California University Of Management And Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

California University Of Management And Sciences ( CALUMS ) yra privati aukštojo mokslo įstaiga. California University Of Management And Sciences yra visiškai pasiryžęs apsaugoti akademinę laisvę teirautis ir reikšti tiesą bet kokiomis formomis. Nuomonių, kurso turinio ir mokymo metodų įvairovė yra sveikintina ir vertinama kaip prisidedanti prie universiteto augimo ir fakulteto profesionalumo.

California University Of Management And Sciences tikslas yra mokyti studentus šiuolaikinėmis technologijomis, reikalingomis efektyviam organizacijų valdymui; Teikti programas, kuriose akcentuojamas kokybiškas švietimas, siekiant patenkinti bendruomenės poreikius ir besikeičiančius laikus; Suteikti ir skatinti savalaikes ir tinkamas švietimo galimybes, kad padidėtų tų, kurie pradeda savo karjerą, kompetenciją; Parengti studentus tapti sėkmingai dirbančiais specialistais ir sudaryti galimybes studentams įgyti techninių ir akademinių įgūdžių patirties.

Vietos

Anahaime

Address
North Brookhurst Street,1126
92801 Anahaime, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: