Cal Poly Pomona College of Business Administration

Įvadas

Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba College of Business Administration Cal Poly Pomona yra AACSB-Tarptautinė akredituota institucija įsipareigojusi teikti studentams žinių, įgūdžių ir patirties tapti pasaulio lyderiais.

ENA siūlo bakalauro ir magistro programas, kurios buvo pranašauja "US News and World ataskaitos ir Prinstono Apžvalga atitinkamai. Mūsų bakalauro laipsnį verslo administravimo sudaro aštuoni koncentracijas, kad nuo apskaitos iki operacijų valdymo prekiauti kartu su keliais karjeros takelius tiems, kurie domisi labai specializuotų studijų srities. ENA integruoja verslo išsilavinimą su prasmingais praktinės mokymosi galimybes, apima stažuotes, bendruomenės paslaugų ir verslo konkursus, taip pat mūsų unikalius programas, kurios mes vadiname Parašas patirtimi.

Profesionalai kurie nori iš anksto savo karjerą gali siekti vieną iš dviejų CBA vakarą studijų programų - Master of Business Administration ir mokslo magistras Verslo administravimo, daugiau techninis lygis tiems, kurie nori iš anksto į informaciją užtikrinimo srityje.

Įsikūręs Pietų Kalifornijoje, ENA tarnauja labai įvairios studentų organizacijos, kuri atspindi pasaulinėje rinkoje. Mes didžiuojamės galėdami save vadinti Ispaniškas-įteikimas institucija ir reitinguojame septintasis nacionaliniu apie bakalauro verslo laipsnių, suteiktų mažumų studentų skaičių.

Misija

Verslo administravimo kolegijos Cal Poly Pomona yra įvairi bendruomenė studentai, mokytojai mokslininkų ir darbuotojų, įsipareigojo aktyvaus mokymosi per teorijos taikymo praktikoje. Kolegijos partneriai su savo suinteresuotosiomis šalimis siekiant sukurti asmenis su įgūdžių ir žinių, būtų sėkmingas ir prisidėti dinamiškoje globalioje verslo aplinkoje.

Vizija

Verslo administravimo kolegijos bus pasirinkimo mokykla aukšto pasiekti studentams, siekiantiems sudėtinga politechninį aplinką ir pramonės lyderių ieško talentingų darbuotojų. Kolegijos bus pripažinta dėl savo sakas, mokytis darant viską akademines programas atsirado karjeros orientuota, novatoriškus matematikų su efektyvaus bendravimo įgūdžius. Absolventas ir bakalauro studijų programos spręs sparčiai besikeičiančius pasaulio verslo bendruomenei kartu skatinant etinius požiūrius į verslo iššūkius. Be klasėje mokytis, akademinės ir profesinės kompetencijos centrai veiks kaip gyvena laboratorijas mūsų įvairių studentų ir dėstytojų, ir bus vertingus resursus mūsų bendruomenės partnerių ir pramonės lyderių.

Mokymosi tikslai

Per dalyvauja ugdymo ir bendro ugdymo mokymosi galimybes, iš kolegijos Verslo administravimo absolventai plėtos šias kompetencijas:

Mokymosi tikslą # 1

Studentai baigia BSBA programą galės efektyviai bendrauti su verslo aplinka.

Atitinkami uždaviniai:

Studentai turės įrodyti žodinio bendravimo įgūdžius per grupiniai pristatymai. Studentai demonstruos rašytinės komunikacijos įgūdžių gaminant kokybiškus verslo dokumentus.

Mokymosi tikslą # 2

Studentai baigia BSBA programą galės naudoti kritinį mąstymą, kad verslo sprendimus.

Atitinkami uždaviniai:

Studentai turės pademonstruoti gebėjimą identifikuoti pagrindinius klausimus. Studentai turės pademonstruoti gebėjimą rasti, perskaityti ir įvertinti informacijos šaltinius. Studentai turės pademonstruoti gebėjimą naudoti technologiją, siekiant rinkti ir analizuoti duomenis. Studentai turės pademonstruoti gebėjimą spręsti problemas, naudojant tinkamus kiekybinius ir kokybinius įgūdžius. Studentai turės pripažinti ir atsižvelgti vieniems kitų nuomones, kai dalyvauja grupinėse sprendimus.

Mokymosi tikslą # 3

Studentai baigia BSBA programą bus suprasti globalizacijos ir įvairovės poveikį verslo aplinkai.

Atitinkami uždaviniai:

Studentai turės įrodyti iš dabartinių globalių klausimų pasekmių supratimą. Studentai turės įrodyti kultūros ir įvairovės klausimais supratimą. Studentai nagrinės pasaulines problemas, sprendžiant verslo problemas.

Mokymosi tikslą # 4

Studentai baigia BSBA programą galės įrodyti žinių pagrindinių principų visose verslo disciplinas ir spręsti verslo problemas iš integruotos perspektyvos.

Atitinkami uždaviniai:

Studentai turės įrodyti, kad supranta sąvokas ir pagrindinius terminus iš visų verslo sričių. Studentai supras kaip vieną funkcinę erdvę, poveikis dar ir taikyti tarpdisciplininį požiūrį, sprendžiant verslo problemas.

Mokymosi tikslą # 5

Studentai baigia BSBA programą galės įrodyti informuotumą etiniais ir teisiniais aspektais verslo aplinkoje.

Atitinkami uždaviniai:

Studentai turės pademonstruoti gebėjimą atpažinti pagrindinius aspektus etinius klausimus. Studentai turės pademonstruoti gebėjimą atskirti teisinių ir etinių klausimų. Studentai turės įrodyti etikos atsakomybę tiek akademinės ir verslo aplinkos supratimą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti MBA » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Verslo administravimo magistras (MBA)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Pomona

On-campus vakarą verslo administravimo magistro (MBA) programa yra skirta dirbti profesionalai, kurie nori išplėsti savo turimas žinias ir padidinti savo karjeros galimybes, o toliau savo dieninį darbą. [+]

On-campus vakaras Master of Business Administration (MBA) programos skirtas darbo specialistams, kurie nori išplėsti savo turimas žinias ir padidinti savo karjeros galimybes, o toliau savo dieninį darbą.

Per kohortos, studentai bus Fulltime kurso apkrova du kursus per ketvirtį iki visiško programą per šešis ketvirčius.

Savybės MBA Vakarinės pamokos susitikti vieną naktį per savaitę ar kartais šeštadieniais. Fakulteto absolventas skelbiami mokslininkų ir / arba pramonės specialistų, kurie visi yra aukštos kvalifikacijos jų atitinkamų disciplinų. Kabinetai įrengti bevielės prieigos ir didelės spartos tinklus. Keletas karjeros akcentų yra geriau pritaikyti savo laipsnį savo individualius poreikius. Mūsų išskirtinis patarti darbuotojai laisvus vakarai Jums padėti. Patogumas ... [-]

Vaizdo įrašai

Cal Poly Pomona MBA and MSBA: An Overview

Cal Poly Pomona MBA and MSBA Programs: Student Perspectives

Cal Poly Pomona MBA and MSBA Programs: Professor Perspectives

Cal Poly Pomona MBA and MSBA: Alumni Perspective

Kontaktai

Cal Poly Pomona College of Business Administration

Adresas Cal Poly Pomona College of Business Administration 3801 West Temple Avenue Pomona, California 91768
Pomona, California, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė http://www.cpp.edu/~cba/
Telefonas +1 (909) 869-4894