Oficialus aprašymas

Apie

Norris-Vincent koledžas verslo siūlo tiek bakalauro ir magistro laipsnio studijų programas verslo per Apskaitos, ekonomikos ir finansų departamentas, arba vadybos ir rinkodaros departamentas. Be to, koledžas siūlo galimybę ASU studentams su bet kokiu pagrindu dalyvauti apdovanojimus laimėjusioje JAV oro pajėgų ROTC programoje per Aeronautikos studijų departamentą.

Akademinės programos teikimas

Kolegija siūlo įvairias bakalauro studijų programas, kurios suteikia verslo administravimo bakalauro laipsnį (BBA):

  • Apskaita
  • Finansai (įskaitant finansinio planavimo parinktį)
  • Valdymas
  • Rinkodara
  • Tarptautinis verslas
  • Valdymo informacinės sistemos

Kolegijos siūlomi magistro laipsniai yra šie:

  • Profesinės apskaitos magistras (MPAc)
  • Verslo administravimo magistras (MBA)

ASU Small Business Development Center

ASU Small Business Development Center (SBDC) vaidina lemiamą vaidmenį skatinant mažųjų įmonių augimą ir sėkmę 10 apygardų regione, esančioje San Angelo, kuris apima jos paslaugų sritį. SBDC taip pat suteikia galimybes ASU verslo studentams pasiekti tikrą pasaulinę patirtį dirbant su SBDC klientais pradėti ar tobulinti savo smulkaus verslo.

Studentų sėkmės centras

Verslo koledžas sukūrė Studentų sėkmės centrą, kuris yra universitetinio masto iniciatyvos, skirtos studentų sėkmei skatinti, teikiant geresnes paslaugas mūsų studentams, dalis. CSS personalo patarėjai yra ne tik akademiniai patarėjai; jie taip pat teikia vertingus patarimus apie visus studentų koledžo universiteto studentų paslaugų ir išteklių.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Angelo State University College of Business

Verslo administravimo magistro (MBA) studijų programa suteikia švietimo dėmesio lyderystei, siūlo platų verslo perspektyvą ir yra sukurta siekiant plėtoti ir stiprinti ve ... [+]

Apie

Verslo administravimo magistro (MBA) studijų programa suteikia švietimo dėmesio lyderystei, siūlo platų verslo perspektyvą ir yra sukurta siekiant plėtoti ir stiprinti verslo įgūdžius ir žinias, kurios yra vertingos vadovams, vadovams ir administratoriams. I nterdisciplininė programa apima kursų apskaitos, rinkodaros, valdymo, finansų, ekonomikos, teisinės ir socialinės aplinkos verslo, duomenų analizės ir valdymo informacinių sistemų. Tarptautinė verslo ir verslo etika yra integruota visoje programoje.

Priėmimo reikalavimaiBakalauro laipsnis iš akredituoto universiteto2,5 arba geresnis bendras GPA arba 60 valandų430 arba geresnis GMAT balas (GMAT atsisakė 3,0 ar geresnės GPA arba 3 metų prasmingos verslo patirties)Profesinė veiklaBūtinos sąlygos... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos San Angelo
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Angelo State University College of Business

MBA taip pat gali būti baigtas su sveikatos priežiūros vadybos specializacija. Ši specializacija yra skirta plėtoti ir tobulinti verslo žinias ir įgūdžius, kurie yra tink ... [+]

MBA su specializacija sveikatos priežiūros vadyboje

MBA taip pat gali būti baigtas su sveikatos priežiūros vadybos specializacija. Ši specializacija skirta plėtoti ir tobulinti verslo žinias ir įgūdžius, kurie yra tinkami sveikatos priežiūros vadovams, administratoriams ir viešųjų ar privačių sveikatos priežiūros organizacijų vadovams. Be verslo žinių ir įgūdžių, įtrauktų į standartinę MBA programą, ši specializacija siūlo papildomą mokymą šiose srityse:

Teisiniai ir etiniai sveikatos priežiūros aspektaiSveikatos priežiūros finansų valdymasSveikatos priežiūros operacijosSveikatos priežiūros komunikacijos įvairiose darbo vietose.

Ši programa yra 36 kredito valandos ir gali būti baigta vos 14 mėnesių. Sveikatos priežiūros specializacijos kursai (12 kreditų valandų) siūlomi akis į akį / hibridinį formatą rudenį / pavasarį (16 savaičių terminai). Studentai, besiverčiantys šia specializacija, turi turėti galimybę lankyti klasę „Norris-Vincent“ verslo kolegijoje. Nuo 2020 m. Pavasario ši specializacija taip pat pasiūlys 100% interneto pasirinkimą. Visi kiti reikalingi kursai yra siūlomi internetu (8 savaičių terminai) arba akis į akį / hibridinį formatą (16 savaičių terminai).... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos San Angelo
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
14 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Norris-Vincent College of Business
Interneto svetainė
Telefonas
1-800-946-8627