)
Lengvoji atletika Nuosekliai patenka į geriausias šalies NCAA III skyriaus programas.
Darbdaviai, įdarbinantys miesteliu 400

Campus

TCNJ gruzinų kolonijinis miestelis užima 289 apželdintus akrus priemiesčio Ewingo mieste, Naujajame Džersyje. Koledžas yra maždaug 5 mylių atstumu nuo valstijos sostinės Trentono, 10 mylių nuo Prinstono ir valandą nuo Filadelfijos ir Niujorko.

Būstas

Devyniasdešimt penki procentai pirmakursių apgyvendinami universiteto miestelyje, o visiems naujiems dieninių pirmakursių studentams garantuojamas dvejų metų būstas. Keturiolikoje rezidencijų salių teikiamos įvairios gyvenamosios patalpos visiems studentams, įskaitant aukštesniojo lygio žmones.

Misija

College of New Jersey , valstybiniu mastu pripažinta viešoji įstaiga, įsteigta 1855 m. Kaip Naujojo Džersio valstijos normalioji mokykla, yra pagrindinė bakalauro ir gyvenamosios vietos kolegija, turinti tikslines magistrantūros programas. Remiantis laisvųjų menų galimybėmis, TCNJ individualizuotas, bendradarbiaujantis ir griežtas ugdymas įtraukia aukščiausio lygio studentus klasėje ir už jos ribų. TCNJ tiki, kad švietimo pokyčiai yra svarbūs mąstytojams, atsakingiems piliečiams, besimokantiems visą gyvenimą ir lyderiams. Kolegija įgalina įvairius studentus, personalą ir dėstytojus palaikyti ir stiprinti savo bendruomenes tiek vietiniu, tiek ir pasauliniu mastu. „StockSnap“ / „Pixabay“

Vizija

TCNJ pasiūlys neprilygstamą švietimą energingoje, bendradarbiaujančioje ir įtraukiančioje besimokančiųjų bendruomenėje, kuri padarys aiškų ženklą pasaulyje. Laikydamiesi savo vertybių, mes tarnausime kaip valstybinis aukštojo mokslo pavyzdys ir tai padarysime, įsipareigodami siekti prieinamumo ir prieinamumo.

Vertybės

Kompetencija

 • Priimame labai talentingus studentus, kuriems iššūkis yra atrasti ir realizuoti jų galimybes.
 • Mes įdarbiname aukščiausios kokybės dėstytojus, darbuotojus ir administratorius, kurie turi patirties ir patirties, kad galėtų patarti ir mesti iššūkį mūsų studentams.
 • Mes palaikome naujoves ir eksperimentus bei toliau remiamės savo pasiekimais. Mes keliame sau didžiausius lūkesčius ir palaikome vieni kitus siekdami jų.

Dalyvavimas

 • Mes skatiname studentus, dėstytojus ir personalą domėtis savo aistromis klasėje ir už jos ribų.
 • Mes bendradarbiaujame per drausmines ir veiklos ribas, kad pasinaudotume visomis savo jėgomis.
 • Mes dirbame kartu, kad praturtintume savo vietos, nacionalines ir pasaulines bendruomenes.

Vientisumas

 • Mes elgiamės vieni su kitais nuoširdžiai ir pagarbiai.
 • Mes elgiamės etiškai ir prisiimame atsakomybę už savo pasirinkimus.
 • Mes dirbame kartu sąžiningumo, bendradarbiavimo ir skaidrumo dvasioje.

Įtrauktis

 • Pripažįstame išskirtinę kiekvieno mūsų bendruomenės nario vertę.
 • Mes tikime, kad bendruomenė, kurią sudaro skirtingo išsilavinimo, perspektyvų ir gabumų žmonės, skatina mokymąsi ir įsitraukimą.
 • Esame įsipareigoję kurti įvairią ir įtraukiančią bendruomenę.

Savirefleksija

 • Mes vertiname savo praktiką klasėje, universiteto miestelyje ir bendruomenėje.
 • Mes puoselėjame nuolatinį universiteto miestelio dialogą, kad įsitikintume, jog laikomės savo misijos, vizijos ir vertybių.
 • Mes reguliariai stebime savo išteklių paskirstymą ir išlaidas, kad įsitikintume, jog palaikome prioritetus ir esame atsakingi fiskališkai.
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

College of New Jersey

Rengiant studentus sudėtingai ir besikeičiančiai pasaulinei rinkai, verslo administravimo magistrantūros (MBA) programa suteikia tvirtų karjeros įgūdžių iš garsios įstaig ... [+]

MBA laipsnio programa TCNJ rengia ankstyvos karjeros specialistus už šiuolaikinės pasaulinės ekonomikos meistriškumą.

Rengiant studentus sudėtingai ir besikeičiančiai pasaulinei rinkai, verslo administravimo magistrantūros (MBA) programa suteikia tvirtų karjeros įgūdžių iš garsios įstaigos, turinčios nepaprastą reputaciją. „US News“ užima TCNJ # 1 tarp regioninių viešųjų institucijų šiaurės rytuose.

Apie TCNJ MBA

Verslo administravimo magistrantūros studijų programą siūlo pripažinta TCNJ verslo mokykla. Mūsų profesionaliai atliktas fakultetas įtraukia studentus į patirtinį mokymąsi per interaktyvią pedagogiką ir dalyvavimą lyderystės galimybėse, įskaitant mokslinius tyrimus, konferencijas, tinklų kūrimą, globalią perspektyvą ir kuravimą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Ewingo miestelis
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
2000 Pennington Road
Ewingo miestelis, Naujasis Džersis, Jungtinės Amerikos Valstijos