Oficialus aprašymas

Apie mus

Mes tuo Carlson School of Management pasidalinti įsipareigojimą vaizduotės, įsitraukimo ir ambicijų. Remiantis Twin miestuose Vilniuje ir Kaune, laikomų Minesotos universiteto Carlson Mokykla yra verslo švietimo ir mokslinių tyrimų vadovas. Mūsų požiūris jungia studentus unikalių patirtinio mokymosi galimybes, dinamišką tarptautinę švietimo programas, ir energingas tinklo įmonėms visoje valstybės ir už jos ribų.

Carlson Mokykla suteikia laipsnius už visą bakalauro programą (BSB), verslo administravimo (MBA), iš apskaitos (Mak) kapitono, Mokslo Verslo Analytics (MSBA), iš verslo apmokestinimo Meistras Meistras (MBT) magistras Finansų (MS-Finance), žmogiškųjų išteklių ir darbo santykių magistro (MA-HRIR), iš Tiekimo grandinės valdymas (MS-SCM) Mokytojau, ir doktorantūros programą, taip pat teikia daug vykdomosios valdžios lygmeniu šeimininką tęstinio mokymo galimybes.

Mūsų tikslas

Įkvepiantys ir leidžiantys individams ir organizacijoms kurti šviesesnę ateitį.

Mūsų pažadas

Mes sukursime transformacijos mokymosi patirtį kiekvienam studentui. Mes sukurti įtakingą žinias, kad poveikis iš organizacijų ateitis. Mes augs verslumo lyderiams vaizduotės, vientisumo, ir pasaulio mąstyseną reikia spręsti didžiuosius iššūkius verslą ir visuomenę.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

UMN Carlson School of Management Video Tour