Alvernia University

Įvadas

Oficialus aprašymas

" Alvernia University įsikūręs Filadelfijos Didžiosios metropolijos regione, 8-iame didžiausioje JAV metropolijos ekonomikoje, siūlo tarptautiniams studentams puikias galimybes gauti aukščiausios kokybės švietimą ir patirtį pirmaujančioms JAV kompanijoms. Universitetas, įsteigtas 1958 m., Remia studentų miestelį, kuriame gyvena daugiau nei 2900 studentų, siekiančių įvairių bakalauro ir magistro laipsnių galimybių.

Reitingas

Universitetas yra # 111 regioninių universitetų šiaurėje pagal JAV naujienų ir pasaulio ataskaitą. "Alvernia" kokybę taip pat įvertino "Carnegie" fondas ir daugelis kitų pramonės lyderių.


Tarptautinės stipendijos

Suteiktos stipendijos iki 68 000 JAV dolerių magistro laipsnį ir 8 000 JAV dolerių už MBA programą.

Vieta

Universiteto vieta yra Reading, per valandą nuo Filadelfijos miesto centro. Niujorkas ir Vašingtonas yra per kelias valandas važiuojant.

Mokymo kokybė

Su 12: 1 studentų į fakultetą santykis, universitetas siūlo kiekvienam studentui individualų mokymosi patirtį sveikintina bendruomenė.

Pasirinkite programas

BS Biologija; BS medicinos laboratorijos mokslų; BS Chemija; Aplinkos mokslų bakalauro laipsnis; BS sveikatos priežiūros mokslo srityje; Matematikos bakalauro laipsnis; MBA; Vadybos magistro laipsnis; Vadybos katedros doktorantas.

Priėmimo sąlygos

Bakalauro laipsnis: 6.0 IELTS (arba lygiavertis) ir aukštojo mokslo diplomas, kurio minimalus 3,0 GPA
Magistras: 6.5 IELTS (arba lygiavertis) ir 3.0 GPA iš akredituoto universiteto.

Pradžios datos

Sausio ir rugpjūčio mėn. (Bakalauras)
Sausis, gegužė ir rugpjūtis (absolventas)

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

MBA

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 12 - 24 mėnesių January 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Reading + 1 daugiau

"Alvernia MBA" yra labai vertinama ir akredituojama verslo mokyklų ir programų akreditavimo taryboje (ACBSP.org). Programa skirta specialistams, kurie vienodai vertina intelektualųjį pasiekimą ir profesinį augimą. [+]

"Alvernia MBA" yra labai vertinama ir akredituojama verslo mokyklų ir programų akreditavimo taryboje (ACBSP.org). Programa skirta specialistams, kurie vienodai vertina intelektualųjį pasiekimą ir profesinį augimą. Tradicinės formos MBA klasės siūlomos Campus Reading, Pensilvanijos ir vakarų klases keliose vietose Filadelfijos srityje. Būtinas verslo klases taip pat gali gauti studentai be verslo bakalauro laipsnį.

MBA mokesčiai ir stipendijos

Galimos patrauklios, įvertintos stipendijos tarptautiniams studentams. Universitete siūlomos 30 ir 39 kreditų valandos MBA (39 kredito valandos studentams, kurie anksčiau neišnagrinėjo verslo).

Priėmimo sąlygos

Priėmimo reikmėms privalo būti ne mažiau kaip 6,5 IELTS (ar lygiavertis) ir mažiausiai 3,0 GPA. "Alvernia MBA" yra viena iš nedaugelio ACBSP akredituotų MBA programų atsisakyti GMAT reikalavimų.... [-]


Vaizdo įrašai

ooyP1r1IwT8

Kontaktai
Vietos adresas
400 St Bernardine St, Reading, PA 19607
Reading, Pennsylvania, 19607 US