Read the Official Description

Anna Maria kolegija Siūlo labai suasmenintą mokymosi patirtį

Anna Maria kolegija yra privati, bendro mokymo įstaiga įkurta 1946 metais iki Saint Anne seserų. Su metinis studijuoja 1500 studentai, kolegija didžiuojasi teikti vertės pagrindu, į paslaugas orientuota septyni laisvieji menai. AMC išaugo pasiūlyti bakalauro didžiųjų veislės, taip pat daug magistrantūros ir sertifikatų programos, tiek ir žemės bei internete. Mažas studentas-fakultetas santykis leidžia labai suasmenintą mokymosi patirtį, o kuklus klasės ir miesteliu dydis leidžia optimaliai studentų dalyvavimą. Kolegija siūlo 13 III skyrius NCAA sportinės programas vyrams ir moterims. AMC miesteliu yra įsikūręs patogioje vietoje, vos kelios minutės nuo Worcester, MA 192 akrų Paxton.

Studentai Anna Maria kolegija gauti profesionaliai orientuota, septyni laisvieji menai nuosekliai su Koledžo katalikų tapatybę ir vertybes.

AMC išsiskiria per savo karjerą orientuotą laisvųjų menų švietimo, prieinamą ir lanksčią fakulteto mažos klasės dydžių ir dėl bendro ugdymo veikloje, įskaitant skyrius III atletika įvairovė. Populiaru didžiųjų apimti baudžiamosios teisenos, gaisro mokslo, muzikos terapija, slaugos, socialinio darbo ir sportas valdymą.

AMC siūlo pagyrimu programa, taip pat daug ir unikalių studijų užsienyje galimybes. Anna Maria kolegija taip pat yra aukštojo mokslo konsorciumo Centrinės Masačusetsas, 12 kolegijose grupėje, kuri leidžia studentams kirsti registrą, be papildomų išlaidų narys.

Anna Maria kolegija: Mūsų misija

Anna Maria kolegija, Katalikų aukštoji mokykla, pripažįsta savo pareigą tarnauti savo tiesioginį Bendrijos, Masačusetsas, tautos ir pasaulio per švietimo paslaugų teikimą, mokymosi išsaugojimo bendruomenės, mokslinių tyrimų rėmimą.

Įsišakniję Romos katalikų tradicija aukštojo mokslo, Anna Marija kolegija yra prižiūrimas ir eksploatuojamas laikantis iš judėjų-krikščionių tradicija vertybių ir laikantis jos foundresses idealams, šv Onos seserys. Šie idealai, kurie atspindi visos žmogiškosios būtybės plėtrą, taip pat didinti galimybes gauti kokybiškas švietimo, švietimo naujovių ir pagarba praktinių įgūdžių.

Tiksliau sakant, Anna Maria kolegija mato savo misiją būti, kad puoselėjant savo studentams intelektinės dalyvavimo, karjeros paruošimo, socialinio sąmoningumo, atsidavimas teisingumo ir taikos, religiniu ir doroviniu jautrumo ir gyvenimo būdas gali palaikyti tai per balansą.

Be to, kolegija yra įsipareigojusi puoselėti iš pagarbos sau ir kitiems jausmą plėtrą, taip pat atsakomybės visuomenei ir pasauliui jausmą.

Nesukeliantį šią misiją, kolegija siūlo savo bakalauro studentams programą, apimančią liberalią meninio ugdymo ir stiprus karjeros rengimą. Į savo doktorantams, kolegija siūlo švietimą skatinančią aukštus asmeninio tobulėjimo ir profesinių pasiekimų, taip pat brandus atsakomybės jausmą.

Vykdydamas savo, kaip aukštojo mokslo institucijos vaidmenį, Anna Maria kolegija neturi diskriminuoti dėl bet teisiškai apsaugotu kategoriją savo švietimo politiką, priėmimo politikos, stipendijas, paskolų programas ir kitus Kolegijos administruojamų programų administravimo pagrindu.

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Anna Maria College

Verslo administravimo magistras (MBA) Programa skirta paruošti asmenis profesinės karjeros valdymo ir suteikti mokymosi sodrinimą patyrusiems specialistams, siekiantiems ... [+]

Verslo administravimo magistras (MBA) Programa skirta paruošti asmenis profesinės karjeros valdymo ir suteikti mokymosi sodrinimą patyrusiems specialistams, siekiantiems plačiau valdymo perspektyvą. Išplėstinio sertifikatas Verslas (ACB) taip pat galima taip pat sertifikatas dotacijos raštu. Fakultetas sudaro daugiausia profesinių praktikų, kurių akademinį įgaliojimai yra labiau sustiprina jų asmens pasiekimus lygiu. Jų patirtis suteikia studentui vertingą pusiausvyrą tarp teorijos ir taikymo.

MBA studentams gali pasirinkti koncentracija etikos ir vadovavimo, finansų, sveikatos informatikos, rinkodaros, viešojo sektoriaus valdymo, saugumo valdymo ar sporto vadybos. Studentai ieško platesnį verslo programą taip pat gali pasirinkti bendrą verslą arba savarankiškai suprojektuoti koncentraciją, pasirinkdami kursus iš sričių. Siekiant užbaigti koncentraciją, studentas turi pasirinkti keturias pasirenkant iš koncentracijos rinkinio pasirenkant.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Worcester
Dieninės
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Many Paths, One Goal - Excellence at Anna Maria College

The Anna Maria College Advantage