Baruch College, Zicklin School of Business

Įvadas

Oficialus aprašymas

AACSB Accredited

APIE ZICKLINĄ

"Zicklin School of Business" yra įsikūrusi Barucho kolegijoje, įsikūrusiame ilgametėse aukštojo mokslo kompetencijos srityse. Ji yra nuolatinė aukštųjų sričių, tokių kaip akademinė kompetencija, įvairovė ir vertė, reitingas.

"Zicklin" didžiuojasi pirmaujančia patirtimi teikiant aukštąjį universitetinį išsilavinimą, aukštąjį išsilavinimą ir vadovų verslo mokymą XXI amžiuje. Mūsų programos yra akredituotos asociacija, kurios tikslas - tobulinti koledžo verslo mokyklas (AACSB), o mūsų klases moko fakultetas, kuris yra minties lyderiai, aktyvūs tyrėjai ir jų srities specialistai.

Integruota tiek fiziškai, tiek filosofiškai į Niujorko, pasaulio finansų kapitalo struktūrą, "Zicklin School of Business" yra įsipareigojusi tiekti atitinkamą, prieinamą, akademiškai griežtą verslo švietimą, kuris yra pasaulinio lygio kokybės ir reputacijos požiūriu bei pasauliniu mastu. .

Mūsų vizija

"Zicklin School of Business" siekia būti pirmaujančia verslo mokykla, kuri yra tarptautiniu mastu pripažinta pirmaujančių mokslinių tyrimų ir prieinamų, novatoriškų programų.

Mūsų misija

"Cicklin School of Business", viešoji Niujorko įstaiga, moko būsimų verslo lyderių, vykdydama įtakingus mokslinius tyrimus ir kokybiškas akademines programas, ugdydama intelektualų smalsumą, stiprų sąžiningumą, įsipareigojimą socialinei atsakomybei ir pasaulinei kompetencijai.

Mūsų reitingai

Pagal numerius

Mūsų MBA ir MS studentai

 • 90 proc. Visų "Zicklin MBA" ir "MS Graduates" dirba, gauna pasiūlymus arba nesiekia darbo
 • 95% Vakarinių MBA absolventai dirba, gauna pasiūlymus arba nenori ieško darbo
 • 97% Vakaro MBA absolventai dirba, gauna pasiūlymus arba nenori ieškoti darbo

Mūsų doktorantai

 • 14 doktorantų įsteigta 2016 m
 • 10 doktorantų, kurie bus pateikti 2015 m
 • 9 doktorantūros studijos, pateiktos 2014 m

Mūsų istorija

"Zicklin School of Business" nustatė ir pasiekė savo tikslus beveik 100 metų.

 • 1919 m. "City College" įkūrė Verslo ir pilietinės administracijos mokyklą "Lexington Avenue", Manhetene, praėjus metams po savo pirmosios MBA programos.
 • 1953 m. Mokykla buvo pervadinta į auklėtojo Bernardo M. Barucho garbę, kuri buvo svarbi kolegijos formavime.
 • 1968 m. Baruchas tapo nepriklausoma vyresnioji kolegija, siūlančia vienintelis verslo programas Niujorko miesto universiteto sistemoje, kurią akreditavo Asociacija, siekianti tolesnių kolegijų verslo mokyklų.
 • 1998 m. Ziklino verslo mokykla buvo pavadinta garbingu absolventu Lawrence Zicklin ('57) ir Carol Zicklin'iu kaip ženklas dėkingumo už turtingą dovaną mokyklai.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti MBA » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Pilnas darbo laikas MBA

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos New York

"Zicklin" aukščiausio lygio "Full-time MBA" yra jūsų ryšys su verslo pasauliu. Ši programa suteikia jums žinių ir patirties, kad padidėtų virš konkurencijos, įveiktų pramonės iššūkius ir augtų kaip verslo lyderis. [+]

"Zicklin" aukščiausio lygio "Full-time MBA" yra jūsų ryšys su verslo pasauliu. Ši programa suteikia jums žinių ir patirties, kad padidėtų virš konkurencijos, įveiktų pramonės iššūkius ir augtų kaip verslo lyderis.

Niujorkas yra jūsų universitetas.

Niujorko energija kuro jūsų švietimas. Mūsų artumas pagrindinėms korporacijoms pratraukia savo MBZ patirtį už pamokų ribų, prijungdamas jus prie absolventų ir dėstytojų, giliai įsitvirtinusių Niujorko verslo bendruomenėje, suteikiant jums visiško dėmesio pirmaujantiems verslo pasaulio veikėjams.

Visą darbo dieną MBA yra atrankinė programa. Įvairios jūsų bendraamžių fonas suteikia patirties ir žinių pasaulį į MBA programos bendradarbiavimo mokymosi aplinką.... [-]


Kontaktai