Oficialus aprašymas

AACSB Accredited

Misijos Kolegijos Verslo ir viešojo administravimo Kalifornijos valstijos universitetas, San Bernardinas yra sukurti į studentą orientuoto mokymosi bendruomenę, kuri rengia studentus tapti produktyvus narius verslo, valdžios ir pasaulinės visuomenės. Mes teikiame aukštos kokybės bakalauro ir magistro programas, kurios teigiamai veikia mokinių vystymąsi, kaip profesionalai. Mes teikiant prioritetą meistriškumo mokymo, kuris yra sustiprintas fakulteto įsipareigojimą toliau profesinį tobulėjimą, intelektinės įmokas ir aptarnavimas.

Fakulteto intelektinės įmokos pirmiausia bus būti taikomųjų mokslinių tyrimų ar įmokos į praktiką ir mokymosi ar pedagoginių tyrimų derinys. Mes aptarnaujame kultūriškai ir pasaulyje įvairios studentų organizacijos rengiant studentą susidoroti su kintančios ir įvairios aplinkos. Per bendruomenės paslaugų, partnerysčių ir iniciatyvų, kolegija tarnauja kaip už žinių ir patirties mainais tarp universiteto, regioninio bendruomenės ir platesnėje pasaulio tarpininkas.

Bendrijos dalyvavimas su mūsų programų dėl San Bernardino ir Palm Desert miesteliai rezultatai stažuotes ir daugelis paslaugų mokymosi galimybes mūsų studentams. Savo ruožtu, galite pasikliauti mūsų absolventų tapti jūsų darbuotojai, ir galiausiai savo vadovų komandą. Mes norime dirbti su jumis ir darbo jėgos plėtros ir ekonomikos, kuri leidžia mūsų regioną pritraukti ir išlaikyti kokybiškas darbo vietas. Gal jūs susimąstėte, ką jūs galite padaryti. Štai dešimt dalykų, kuriuos galite padaryti dabar paremti mūsų misiją kaip į studentą orientuoto mokymosi bendruomenės:

  • Prisidėti prie College Excellence fondo
  • Priimančioji CBPA abiturientų ryšių užmezgimo renginį, jūsų namuose ar verslo
  • Prisijunkite Verslo Aljansas už vykdomus nuorodos į koledžą, jo studentų ir dėstytojų
  • Nagi miesteliu kalbėti su maža grupe studentų savaitę karjeros konsultuoja sesijos
  • Prisidėti prie studentų stipendijų fondo
  • Savanorių pasidalinti savo patirtimi kalbėdamas klasėje kaip "Prof vienos dienos"
  • Mentor studentą į 10 savaičių stažuotės jūsų organizaciją, kurią sudaro 150-200 valandų 4 vienetų akademinio kredito
  • Paskirti vertą "Arrowhead gerųjų Executive" arba "verslumo dvasią" varžovas
  • Klauskite fakulteto pritraukti studentų komandai klasės projekto spręsti praktišką iššūkis jums veidą
  • Patiekti ant patariamosios tarybos kolegijoje, arba padėti patarti ir mentorių studento organizacija savo srityje

Tikėtini studentai

Verslo ir viešojo administravimo kolegija Cal valstybės San Bernardino parengė daugiau kaip 16.000 absolventų per 65% jų gyvena Inland Empire, auga šį sparčiai augančios ekonomikos Pietų Kalifornijoje. Gyventojų sparčiai didėja, taip suteikiant Mūsų absolventai plačias galimybes taikyti savo verslumo dvasią tokiose srityse, kaip smulkaus verslo, platinimo, tarptautinių korporacijų ir valstybės tarnyboje. MES absolventas bendruomenių lyderiai!

Per pastarąjį apklausoje verslo ir viešojo administravimo absolventai, daugiau nei 95% atsakė "Taip!" kad jie būtų rekomenduoti mums draugas ar giminaitis svarsto programą siūloma CSUSB. Bet kuri organizacija galėtų didžiuotis tokio aukšto patvirtinimą. Būsimieji studentai, Aš kviečiame Jus aplankyti mūsų universitete. Gražu! Paimkite šiek tiek laiko sužinoti apie jūsų galimybes glaudžiai bendradarbiauti su fakulteto ir lenkų savo vadovavimo įgūdžius per daug aktyvių studentų organizacijomis. Jūsų tikslai ir mūsų vizija pat gali būti ta pati Rungtynės kad tai yra mūsų dabartinių 2700 bakalauro ir 500 magistrantūros studentams.

Kokybė yra žodis apibūdinti mūsų 17 skirtingų bakalauro koncentracijas, MBA ir MPA, liudija dvejopo akreditacijų: AACSB (asociacijos Advance Collegiate Schools of Business) ir NASPAA (Nacionalinė mokyklų asociacija viešųjų reikalų ir administravimo).

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

California State University, San Bernardino - Jack H. Brown College of Business and Public Administration- MBA Program

Mūsų AACSB (asociacijos Advance Collegiate Schools of Business) akredituota MBA programą nuo verslo ir viešojo administravimo kolegijos (CBPA) Kalifornijos valstybinio un ... [+]

Mūsų AACSB (asociacijos Advance Collegiate Schools of Business) akredituota MBA programą nuo verslo ir viešojo administravimo kolegijos (CBPA) Kalifornijos valstybinio universiteto San Bernardino (CSUSB) siūlo aukštos kokybės fakultetas, atitinkamą mokymo programą, patogus klasės kartus, ir yra labiausiai prieinamą akredituota programa pietinėje Kalifornijoje.

Ar žinote, kad mūsų kolegijos yra vienas iš geriausių verslo? Su nacionaliniu ir pasauliniu pripažinimu, įskaitant:

US News & World Report "išvardyti CSUSB tarp" Geriausias Miestas: Mokyklos, Verslo "2014, 2015 ir 2016 m. Prinstono Apžvalga užėmė CSUSB kaip vienas iš "The Best 295 verslo mokyklų" iš eilės 2013, 2014 ir 2015 m. Vadovas Žurnalas toliau pirmauja CSUSB tarp "Top 20 MBA programas" (2013, 2014, 2015 ir 2016), įskaitant naują pakopos vieną apdovanojimą už 2016. Karo laikai išvardyti mūsų MBA programą kaip "Geriausias veterinarai" trečius metus iš eilės (2013, 2014 ir 2015). ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos San Bernardino
Rugsėjis 2019
Dieninės
Ištęstinės
4 - 18 mėnesių
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba