BAU International University Washington DC

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

BAU tarptautinis universitetas buvo įkurtas 2013 metais kaip privati, bet ne pelno siekianti aukštojo mokslo įstaiga, kurios tikslas - suteikti unikalią ir neįkainojamą galimybę mokyti pasaulio piliečius, turintiems reikiamų priemonių, kad galėtų prisitaikyti prie mūsų pasaulinės vizijos.

BAU tarptautinis universitetas yra labai gerbiama institucija, kuriai suteikiama 46 metų patirtis, susijusi su kvalifikuotais ir patyrusiais profesoriais tarptautinėje arenoje. Mes siūlome akademiškai orientuotą, sudėtingą ir skatinančią mokymosi patirtį. Įsikūręs politinėje ir istorinėje tautos širdyje, jūs garantuojatės mėgautis tikra Amerikos patirtimi.

BAUI Campus

BAU tarptautinis universitetas įsikūręs DC centre, apsuptas verslo, restoranų ir prekybos centrų. Tai puiki vieta tiems studentams, kurie nori sužinoti apie JAV ir pasaulio kultūrinės ir politinės struktūros įtaką saugioje ir draugiškoje bendruomenėje.

Daugiakultūris miestas yra įvairus pramogų visiems. Dauguma renginių yra nemokami, todėl kiekvienas gali mėgautis muziejais, parkais, zoologijos sodais ir paminklais. Transportas yra lengvas visame mieste, nes metro ir autobusai važiuoja iki 3 val.

Oras karštas ir drėgnas vasarą, malonus pavasarį ir rudenį, o švelnus ir sezoninis sniego sniegas žiemą.

BAU tarptautinis universitetas Vašingtone yra už kelių minučių pėsčiomis nuo daugelio pagrindinių turistinių vietų DC. Baltasis namas yra greta mūsų pastato. Nacionalinis prekybos centras, kuriame dauguma miesto muziejų yra, yra vos už kelių minučių. Viskas, kas nėra arti, lengvai prieinama viešuoju transportu.

Mūsų misija

BAU tarptautinis universitetas siekia suteikti unikalią ir neįkainojamą galimybę apmokyti pasaulio piliečius, kurie turi reikiamas priemones, kad galėtų prisitaikyti prie mūsų pasaulinės vizijos. Tai yra neatsiejama mūsų misijos dalis pabrėžti kūrybiškumą ir dėmesingumą visuose mūsų studentų siekiuose ir juos baigti kaip labai pageidaujamus ir visuotinai įdarbintus asmenis.

"BAU tarptautinio universiteto misija yra užtikrinti kokybišką amerikietišką švietimą visame pasaulyje per įvairias rinkas orientuotas programas, kurios paskatins intelektinį smalsumą, kritinį mąstymą ir kūrybiškumą, kurie yra skubiai reikalingi pasaulinėje bendruomenėje".

Tikslai: siekdama savo misijos, universitetas nustatė šiuos strateginius tikslus.

  1. Siūlome įvairių laipsnių ir diplomų programas kylančiose ir didelės paklausos srityse
  2. Teikti mokymą, kuris subalansuoja techninius, profesinius ir kritinio mąstymo komponentus, siekiant patenkinti įvairios besimokančiųjų bendruomenės poreikius

Tikslai. Siekdama strateginių tikslų, universitetas nustatė šiuos tikslus.

  • Užtikrinti kokybišką mokymosi patirtį, įdarbindami kvalifikuotus dėstytojus, kurie yra pasiryžę puikiai mokyti
  • Užtikrinti atitinkamas mokymo programas valdybos, pramonės konsultacinių valdybų, akademinių partnerių ir absolventų įnašais
  • Užtikrinti, kad universitetas turėtų pakankamai fizinių ir finansinių išteklių nuolatiniam kokybiškam švietimui

Mūsų vizija

Mes esame studentai orientuota institucija, turinti bendrą viziją. Mūsų filosofija - parengti studentus įgūdžiais ir žiniomis, reikalingais būsimos pasaulio bendruomenės iššūkiams spręsti, naudojant naujausias mokymo technologijas ir mokymo metodus, kad būtų sukurtos rinkos reaguoja programos. Ilgalaikė universiteto sėkmė, taip pat kokybės vadybos reputacijos sukūrimas priklausys nuo mokymo programų rengimo ir rezultatų vertinimo. Universiteto gebėjimas pritraukti ir išlaikyti studentus, studentų sugebėjimas tenkinti verslo ir pramonės reikalavimus, absolventų ir darbdavių pasitenkinimo lygis yra svarbiausios sėkmės priemonės.

Pagrindinės vertybės

BAU tarptautinis universitetas siekia suteikti aukščiausios kokybės išsilavinimą ir stipendiją - siekti pažangos ribų ir pasiruošti žmonėms gyventi, dirbti ir vadovauti. Kai kurie iš mūsų prisideda tiesiogiai dalyvaudami mokymuose, mokyme ir moksliniuose tyrimuose, kitiems, palaikydami ir užtikrindami pagrindinę veiklą pagrindiniais būdais. Nepriklausomai nuo mūsų individualių vaidmenų ir visur, kur dirbame BAU tarptautiniame universitete, mes skolingi vieni kitiems, siekiant išlaikyti tam tikras pagrindines bendruomenės vertybes. Jie apima:

  • Pagarba kitų teisėms, skirtumai ir orumas
  • Sąžiningumas ir vientisumas visuose sandoriuose
  • Sąžiningas profesionalumo siekimas savo darbe
  • Atsakomybė už veiksmus ir elgesį darbo vietoje

Kuo daugiau mes atsižvelgiame į šias vertybes kasdieniame gyvenime, tuo labiau mes kuriančiame ir išlaikysime pasitikėjimo, bendradarbiavimo, gyvos užklausos ir tarpusavio supratimo aplinką ir tęsime mokymosi ir stipendijų įsipareigojimą, kurį dalijasi visi.

Be to, BAU tarptautiniame universitete tikime, kad mokymasis neapsiriboja formalaus mokymo tradicinėse klasėse. Universitete naudojami įvairūs nuotolinio mokymosi ir telekomunikaciniai metodai, siekiant teikti kokybiškas švietimo paslaugas visame pasaulyje, ypač tiems, kurie yra neprivalomi arba tradiciškai nepakankami.

Apgyvendinimas

BAU tarptautinis universitetas turi apartamentus, kuriuose gali naudotis studentai, esantys Arlington, Virdžinija. Visi mūsų apartamentai yra labai centrinėje, saugioje kaimynystėje, netoli metro ir prekybos centrų. Čia yra keletas mūsų apartamentų pavyzdžių: "Courtland" bokštai, "Randolph" bokštai, Birchwood apartamentai, "Virginia Towers" ir "Richmond" aikŠtė.

Šis gyvybingas kaimynystėje yra netoli Arlingtono restoranų, parduotuvių, kino teatrų, viešųjų bibliotekų ir ledo čiuožyklos. Pėsčiomis gausu įvairių parkų, treniruoklių salių, baseinų, muzikinių vietų ir vietos meno galerijų. Čia gyvena įvairūs socialiniai ir kultūriniai renginiai. Arlingtonas taip pat turi nacionalinius memorialus ir muziejus, įskaitant Arlingtono nacionalines kapines, Pentagono memorialą, jūrų karo paminklus ir Jungtinių Amerikos Valstijų oro pajėgų paminklą.

Norėdami likti apartamentuose, galite susisiekti su mumis elektroniniu paštu info@bauinternational.com ir mes stengsimės jus įkelti į vieną iš mūsų apartamentų. Apartamentai paprastai yra 4 žmonėms. Visuose kambariuose yra kabelinė televizija, belaidis internetas ir įrenginiai, atitinkantys jūsų pagrindinius poreikius. Visos komunalinės paslaugos įtrauktos į būsto kainą.

Pasaulinė aplinka

Tarptautinis švietimas yra ilgametė BAU tarptautinio universiteto pasaulinės misijos dalis, apimanti įvairias iniciatyvas tiek Jungtinėse Amerikos Valstijose, tiek užsienyje, kad būtų lengviau keistis žiniomis per tarptautines sienas. Universitetas buvo pagrįstas prielaida, kad aukštasis mokslas turėtų remtis tvirtu studentų ir dėstytojų tarpkultūrinio dialogo pagrindu iš viso pasaulio.

BAU tarptautinio universiteto studentai skatinami praleisti laiką savo studijoms užsienyje, tobulinti savo žinias apie kitas apskritis ir kultūras, taip pat apie pasaulinius klausimus, su kuriais susiduria visi šiandien. Tuo tikslu studentai galės aplankyti tinklo kampusus Stambule, Berlyne, Silicio slėnyje, Honkonge, Batumis, Romoje, Kelne ir Toronte.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti MBA » Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Verslo administravimo magistras (MBA)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Washington + 1 daugiau

Mūsų MBA programa suteikia studentams galimybę įgyti žinių pagrindinėse verslo srityse: Verslumas, globalūs reikalai ir tarptautinė teisė [+]

Mūsų MBA programa suteikia studentams galimybę įgyti žinių pagrindinėse verslo srityse: Verslumas, pasauliniai reikalai ir tarptautinė teisė

Programa suteikia studentams aukštą kokybę, profesinį išsilavinimą verslo administravimo srityje, taip suteikiant jiems kvalifikaciją įvairioms darbo galimybėms.

MBA programa susideda iš trijų akademinių komponentų: pagrindinių reikalavimų, koncentracijos pasirenkamuosius dalykus ir "Capstone" patirtį. Norint baigti MBA laipsnį, studentai turi sėkmingai užpildyti ne mažiau kaip 36 kreditus, iš kurių 24 kreditai yra pagrindiniai kursai ir 12 kreditų yra koncentracija pasirenkant.

Pagrindiniai reikalavimai susideda iš 9 būtinų kursų, kurių vertė 24 kreditai.... [-]


Kontaktai

BAU International University

Adresas BAU International University 1510 H Street NW,
20005 Washington, District of Columbia, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas +1 202-644-7201