Oficialus aprašymas

AACSB Accredited

Sveiki atvykę į verslo kolegija

Mes parengti studentus būti darbo paruošta.

Mūsų fakultetas, personalas, studijų programų ir užklasinė veikla prisideda prie besivystančių studentų turėti įgūdžių, žinių ir polinkių sėkmės.

Mes siūlome puikias programas, studentų organizacijomis, dėstytojams ir kitiems darbuotojams įvairovė. Mes suteikiame studentams galimybę išmokti įgūdžių ir žinių, kurie padės jiems būti darbo paruošta ir bus teigiamas prisidedančias jų bendruomenę.

Čia jūs išmoksite žinias, įgūdžius, patvarumą, atsparumą ir, kad reikia gauti puikią karjerą. Mes siūlome puikią paramą; prieinamas fakultetas, tarpusavio mentoriai ir mokytojai, ir paslaugus personalas. Taigi, prisijungti prie mūsų ir pareikšti savo smalsumą, energiją ir ketinimą suteikti jai savo geriausias. Mes esame pasirengę dirbti su jumis.

Ką Studentai čia ras

Neįvykdyti verslo programa

Vienas iš septynių kolegijų ir gyvena didžiausia dur dėl Čik valstybės miesteliu, verslo kolegija yra viena iš vos 15 procentų visų verslo mokyklų visame pasaulyje, kurie atitinka Asociacijos nustatytus Advance Collegiate Schools of Business aukštus akreditavimo standartai (AACSB Tarptautinis ). Mes pripažintas mokymo kompetencijos lyderis, praktinių tyrimų, ir studentas darbo pasirengimą.

Puikus Parašas Programos

Mūsų parašas programos išsiskirti iš konkurentų ir yra plačiai pripažįstamas kaip vieni iš geriausių. Jie siūlo studentams galimybę asmeniškai ir profesionaliai plėtoti savo skillsets o ginčijami per vietinius, regioninius ir nacionalinius konkursus, dirbti bendruomenės projektus, stažuotes, mokslinių tyrimų projektams, kurių profesorių, ir dar daugiau.

Įsitraukusios ir skirta abiturientų

Mūsų studentai myli verslo kolegija, o kaip absolventai jų atsidavimas rodo per renginius kaip vadovų miesteliu, tarnaudami mūsų verslo patariamosios tarybos ir tampa bokštas visuomenės nariams paremti mus ir duoti atgal.

Saugus ir palankią mokymosi aplinka

Asmeniniai dėmesio iš dėstytojų, asmeninį akademinis konsultavimas ir aktyvių studentų klubai užtikrinti asmeninių kontaktų tarp studentų ir dėstytojų. Tarptautiniai studentai yra palaikomi rūpestinga personalas, kuri yra skirta, kad jų Chico susidurti su viena, kad jie brangina visą gyvenimą.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

California State University, Chico - College of Business

CSU, Chico MBA programa sveikina paraiškas iš vidaus, tiek užsienio studentams, kurie yra motyvuoti mokytis įgūdžių ir žinių, kurių jiems reikia, kad būtum sėkmingas vado ... [+]

Verslo Kolegija Kalifornijos valstybinio universiteto, Chico siūlo absolventas lygio verslo kursus trokštantis ir darbo verslo specialistams. Studentai paminėti mokyklos stiprų regioninį reputaciją, dėmesio dėl komandos įgūdžių ugdymo ir mokymo programą, kurios pagrindinis tikslas vystyti praktinius įgūdžius, jų priežasčių nusprendėte siekti absolventas verslo laipsnį iš Chico narėje.

CSU, Chico MBA programa sveikina paraiškas iš vidaus, tiek užsienio studentams, kurie yra motyvuoti mokytis įgūdžių ir žinių, kurių jiems reikia, kad būtum sėkmingas vadovai. Nors kai kurie verslo patirties siūloma, tai nereikia ir studentai nereikia bakalauro verslo laipsnį. Studentai, kurie neturi bakalauro laipsnį verslo reikės imtis kursus serijos pasirengti jų absolventas verslo programa.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Chico
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MBA Program International Student Testimonial